ایران به پرداخت ۱/۷ میلیارد دلار غرامت در کانادا محکوم شد.

+55
رأی دهید
-74
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  beerslover - بارسلون، اسپانیا

  ،دولت کثیف اسلامی ایران که براشون مهم نیست که این پول از دست رفت ، پول پدرشون نیست که دلشون بسوزه، این پول مردم بدبخت ایران هست که داره از بین میره و هیچ کاری هم نمیتونند بکنند
  11
  101
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  ۵۸
  برجعلی - کلن، آلمان

  این حکم که در حقیقت اموال ملت ایرانه که به یغما میره، نتیجه جنایت قاضی مرتضوی در قتل زهرا کاظمی هست. تا زمانیکه رژیم قصد تطهیر عمال جنایتکارش رو داشته باشه، این ملت مظلوم ایرانه که تاوانش رو میده.
  8
  55
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  ۳۰
  Slimshady - طهران، ایران

  این بنده های خدا تازه با توتال قرارداد ٤/٨ میلیارد دلاری بسته بودن . به رئیس توتال بگید کارت به کارت کنن براشون .
  4
  44
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  رژیم ملاها تروریست و جنایتکار ، قبول ! حالا چرا قاضى کانادایى و اون سیستم قضائى کانادا سر چیز آمریکائیها زور میزنن!؟ چه ربطى به کانادا داره! فکر نمیکنم ایران در کانادا سپرده اى در اون حد داشته باشه ! اینها هم اومدن در ارتباط و براى خوش رقصى با دادگاه نیویورک که حکم ضبط برج بنیاد علوى رو داده ، بگن آره ما هم هستیم ! مسخره ها!!
  22
  33
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  رژیم اخوندی ایران انقدر بهانه به دست دادگاه های خارجی داده است که زود زود بتوانان نظام اسلامی ایران را جریمه کنن . دور نیست روزی دادگاهای امریکای نظام ایران را بخاطر شعار مرگ بر امریکا جریمه کنند.
  5
  34
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  ۴۵
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  نه رفیق این پولی است که اخوندها و توله هاشون از مردم بدبخت دزیدند و انجا برا اینده خود و تویلشون انبار کردند،که یک ناخدا از یک گوشه دنیا هر از گاهی پیداش میشه ،این حسابها را خالی میکنه،پول به ملت ایران که نمیرسه به جهنم به کی پس میرسه.راستی .. اون قمی کجا هستند که برن حق بچه اخوندها را از امریکا و کاندا پس بگی<رند
  4
  18
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  ۴۹
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  نقطه ضعف اخوند جماعت پوله . جونشو بگیر با پولش کاری نداشته باش. دنیا هم خوب فهمیده. میگن تو به تروریست پول بده جون شهروندهای ما رو بگیرن ، ما هم جون اصلیتون یعنی پولهای دزدیده شده رو ازتون میگیریم. اون بازمانده ها بخورن خیلی بهتر از حسن نصرالله و دزدهای عراقیه. ملت که عمرآ سهمی از اموال خودشون ندارن.
  4
  17
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  دادگاه کانادایی بیجا کرد . اولا امریکا خودش چکارس که کانادا که خودش برادر شغاله براش دادگاه برگزار کنه . ثانیا اینها اگه خیلی دادگاه و عدالت حالیشونه چرا هنوز برای عربستان بخاطر 11 سمپتامبر دادگاهی برگزار نکردن؟؟ خلبانهای اون هواپیماها که عربستانی بودن . و یا اصلا هواپیمای مسافربری ما که امریکا زد و هیچوقت هم براش دادگاهی برگزار نشد
  26
  17
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
  ۴۱
  daneshmahdi - تهران، اتریش
  البته که ملاها احمق هستند ولی گول ادا و اطوار و ژست های حقوق بشری این دزدان را نخوریم.امیدواریم حمقای این ملت بمیرند و مردان و زنان زیرک و وطن پرست جایگزین شوند و پس از آن با خارجیان بر اساس رفتاری که با اموال مردم ما انجام دادند رابطه برقرار کنیم و ضرری بمراتب بالاتر از ضرری که اکنون به ما زدند، بهشان وارد کنیم.ضمنا از ایرانیان مقیم کانادا هم متشکریم بخاطر زحمت هایی که بابت سرزمین پدری میکشند.
  2
  12
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
  ۱۰۲
  amonbede - تهران، ایران

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. تنها کشوری که منافعش با امریکا یکی هست کشور کانادا هست
  3
  25
  ‌سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
  ۴۹
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]عزیز برادر قبل از نوشتن مطالعه کن . امریکا با اینکه مدارک مخفی شدن هواپیمای جنگنده ایران در خط هوایی ان هواپیما را منتشر کرد ،خصارت را پرداخت کرد اما شکم سیر نشدنی اخوندها و سپاه اون خصارت را به خانواده ها نداد و بپای هواپیمای سقوط کرده نوشتن. الان اون پولها جوجه کباب شده در شکم احمد خاتمی و اعلم الهدی ست.
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  کمکم حتا به خاطر نماز جمعه رفتند مردم هم ایران را جریمه میکنند
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  یک دولت وسیستم بی کفایتی مثل جمهوری اسلامی مطلوب کشورهای خارجی است تا اینها کاری بکنند اونها هم اینها را هی جریمه کنند پول ملت را بکشن بالا کی به کیه مال پدر خامنه ای نیست که دلش بسوزه بی شرف
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  نظر شما چیست؟