ویدئوی 'کُشتی ترامپ با سی‌ان‌ان' جنجالی شد + ویدیو

ویدئویی که در توییتر آقای ترامپ منتشر شده نسخه دستکاری شده‌ای از حضور او در مسابقات کشتی کچ است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در توییتر خود ویدئویی منتشر کرده که او را در حال کُشتی گرفتن و کتک زدن آدمی با سری به شکل نشان سی‌ان‌ان نشان می‌دهد.
 
ویدئویی که در توییتر آقای ترامپ منتشر شده نسخه دستکاری شده‌ای از حضور او در مسابقات کشتی کچ است که در آن نشان سی‌ان‌ان روی سر شخصی که آقای ترامپ کتک می‌زند مونتاژ شده است.
از آقای ترامپ انتقاد شده که با این ویدئو خشونت علیه رسانه‌ها و خبرنگاران را تشویق کرده است.
 
آقای ترامپ مستمرا رسانه‌ها را به نشر اخبار دروغ متهم می‌کند. او پیش از این به سی‌ان‌ان می‌گفت خبر جعلی، و اخیرا گفته از این رسانه خبری با عنوان سی‌ان‌ان شیاد یاد می‌کند.
 
یکی از تحلیلگران شبکه‌ سی‌ان‌ان گفته است که آقای ترامپ با چنین رویکردی عاقبت کسی را در رسانه‌ها به کشتن خواهد داد.
 
اما توماس بوسرت، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، گفته است که هیچ کس از ویدئوی منتشرشده برداشت تهدیدآمیزی نخواهد داشت.
 
یکی از حساب‌های توییتر سی‌ان‌ان در پاسخ به آقای ترامپ بخشی از صحبت‌های سارا هاکابی سندرز، سخنگوی کاخ سفید را نقل کرده است: "رئیس جمهور به هیچ وجه و صورتی، هرگز خشونت را ترویج نکرده است."
 
آقای ترامپ ویدئوی اخیر را یک روز پس از آن منتشر کرده است که از شیوه استفاده خود از توییتر دفاع کرد. او در مقابل کسانی که می‌گویند رفتارش در شان رئیس جمهور نیست، گفته که رفتار او مثل یک رئیس جمهور عصر مدرن است.
 
او در روزهای اخیر درگیر یک جدال لفظی با مجری‌های شبکه سی‌ان‌ان شده است.
+23
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  مرتیکه لات بی سر و پا!
  47
  35
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۴
  ۳۰
  مرغ آمین - تهران، ایران

  واقعا برای مردم امریکا متاسفم هستم چنین لات بی سر و پایی رئیس جمهور انهاست !!! یعنی مسئولین ج ا اینطور علنی دست به توهش نمی زنند .
  30
  6
  دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
  ۴۹
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  یانکی هاافتخار کنید باز احمدی نژاد بابا..اینکه قاطره قاطره
  6
  1
  دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  نظر شما چیست؟