قانون جدید "حمایت از کارگران جنسی" در آلمان.

+40
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان
  قوانین خیلی‌ خوبی دارند آلمانها، مثل ایران نیست که تجاوزگر آزادی داشته باشد ولی مورد تجاوز زندانی شود یا اینکه صدای عرعر صبح تا شب مزاحم مردم باشد، دزدهای بزرگ پست و مقام بگیرند دزد‌های کوچک اعدام شوند، و....
  9
  10
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  ۴۰
  SinaGoli - کلن، آلمان
  به هر حال روسپیگری به نوعی واژه انزجار به همراه داره !! و همانطوری که سنگ توالت یه خونه باید مورد بررسی و همچنین مواظب و مراقب بود تا اتفاقی نیفته که بوی لجن و تعفن سرایت به جاهای دیگر هم نکنه به هر حال واسه کسانی که تن به این شغل منزجر کننده تن میدن قانون گزار باید تمهیداتی رو در نظر بگیره !!
  8
  2
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
  نظر شما چیست؟