کارهایی که می توانید با کانسیلر انجام دهید

شکی در این نیست که کانسیلر برای هر مشکلی راه حلی دارد. آرایش صورت آخر شب؟ کانسیلر، مخفی کردن جوش ها؟ کانسیلر، آرایش صورت غمگین؟ کانسیلر. کانسیلر کارهای زیادی می تواند انجام دهد. می تواند ابروها را پرتر نشان دهد یا رنگ رژلب را بهتر کند، جالب است نه؟ این مطلب را بخوانید تا بیشتر درباره کانسیلر و تاثیرات چشمگیر آن بدانید.
پرایمر لب استفاده کنید
 همه برای ثابت ماندن آرایش صورت از پرایمر استفاده می کنیم. بهتر است همین کار را برای لب ها نیز انجام دهیم. کانسیلر نه تنها رنگ طبیعی لب را برای برجسته تر نشان دادن رژلب خنثی می کند بلکه باعث می شود که رژلب برای مدتی طولانی روی لب ها ثابت بماند.
 آرایش لب را کامل کنید
 هنگام آرایش لب رنگ های خنثی نتیجه کامل و بی نقصی به ما می دهد. بنابراین اگر تمایل دارید که اطراف لب را خط بکشید بهتر است ابتدا کمی کانسیلر به آن قسمت بزنید تا هر ایرادی که در اطراف خط لب هست از بین برود.
 از کانسیلر به عنوان کانتورینگ استفاده کنید
 برای این که گونه های برجسته ایجاد کنید حتما نیاز نیست که از کانتورینگ استفاده کنید می توانید برای این کار از کانسیلری که دو درجه تیره تر از رنگ پوستتان است روی استخوان گونه استفاده کنید. سپس بالا و پایین آن رنگ روشن تر بزنید تا برجسته تر نشان داده شود.
 آرایش پلک را ثابت کنید
 برای اینکه سایه چشم ساعت ها ثابت بماند و هیچ چین و چروکی در آن ایجاد نشود قبل از کاربرد سایه مقداری کانسیلر به پلک ها بزنید.
 ترمیم اشتباهات خط چشم
 آیا خط چشم را اشتباه کشیده اید؟ نیازی نیست که از ابتدا شروع کنید فقط کافی است یک قلموی تمیز را به کانسیلر آغشته کرده و خط چشم را با آن اصلاح کنید.
 ابروهای کم پشت را پر کنید
 بله می توانید کانسیلر را برای ابروها هم استفاده کنید. پس از برس زدن به ابروها قسمت های کم پشت آن را کانسیلر بزنید و صبر کنید تا خوب روی آن بنشیند. این کار باعث می شود سایه ابرو بیشتر بماند و ابروها پرپشت تر نشان داده شود.
+7
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟