سفر ملک سلمان به هامبورگ با تخت سلطنتی‌.

+19
رأی دهید
-114
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  شاه و شیخ - قم، ایران

  زمانی نه چندان دور شاه ایران نیز برای این امریکایی ها و فرانسوی ها و انگلیسی ها و و و . از این کارنوال ها و پذیرایی ها و چاپلوسی ها و بذل و بخشش ها زیاد راه می انداخت!!!؟؟
  57
  25
  شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
  ۳۷
  Iranemaa - قم، ایران

  بچه که بودیم فکر می‌کردیم آدمهای مومن و معتقد (به اسلام)آدمهای خوب و مهربون و خدا ترسی هستند و ساده زیستند ولی در بزرگسالی کم کم متوجه شدیم آدمهای معتقد اکثرا از ادمهایی کم اعتقاد و یا اعتقاد بهتر که نیستند هیچ بلکه بدتر و دنبال پول و قد ت هم هستند .حالا مسلمانان اعتقاد دارند که اسلام دین ساده زیستیه ولی عملا می‌بینیم اینطور نیست ،محمد طالب قدرت بود و خلفا هم همینطور و اگر امامی هم ساده بوده مطمین باشید که در قدرت نبوده اگر هم در قدرت بوده مطمین باشید ساده زیست نبوده ،خامنه ای امپراطوری دارد برای خودش ،پادشاهان حوزه خلیج فارس همه زندگی خالی اشرافی دارند،صدام و قذافی هم بی اعتقاد نبودند ...ادامه
  6
  59
  شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  انگاه ما فقیر ندارها باید سر جای خودمان کف کنیم وقتیکه این همه تفاوت بین انسانها وجود دارد.
  3
  19
  شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
  ۷۵
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  روز و روزگاری همین سیاستمداران برجسته جهانی از شاه کشور ما دهها بار مفصل تر و شایسته تر استقبال میکردند و افتخار میکردند که میهمان شاه ایران یا بر عکس میزبان شاه ایران هستند. ولی چندی نگذشت.عادل ترین و مهربان ترین سیاستمدار دنیا را به دیکتاتور ترین فرد معرفی کردند. ای تف بر شرف این سیاست بی پدر مادر
  6
  47
  شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸
  ۳۹
  Compatriot - لیون، فرانسه
  خریت که شاخ و دم نداره. داره؟! اینها پولهای باد آورده مردم ایران و مسلمانان تقدیم به آعراب تازی حاشیه نشین خلیج فارس در ایام حج هستند. چرا که نه‌؟ بذار اروپایی‌ها با درایت لذتشو ببرن. فعلا که ملت ما در خواب خرگوشیه!
  0
  7
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۶
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. خوب با تلاشى که کردید و سقوط پادشاه، به نتیجه دلخواهتان رسیدید و ایران گلستان شد. چرا هنوز بعد از چهل سال سوزش و درد شما التیام پیدا نکرده؟ اگر استخوان هاى محمد رضا شاه را از قاهره بیاوریم و جلوى چشم ناپاک شما به آتش بکشیم، آرام میشوید؟
  6
  6
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۳
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  بیچاره مفلوک شاید میترسه ، خبرش اگه برگشت کسى جاشو اشغال نکنه! از قرار پسرش رو کرده ، ولیعهد خیلى جاه طلبه !
  2
  9
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۰
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  برا همینه که میگن ادم گدا بخود ندید وقتی بدید بخود نقطه چین . بقیه اش رو دیگه خودتون میدونید :)
  2
  4
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۹
  نظر شما چیست؟