دادسرا پس از احضار یک روزنامه نگار، همسرش را بازداشت کرد

عسل اسماعیل زاده، فعال رسانه‌ای و عکاس خبری سال ۹۰ نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود  سعید سیف، روزنامه نگار و مدیر سایت «دیده بان ایران» اعلام کرد که همسرش، عسل اسماعیل زاده که به همراه او به دادسرای مراجعه کرده بود با حکم قاضی بازداشت شد.
 
به نوشته خبرگزاری ایلنا، آقای سیف روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد گفت که دادسرای فرهنگ و رسانه او را برای توضیحاتی احضار کرد اما پس از مراجعه به دادسرا قاضی دستور بازداشت همسرش را که با او به دادسرا رفته بود، صادر کرد.
 
عسل اسماعیل زاده، فعال رسانه‌ای و عکاس خبری سال ۹۰ نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و از سوی دادگاه انقلاب دادگاه انقلاب تهران به اتهام تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی، به تحمل چهار ماه حبس تعزیری و هشت ماه حبس تعلیقی محکوم و پس از تحمل حبس آزاد شده بود.
 
او در سالهای اخیر فعالیت رسانه‌ای چندانی نداشته است.
 
آقای سیف به ایلنا گفت: « متهم پرونده خودم بودم اما روز گذشته هنگامی که به‌همراه همسرم به دادسرا مراجعه کردیم، قاضی پرونده دستور بازداشت همسرم، عسل اسماعیل‌زاده را صادر کرد.»
 
او اضافه کرد که هنوز از علت بازداشت همسرش اطلاعی ندارد.
+19
رأی دهید
-4
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  سرطان آتش به اختیارى به غازى هم سرایت کرده! سرطان جماعت معمولاً مُسرى نیست ، ولى این یکى چون از دهن نجس و کثیف آغا تراوش کرده ، بدر جورى مُسریه!مرده شورِت رو ببرن غازى!
  1
  34
  ‌سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰
  ۷۴
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان
  خوب معلومه قاضی یه از همسرت خوشش اومده دیوار میخوان بکشند بخاطر چیه برای اینکه هر کاری دلشون خواست با زنها بکنند کسی‌ هم نبینه
  12
  20
  ‌سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۷
  نظر شما چیست؟