اعتراض به استفاده ابزاری از دختران در مسابقات فرمول یک کانادا - تصویری

+119
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  PROMETOSS - ایران، ایران

  به عکس اول که مردی با عینک دودی و پیراهن آبی چهارخانه بر تن دارد ولبخند بر لب به بدن آن دختر جوان نگاه می‌کند دقت کنید!.. به احتمال نود درصد ایرانی است!. نگاهی هیز و مشمیزکننده به آن دختر دارد و اصلا به فریادهای اعتراض آمیز دختر بدبخت توجهی نمی کند!. واقعا ناراحت کننده است.
  158
  29
  ‌سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  ۶۸
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  به نظر نمیاد خودِ دختران اعتراضی به این داشته باشن که ازشون استفاده ابزاری میشه.
  27
  113
  ‌سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  ۴۹
  heerad - کوالا لامپور، مالزی

  [::PROMETOSS - ایران، ایران::]. اون آقا با عینک دودی پلیس هستش و اون خانم هم که بغلش کرده ، در اعتراض به استفاده ابزاری از دختران ، لخت شده تا اعتراضش رو نشون بده....این سبک اعتراضی فمینیست‌ها هستش که از روسیه هم شروع شده.
  6
  89
  ‌سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
  ۶۱
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد-. استثمار و استعمار همه گونه انسانها را تحت الشعاع قرار میدهد. بردگی جنسی‌ هم یکی‌ از آنهاست. با این نظرِ شما ، احتمالا مردم ایران که به روحانی رای دادند همه از نظام راضی‌ بوده و به نظر نمی‌آید ناراضی باشند !!!
  25
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  ۴۵
  Southern Star - سیدنی، استرالیا
  تا باشه ازین اعتراضها باشه، اصلاً با تمام وجود اعتراض کنید نه فقط بالا تنه، هر جا هم مزاحمتون شدن بیاین پیش خودم با تمام وجود پذیرای اعتراضاتتون هستم ;)
  30
  40
  ‌چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  ۶۸
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. مقایسه درستی‌ نیست میونِ برگزاریِ مسابقه اتومبیل رانی‌ در کانادا و برگزاری انتخاباتِ موذیانه در ایران. تماشگران و رانندگانِ مسابقه اتومبیل رانی‌ اکثرا مرد هستن، استفاده از برهنگی مدلهای داوطلب برای مشتری و تماشاچی جمع کردن موثره. همین معترضینِ برهنه هم بخشی از تبلیغات هستن. بعضی جاها هم از مردهای لخت استفاده میشه. بی‌ انصافی، استعمار و استثمار وجود داره، به چشم نمیخوره که اینجا داره به کسی‌ ظلم میشه.
  6
  23
  ‌پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  ۳۲
  beerslover - بارسلون، اسپانیا
  اون آقایونی که معترض هستند اینجا را بخونند. فقط تصور کن که رفتی لب دریا یا کافه یا کلوب یا دیسکو یا پارتی و جنس مخالف نبینی ، چه احساسی‌ بهت دست میده دوست داری بمونی اونجا یا میری جائی دیگه؟؟؟
  4
  23
  ‌پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۹
  ۱۰۵
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  این جوها رو زنهای فمینیست فاشیست پشمالو و زشت بوگندو میدن.اهمیتی به این جماعت خل مشنگ ندید. کدوم استفاده ابزاری؟ خود زنها وقتی دارن حال میکنن و راضی هستن تا از زیباییها وبدنشون برای فان و شادی استفاده بشه به شما چه؟. مثلا آرنولد و دیگر مردانی که عضلانی هستن و توی تبلیغات و غیره فیگور میگیرن یا امثال دیکاپریو و جانی دپ که خوش قیافه هستن و تو تبلیغات و عکسها هستن چطور کسی نمیگه استفاده ابزاری؟. جمعش کنید بابا.
  2
  28
  ‌پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  ۳۹
  mehrdaduk - لندن، انگلستان
  زنهایى که خیلى از زنها طرفدارى میکنن و مردهایى که از مردها ، همشون یک کمبودهایى در بچگى یا جوانى داشتن ، مثل این فمنیستهایى دو آتشیه مثل این خانم
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  خوب خود این دختره هم داره از بدنش استفاده ابزاری میکنه برای پیش برد اعتراضش! من شک دارم اگر نصف پولی که به اون مدلها میدن به این خانم معترض بدن حاضر نشه موضعش را از اعتراض به تبلیغ تغییر بده!
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.