"آتش به اختیار"؛ "مخل امنیت" یا "دعوت به دموکراسی"؟.

+26
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۵
  DenaOslo - اسلو ، نروژ
  بابا این پیرمرد یه جمله ایی پروند ببین این ملت چی کار میکنند !!
  23
  7
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۷
  ۲۴
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان

  انفجار بمب اتمی ناکازاکی هم یک جمله بود. بلی
  1
  23
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۴
  ۶۱
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  در شرایطِ کنونی که منتخبِ انگلیس ، روحانی پیروز انتخابات شد، خامنه ایی که همواره دو سره بازی کرده، اما اولویت و فرمانبری آش به سویِ اربابانِ خود در کرملین است، باید جوابگو نوچه‌هایش باشد که عمری را به انتظارِ خلیفه گری کامل سر کرده اند و پروسه رئیسی انتهایِ همین ظاهرِ کج دار مریض جمهوریت بود، که هر چهار سال یکبار سیریکی برگزار و ملت را به صحنه می‌کشاند. اکنون با این فرمان عطسه به اختیار ، باز همچون همیشه مسئولیت را از دوش خود بر دوشِ مجریانِ طرح‌هایش گذاشت. اما آنچنان که از ظواهرِ امر بر میاید، از عملیاتِ انفجار رضایت خاطر نداشته ، آن‌ را ترقه بازی میداند، او عادت داد در سینما رکس ، چهار صد تا ششصد انسان را زنده در آتش بسوزاند، و یا در حزبِ جمهوری اسلامی به قولِ خودشان هفتاد و دو نفر از مهره‌هایِ آصلی نظام را بترکاند، و یا پنجاه هزار خود انتحاری تربیت کند که در دنیا آتش سوزانده و یا قتل‌هایِ زنجیره‌ ایی داخلی‌ و خارجی‌ را انجام دهند. علاوه بر اینکه در هشتاد و هشت علاوه بر کشتارِ بیش از یک صد نفر و تجاوز و مضروب کردنِ ده‌ها نفر ، برگ زرین دیگری به پرونده قهوه ایی خود افزود.
  1
  14
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹
  ۵۲
  Jalal50 - ونکور، کانادا
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. تو اگه شیرزن ایرانی هستی پس چرا در ایران زندگی نمیکنی؟ اسم خودتو بزار شیر بچه یا....
  13
  3
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  ۶۲
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  شما که شیرمرد هستید .پس چرا در کانادا زندگی‌ می‌‌کنید.؟ حالا گیر به من ندهید. من نه شیر مرد هستم نه شیر زن
  1
  8
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  ۶۱
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  Jalal50 - ونکور، کانادا- زمین خداوند متعلق به اوست که دوست است و صاحبِ اختیارم. اگر پیامبر اسلام از مکه مهاجرت نمیکرد، نمی‌توانست رسالتش را انجام دهد. من هم رسالتی دارم , اندازه درکت نیست آن را بفهمی.
  3
  6
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  ۳۶
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  پس از 40 سال انحصار کامل و بگیر و ببند و ترور و یکه تازی تازه رسیدن به اینجا. آیا این نشانه شروع دومینو وار نابودی نیست . از چه چیز نا امید شدن این ها ؟. از چه چیز وحشت کردند ؟
  0
  4
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.