ماجرای بازیگران بی حجاب سریال تولیدی صدا و سیما

بازیگران زن سریال نفس کلاه‌گیس ندارند، موی خودشان است
 
جام جم - موی بازیگران زن سریال نفس , جلیل سامان، کارگردان سریال «نفس» که با آغاز ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش شد در کانال تلگرامی‌اش پستی منتشر کرد و در مورد بعضی فرضیه‌ها توضیحاتی داد.
 سامان در این پست تلگرامی خود نوشت:
 
در حالی که پخش قسمت اول «نفس» این فرضیه را در بین تعدادی از مخاطبان تقویت کرده که برخی بازیگران این سریال از کلاه گیس استفاده کرده اند، اما اینگونه نیست. پیش از این در خبری که 22 اردیبهشت ماه همراه با یک عکس در رسانه ها منتشر شده، اعلام شده بود عوامل سریال «نفس» برای ضبط صحنه های تروکاژی در خارج از کشور، به ارمنستان سفر کرده‌اند.
 
طی این سفر، تصاویری با حضور تعدادی از بازیگران ارمنی ساکن در کشور ارمنستان، با قرار گرفتن مقابل پرده ضبط شد تا بعدا از طریق جلوه‌های ویژه در پس زمینه تصاویری که در داخل کشور ضبط شده بودند، قرار بگیرد. به طور معمول، به تصویر کشیدن پوششی دور از واقعیت در سریال‌هایی که به فضای کشور پیش از انقلاب اسلامی مربوط می‌‌شوند، باعث انتقاد مخاطبان، ملموس نبودن فضا و غیرقابل باور بودن آثار این چنینی منجر شده است.
 استفاده از تکنولوژی سینمایی برای نمایش زنان بی حجاب در سریال نفس:
+26
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Jalal50 - تهران، کانادا

  موی خانمها در ایران اشعی دارد که باعث تحریک برادران مسلمان میشود.هاهاها. من نمیدونم این مو خانمها چیه که متعصبین دینی و مذهبی روش اینهمه حساسیت نشان میدن. جل الخالق.
  6
  33
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۶
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران

  حجاب اجباری هم معضلی شد هم برای هنرمندها و هم برای زنهای کشورمون که بخاطر فقط یک مورد حجاب اجباری ، امروزه میگن تو همه جهات زندگی به ما ظلم شده و در عوض انقد دریده شدن . حجاب اجباری رو به سر میکنن ولی زیر حجاب کارهایی رو میکنن و رفتاری رو دارن که کمتر زن اروپایی انجام میده و خودشون رو هم بر حق میدونن
  5
  25
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  چهل سال همینجوری واقعیت هارو جعل کردین و به خورد ملت دادین .
  1
  9
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  جالب اینجاست که اشعه موی زن را فقط میتوان در لابراتوارهای دقیق مجهز حوزه علمیه مشاده کرد وجالب اینجاست که اشعه موجود در موی خانمها تنها اشعه موجود در جهان است که از اشیا رد نمیشه یعنی این اشعه قدرتمند که میتونه مردها را اقوا کنه از چادر نازک رد نمیشه ای مسلمان برو ادم شود
  2
  11
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  نظر شما چیست؟