ویدیوی دیدار رئیسی و امیر تتلو + درخواست امیر تتلو از حسن روحانی برای کناره گیری به نفع رئیسی

ترانه‌های تتلو در ستاد رئیسی پخش می‌شود
 
توانا - بعد از اعلام حمایت تتلو از ابراهیم رئیسی، داماد سید احمد علم‌الهدی - کسی که در اقدام به لغو کنسرت‌هایی در شهر مشهد کرده است - ترانه‌های این خواننده از سوی ستاد حمایت از رئیسی در این شهر پخش می‌‌شود.
 
امیر تتلو، خواننده، در حمایت از رئیسی اینگونه نوشته است: «من انتخابم آقاى قالیباف بود و با اینکه همه چیزم و حتى پیج اینستامو از دست دادم، هنوزم به نظر ایشون احترام میذارم و راى بنده با وجود نداشتن اطلاعات کافى "جناب آقاى رئیسى" هستند!! با نهایت احترامم براى جناب آقاى روحانى و با ذکر این مطلب که هر یک از کاندیداها انتخاب شدند، بنده به نظر مردم احترام میذارم و نوکری کاندیداى منتخب رو میکنم!! هر کسى که مردم خواستند و هر کسى که خدا خواست...»
امیر تتلو: آقای روحانی به نفع رئیسی کنار بگیرید
دیدار امیر تتلو و رئیسی در فرودگاه مهرآباد
پخش ترانه های تتلو از ستاد رئیسی در مشهد
 
+14
رأی دهید
-339

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  falakolaflak21 - لندن، انگلستان

  همینمون کم بود تتلو مفنگی بیاد برامون دستورالعمل صادر کنه
  18
  359
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ای که خاک بر سر جفتتون! :o
  19
  332
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  ۳۹
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  ذات آدم که لجن باشه با هر چهره و لباسی بروز می کنه.چه آخوند چه خواننده. اما فکر نمی کردم که رییسی اینقدر بیشعور باشه. هستن روستاییانی که از روی سادگی و نادانی و سید بودن و اینجور چیزا بهش رای میدن که اگه این پسره الدنگ رو باهاش ببینن دیگه هیچی. ببین این پسره با اینکه می دونه کلی از طرفداراش رو از دست میده باز هم تن به این حقارت و پستی داده. حالا می فهمم چرا تازگی خیلی از مایه داره ها دارن بیشتر از گذشته از ایران مهاجرت می کنن. اون از هنرپیشه خودفروش و این هم از خواننده دستمال به دست
  15
  286
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  ۴۰
  Herzl - امستردام، هلند

  ماشاللة چقدر بهم مى خورند این سارق الرضاء و اون آدم پاچخور بى همه چیز.
  15
  248
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  ۳۹
  Finland 1 - هلسینکى، فنلاند

  لات بى سر و پا! تو که از اون یارو که احمدینژاد را بوسید و ملت آبروشو بردن مهمتر نیستى!!. ولى ذاتت بدتره چون احمدینژاد انگشت کوچیکه اینم نمیشه!
  15
  217
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  همچین تعجبى نداره ! برعکس خیلى هم بهم میان ! این قاتل بالفطره اینقدر آویزون رأى هست که بى شک اگر ، پرى بلنده و اشرف چهار چشم که از کله گنده ها و اسمى هاى شهر نو بودند همین الان از قبر در بیان و برن براى پشتیبانى رئیسى بى برو برگرد، با آغوش باز و به گرمى میپذیرتشون و باهاشون سلفى هم میگیره و میده از صدا وسیما هم نمایشش بِدن!مریم رجوى هم بیاد همینطور OK هستش! اصلاً در این رژیم تمام معادلات و فرمولهاى رایج اجتماعى دنیا بهم ریخته!! اینجا کجاست دیگه!؟
  15
  198
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  دعا کن که روحانی نیاد سره کار . سرت رو به باد دادی با این پاچه خواریات . همچین یه چیزه گسترده نشونت میدن که هرچی تحقیقه گسترده کردی از یادت بره
  14
  182
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  ۷۵
  P.O.P - تهران، ایران

  آقای امیر خان, با این کارت خودت رو خیلی ضایه کردی. البته بار اولت هم نیست. قبلا هم از این ردیا داده بودی. یا با این کارت فکر میکنی که طرفداراتو زیاد تر میکنی و سر زبونا میوفتی یا اینکه مخت کلا هنگ کرده. فقط حواست باشه اگر کس دیگه ای رییس جمهور این رژیم منفور بشه شاید فقط بندازدت زندان. ولی اگر این رییسی سر کار بیاد اول از همه خودتو میده پوستتو بکنن یا بسوزونن تا کل خالکوبیات محو بشه. بعدشم خودش میاد و همونطوری که تو آهنگاتم گفتی بغلت میکنه و از پشت لباستو میبنده.
  15
  119
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  من اسم این مرتیکه تتلو را در دهخدا سرچ کردم هیچی پیدا نشد برو اسمتو درست کن الدنگ
  10
  129
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان:جناب چنین پیشنهادی با نکنید,اتفاقا اسمش باشخصیتش جور,جوره یعنی موجود بی هویت.
  16
  88
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
  ۵۰
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان

  خواننده جمهوری چسحالی اسـ... اسمالی باید هم این یابو باشه
  14
  89
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷
  ۳۴
  Kamok - تورنتو، کانادا

  من موندم این جونورایی که به این کامنتای بالا منفی میدن کین؟ باورکنید بدتر از خود اینا اون پاچخوارای بی هویتشونن..........
  22
  58
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
  ۶۵
  جوابگو - مالمو، سوئد

  جای اشغال تو سطل آشغاله،طرفدار رییسی قاتل،باید یک لات لنپهن باشه،رییسی چقدر بدبخته که آویزون این لجن بیسوده لات شده،مرده شور ترکیب هردتاتنو ببره.
  17
  64
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  کم‌کم داره بهم ثابت میشه که اصلیت کثیری از کاربرها؛ ایرانی نیست؛ بلکه عنصرهای استکبار و صهیونیست که حالا یا فارسی رو یادتون دادن و یا با نرم‌افزار ترجمه میکنید. جای اینکه مردم رو تشویق به رأی دادن بکنید؛ چوب لای چرخ ملت میزارید! آخه به شماها چه ربطی داره؟ مگه ما خودمون رو تو انتخابات فرمالیته شما قاطی میکنیم؟
  108
  9
  ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
  ۳۹
  آذری باهوش - میانه، ایران

  چی شد مگه خال کوبی حرام نبود؟ چی شده که داماد حاج علم با این پسره که دستاش کلا پر از خال کوبیه میپره؟
  7
  50
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
  ۱۰۲
  منوچهری - کرمان، ایران

  باور جان, بیا تحویل بگیر! فکر کن تو افتتاحیه رئیسی, این بزمجه بخونه!! ;)
  10
  40
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
  ۳۰
  ویلینوس - استوکهولم، سوئد
  بخاطر رئاست زنش که دختر اون پشمالو برفى بابانوئل علم هداس رو میفروشه ،
  8
  19
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۳
  ۴۲
  مرکوری - سیدنی، استرالیا

  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک. بر ....معرکه لعنت. تو باز پیدات شد. از رو نمیری. ساندیس خور, پاچه خوار, مفلوک الدوله. الان این جملات بالا رو فکر میکنی گوگل برای من ترجمه کرد.
  8
  46
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۵
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::Kamok - تورنتو، کانادا::] اینها پاچه خواران مزدور لولیتا از هلند ، باورعمیق از قم ،تفکراسلامی دانمارک ،جلال۵۰ از کانادا و چندتا ساندیسخور مزدور دیگه هستند
  9
  19
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
  ۵۳
  Iranievatanparast - مادرید، اسپانیا
  نگاه کن امیرتفالو لطفأ حرف نزن و برو گم شده مگر تو احمق کثیف ی هستی که دستور میدی. اینم را بدون که سگ در خانه روحانی شرف داره به هزاران آدمای عین تو آشغال با رئیسی قاتل.
  9
  16
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  ۳۷
  باور عمیق - قم، ایران
  [::منوچهری - کرمان، ایران::]. رفیق جان چکارش دارید . اینم یه جوونه ایرانیه . توهین نکنید بخدا درست نیست . حالا چون تاتو داره و رپ میخونه که نباید نابودش کرد . مگه شماها نبودید که دم از آزادی میزدید . خب این هم دوست داشته از رییسی حمایت کنه . میدونی چیه . حالا بالاغیرتا از بحث انتخابات که بگذریم، من میگم ببین این تیم روحانی چقدر از نظر اقتصادی ضعیف عمل کرد که یه طیف وسیعی از مردم توی این مدت کم دور جناح مقابل جمع شدن . واقعا باید بعد از روز جمعه همه ما یک بازنگری در نحوه تحلیل رفتاری جامعه ایرانی داشته باشیم ..
  23
  8
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  ۳۷
  sama128 - شیراز، ایران
  . انسانیت توی این مملکت مرده واقعا واقعیت داره . میگید چرا ؟ بله به این دلیل که اولا رئیسی سواد و تخصصی نداره دوما اساساکار اجرایی نکرده سابقه کار اجرایی اون همین چند وقت که تولیت آستان رضوی شده ثالثا اگر سواد داشت تخصص داشت خیلی هم وارد بود که نیست پس اون همه آدم کشی سال ۶۷ چی میشه آیا اون دختر و پسر هایی که اعدام شدند آدم نبودند چی بودن حیوان بودند بدبختها داشتند حبسشون را می کشیدند که پایان حبس آزاد بشن آیا توجیه حمله مجاهدین یعنی کشتن هواداراشون بی خود و بی جهت تو زندانها . حالا این مردم واقعا برای چی سینه چاک رئیسی شدن به خاطر قاتل بودنش سواد نداشته اش تخصصش سید بودنش شال سبز دور گردنش . واقعا فکتورهای انتخابی و محک زدن هم توی این مملکت مرده میگن سال ۲۰۰۶ یک گوسفند از روی کوه پرت شد تو دره پشت سرش ۱۵۰۰ گوسفند پریدن تو دره که از بین اون ۱۵۰۰ تعداد ۱۱۰۰ تا مردن بقیه ۴۰۰ تا هم که روی اجساد تلنبار شده قبلی افتادن جون سالم بدر بردن. حالا حکایت ماست با یکی دو سخنرانی با آب و تاب خودمون را جر میدیم میشیم سینه چاک رئیسی. کوروش تو آسوده بخواب که ما هنوز خوابیم
  2
  8
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  ۱۰۲
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. خیلی جالبه باورهای شما مثل چوب پنبه روی آب, چقدر بالا و پایین میشه!! مگه همین شما نبودید که از نماز خواندن دو جوان دختر و پسر در سال ۸۸ کنار هم شکایت میکردید؟ به نظرم اگر شیطان هم کنار ریسی عکس بگیره, شما از وجناتش سخن بگید, اخوی! :)
  3
  7
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
  ۳۷
  باور عمیق - قم، ایران
  [::منوچهری - کرمان، ایران::]. نه من نبودم چون اصلا سال ٨٨ من اینجا کامنت نمیداشتم . البته شاید منظور معترضین این بوده که بهتر بود کفششون رو در میاوردن و نماز میخوندن .
  3
  4
  ‌پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
  نظر شما چیست؟