آرایشگری که با مهارت زیاد روی صورت خود عجیب ترین توهمات بصری را خلق می کند - تصویری

یک متخصص گریم و میک آپ به نام «میمی چوی» که ساکن ونکور کاناداست، با طرح های فوق العاده هنرمندانه و فراواقعی که مصداق بارز توهم بصری به شمار می روند، کاربران اینترنتی را شگفت زده کرده است. خانم «چوی» با طرح هایی که روی صورت یا دست و پای خود پیاده سازی می کند، به راحتی بیننده را گول زده و تصویری غیر واقعی را به ذهنش القا می کند. به طور مثال، با تبدیل کردن دست خود به یک ماهی کبابی، این طور به نظر می رسد که واقعا یک ماهی درون بشقاب و آماده سرو است. وی با ترسیم چندین چشم روی صورت خود، توهم بصری خارق العاده هنرمندانه ای را خلق می کند. این هنرمند ۳۱ ساله در مورد منبع الهامش گفته که از محیط اطراف، عکس ها، نقاشی ها و حس های درونی خود الهام می گیرد و تمام سعی اش در این که تا کارهای دیگر میک آپ آرتیست ها را نبیند تا روی کارهایش تاثیر نگذارند. لازم است اشاره کنیم خانم «چوی» فقط از وسایل و ابزار آرایش استفاده می کند و از هیچ نوع رنگ یا وسیله غیر آرایشی برای خلق این آثار بهره نگرفته است. در ادامه با هم برخی از آثار هنری وی را ببینیم. 
+69
رأی دهید
-11
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  میمی چوی , انقدر در ارایشگاهش بیکار بوده که از نبود مشتری دچار توهم شده و رو دست و سر و صورت خودش توهماتش را نقاشی کرده .
  30
  26
  دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فکر کنم صورت مموتى هم کار این باشه!
  4
  26
  دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  ۴۹
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  یک کلام : شاهکار . والسلام
  1
  16
  دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  ۷۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  اکثر صورتا فوتوشاپه.
  15
  1
  دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. فکر نمی کردم شما به سروصورت این خانمهای لختوپتی نگاه کنید , شرعا" گناه نابخشودنی است اگر مسلمانی همچون تو به عکس این گونه زنان نگاه کند!
  0
  14
  دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۰
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. شاید زیر چشمى نگاه کرده که گناهش کمتر باشه!
  0
  9
  ‌سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۳
  نظر شما چیست؟