در آرایشگاه زنانه چه بلایی به سر زن جوان آمد؟

 زنی جوان با حضور در شعبه اول دادیاری دادسرای یافت‌آباد تهران از یک زن آرایشگر شکایت کرد.
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، شاکی به قاضی سیدمحمود محمدی گفت: همیشه برای رنگ‌کردن موهایم نزد زن آرایشگری می‌رفتم که نزدیکی خانه‌مان بود و به کارش هم اطمینان داشتم. چندی قبل او از محله‌مان رفت. بنابراین تصمیم گرفتم نزد آرایشگر دیگری بروم. زن آرایشگر می‌گفت که بابت آرایش مو و رنگ آن که خارجی است باید 250 هزار تومان بپردازم.
 
وی ادامه داد: قبول کردم. او مدعی بود سال‌هاست در زمینه آرایشگری فعالیت دارد. رنگ موهایش نیز عالی است و آن را تضمینی از خارج از کشور آورده و بسیاری از مشتریانش از آن استفاده کرده‌اند و راضی هستند. با اعتماد به حرف‌های زن آرایشگر، روز بعد نزد وی رفتم و او موهایم، را با همان رنگ خارجی رنگ کرد. ساعاتی بعد از رنگ کردن موهایم به خانه بازگشتم. سرم شروع کرد به خارش‌های مداوم. ابتدا گمان کردم طبیعی است. اما شدت این خارش‌ها بیشتر شد به گونه‌ای که تا صبح بیدار بودم. از شدت درد طاقت نیاوردم و نزد زن آرایشگر رفتم که پس از بررسی وضع موهایم مدعی شد نگران نباشم و بعد از چند روز شست‌وشوی مداوم موهایم این خارش‌ها از بین می‌رود. یک هفته از این ماجرا گذشت، اما وضعیت سرم و موهایم بدتر شد.
 
وی گفت: شرایط به گونه‌ای رقم خورد که بخشی از موهایم دچار ریزش شد. زمانی که با این وضع روبه‌رو شدم دوباره سراغ زن آرایشگر رفتم که او مدعی بود کارش را بخوبی انجام داده و نمی‌داند چرا این مشکل برایم رخ داده است. اما گفته‌هایش را باور نکردم، بنابراین نزد یک پزشک رفتم که او در بررسی وضع پوست و موی سرم اعلام کرد استفاده از رنگ موی تقلبی باعث این مشکل پوستی برایم شده است.
 
همزمان با این شکایت با دستور قاضی پرونده تحقیقات ادامه پیدا کرد. در این مرحله زن آرایشگر برای تحقیقات به دادسرا فراخوانده شد. این زن به قاضی پرونده گفت: گفته‌های شاکی را قبول ندارم. من از همین رنگ مو برای دیگر مشتریانم نیز استفاده کرده‌ام، اما برای آنها مشکلی پیش نیامده است. این زن نیمی از پول رنگ مویش را داده و حالا که من بقیه پول را می‌خواهم حاضر نیست آن را بپردازد و از من شکایت کرده است. معلوم نیست او خودش چه بلایی بر سر مو و پوستش آورده که به دروغ می‌خواهد مرا محکوم کند.
 
با توجه به اظهارات ضد و نقیض این زن آرایشگر، شاکی زن برای بررسی وضع بیماری‌اش به پزشکی قانونی رفت. این در حالی بود که پزشکی قانونی نظر داد استفاده از رنگ نامرغوب باعث شده بخشی از موهای جلوی سر این زن ریزش داشته باشد و بخشی از پوست سرش هم دچار سوختگی و ناراحتی پوستی برای وی شده است.
 
با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. قرار است تحقیقات از زن آرایشگر دوباره از سر گرفته شود. همچنین دستور داده شد فعالیت کاری زن آرایشگر متوقف شود.
+51
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  MehranIrani - وین، اتریش

  به نظر من زن آرایشگر مقصر نیست آن مرجعی که اجازه ورود اجناس و مواد بی کیفیت چینی را میدهد باید جوابگو باشد.مگر چند نفر بیمار که به دلیل استفاده از داروی بیهوشی چینی فوت کردند، پزشک مربوطه مقصر اعلام شد؟ گفتند داروها چینی بوده حالا هم این زن آرایشگر مصرف کننده موادی بوده که خودش تولید نکرده بلکه مقامات ایران اجازه ورود آنرا به کشور داده اند.
  6
  61
  یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۴
  ۴۰
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  متاسفانه یکى از دست آوردهاى با شکوه این ان قلاب در طى این ٣٨ سال تقلب و کلاهبردارى به أشکال و در زمینه هاى مختلف هست که با فرهنگ ما عجین شده !! یکى از بارزترین اونها،عدم ثبت تاریخ ساخت و انقضاء روى بسته بندى مواد غذایى و بعضاً داروست !
  8
  46
  یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  نظر شما چیست؟