لباسهای عروس سیاه رنگ، مد جدید ۲۰۱۸

عکس تزئننی ریم عکره، طراح مد آمریکایی لبنانی تبار، روز سه شنبه کلکسیون لباسهای عروس بهاره ۲۰۱۸ اش را در فروشگاه تیفنی اند کو (Tiffany & Co) در خیابان معروف پنجم شهر نیویورک به نمایش گذاشت.
 
فروشگاه جواهر فروشی بنام آمریکایی، همینطور الهام بخش برخی از طرح های او بود.
 
این نمایش با بیستمین سالگرد حرفه ای «ریم عکره» در صنعت مد مصادف شده بود.
 در این مجموعه پیراهن های سیاه و سفید با تزئینات مرواید و پاپیون های الهام گرفته شده از «تیفنی اند کو» به چشم می خورد.
 خانم عکره گفت لباسهای عروس سیاه رنگش، تنها برای یک عروس طراحی نشده اند، بلکه برای یک زن طراحی شده اند تا به او حس قدرت بدهند، یک حس خوب. او افزود در آنها پیام توانمندی برای زنها هست.
 او همینطور در این مجموعه یک پیراهن آبی طراحی کرده بود که رنگ آن را از رنگ آبی معروف جعبه های کادوی «تیفنی اند کو» گرفته بود.
 
عکره گفت او در این مجموعه می خواست پیراهن های جشن ها و مجالس بزرگ رقص را زنده کند. لباسها حتماً نباید تنگ و سکسی باشند، و او می خواسته پیراهن های مجلسی با شکوه کلاسیک و قدیمی را به صحنه باز گرداند، ولی با ظاهری خیلی مدرن و امروزی.
+15
رأی دهید
-58
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟