پست دردناک در اینستاگرام هانی نوروزی/ بابایی هرکی بابا داشت، اون بالا بود

بعد از اتفاقات ورزشگاه آزادی پست جدیدی در صفحه شخصی هانی نوروزی منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در اکانت اینستاگرام هانی نوروزی پستی منتشر شد که در آن گفته شده بود درباره اتفاقات ورزشگاه به مردم دروغ نگویید!
 
مشخص نیست منظور نویسنده کپشن این عکس چه کسی است و چه کسانی دروغ گفته اند؟
+61
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  آاخ نگو هانی جون که بدجوری دلم ریش ریش شد :( قربون اشک‌های معصومت برم،،به جای آوردن اون بی‌ ناموس وزیر ورزش که میخواد با اینکار واسه سیاست کثیفشون رای جمع کنه این پسر یتیم که 2 فصل قول این جام را داده بودیم را با یک برنامه سر جشن می‌‌آوردین ،،خیلی‌ اعصابم خورد شد،،امید وارم یه جوری این کار کثیف را ازدل شیکسته معصومت بیرون آورن هر هر چند که فایده‌ای نداره اما قالب پاکت معصوم هست و همه ما رو میبخشی
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  ۳۸
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  منظورم در کامنت از اون بی‌ ناموس پندار خمارلو یکی‌ از اعضای هیئت مدیره است..به قول تابناک::: به گزارش تابناک ورزشی،زمانی که طارمی تلاش می‌کند هانی نوروزی را وارد زمین کند پندار خمارلو دوان دوان سمت او می‌رود و در همین حین جروبحث شدیدی میان این 2 رخ می‌دهد و خمارلو اقدام به هل دادن طارمی می‌کند. همین مسئله باعث می‌شود طارمی برای بی پاسخ نگذاشتن این حرکت، سمت خمارلو برود که خمارلو خودش را از صحنه درگیری دور می‌کند. این که چرا خمارلو به این شکل به دنبال منصرف کردن طارمی بود می‌تواند سوالات زیادی را به دنبال داشته باشد. حالا سوال اینجاست که مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس چرا روی طارمی دست بلند می‌کند و طارمی هم چه چیزی گفته که باعث این واکنش از طرف خمارلو شده است. البته هرچه باشد دست بلند کردن روی بازیکن مسلما جزو وظایف مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای یک باشگاه نیست.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
  نظر شما چیست؟