صحنه‌ای دلخراش در بیمارستان / بیمار روی زمین از درد به خود می پیچد اما هیچکدام از کادر درمانی به او توجه ندارد

+100
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  ایرانیان چه داخل و چه خارج ..هنوز رعایت نوبت و حق تقدم رایادنگرفتند ..یقینا انقدر ادا بازی درٱورده .که محل نمیگذارند...
  55
  38
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱
  ۵۲
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  چقدر آدمها سنگدل شدن ..بدون اینکه به این بنده خدا توجه بشه دارن با خیال آسوده با هم چاق سلامتی و گفتگو میکنن ...دنیا به کجا میره !!!!!!!
  16
  58
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  بیچاره حتماً پولى که بابت درمان و بیمارستان پرداخت کرده ، تا همین روز بوده و تا پرداختى جدید رو واریز نکنه باید از درد بخودش بپیچه!!خاک بر سرت رهبر الدنگ با این مملکتى که درست کردى!
  55
  64
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
  ۱۰۱
  Berdia-Iran - قم ، ایران

  من چندین ساله ک تو المان زندگی میکنم واقعا انسان وقتی رفتار پرستاران ایرانی را با همنوع خودشان اینجور میببند بسیار شوک زده میشه اخه مگه امکان داره، طرف شغلش پرستاره به معنای کمک ولی اصلا کمکی نمی بینی من چند سال پبیش خودم تو ایرانستان بودم تو بیمارستان،ولی اینجا دختران زیبا واقعا مثل فرشته با عرض معذرت حتی.. را پاک میکنن اگه مشک و نتونی ولی ایرنستان میگن همراه،،طرف افریقای ست اینجا هر کاری براش میکنن،هی میگیم اخوند،دبگه بعضی ار رفتارها باید در ذات و وجدانت باشه
  27
  47
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
  ۵۱
  Jalal50 - ونکور، کانادا

  درهمین کانادا از این چیزها زیاده تنها منحصر به ایران نیست . در آمریکا هم تا پول یا بیمه درمانی نداشته باشی از بیمارستان میندازنت بیرون برو بمیر.
  48
  80
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مردم ایران خیلی بی تفاوت از درد و مرگ هم نوعانشان شده اند و رحم و انسانیت در بین مردمان ایران خیلی کم رنگ شده است . کمبود پیدا کردن انسانیت در بین هم وطنان ایرانی یک روزه به وجود نیامد بلکه از روزیکه اخوندها قدرت مملکت را در دست گرفتن و وضع رفاهی و اسایشی مردم رو به زوال وبدتر شدن رفت , احساس ترحم مردم هم نسبت به هم وطنانشان روز به روز کم و کم تر شد.
  19
  40
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  ۶۱
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  این مردم سالهاست که هویت خودشون رو از دست دادن ، وقتی٣٨ سال ثروت کشور داره به تاراج میره و صرف شیعه پروری در سوریه و عراق و افریقاست دیگه پولی نمیمونه که هزینه کسب و کار و درامد مردم بشه و یا سرمایه گذاری کنن برای رونق بازار برای همین هم بیکاری و فقر و اعتیاد زیاد میشه و در نتیجه به خاطر ضعف مالی مردم از تحصیل هم باز میمونن و جهل و خرافات و عدم اگاهی از حقوق شهروندی رو یاد نمیگیرن و حکومت ظلم و جور ولایت فقیه به حیات خودش ادامه میده
  17
  24
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  ۵۴
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. توی رژیمی و اسلامی هم در هر نقصی‌ در ایران خراب شده ی عنقلابی ...بلافاصله به نقائص غرب اشاره کن...اگر ایران این بهشتی است که همیشه آنرا به تصویر میکشی در کانادا چه !!!!! میکنی‌.آهان پول خون ملت ۱۳ میلیون زیر خط فقر!!!
  30
  31
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
  ۳۶
  مطلب روز - تهران، ایران

  اسوده بخوابید اینجا ایران است .اگر جاى دیگر اتفاق مى افتاد جاى تعجب بود!
  7
  29
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
  ۶۱
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::oghab - هلسینکی، فنلاند::]. با شما موافقم گرامی‌، ما ایرانی هستیم خودمان همدیگر را بهتر می‌شناسیم. برخی‌ ایرانیان نه تنها در ایران که در خارج هم آنقدر فیلم و ادا در میاورند که از زیر بار هزینه در بروند. قبل از اجرای طرح تحول سلامت، من خودم در یکی‌ از بیمارستان‌های تهران پیرزنی را روی ویلچر دیدم که از ویلچیر افتاد پایین، با کمک فرد دیگری رفتیم وی را باز گرداندیم به ویلچیر و رفتم به ایستگاه پراستاری موضوع را جویا شدم گفتند این الان ۳ ساعت است که مرخص شده و قرار است همراهش بیاید تسویه حساب کند اما هیچ کس نمیاید. با این که حسابش هم صفر شده ولی‌ بستگانش نمی‌آیند بیمارشان را ببرند. این هم احتمالا یکی‌ از همان نمونه هاست.
  6
  5
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
  ۶۱
  شاه و شیخ - قم، ایران
  مادری از طرف فرزندش دعوت شده بود که به عنوان توریست به کانادا برود. آنجا در شهر کوچکی به نام [Barry] بیماریش عود می‌کند و فرزند دلاور ایرانی مادر را جهت درمان به بیمارستان می‌برد اما از آنجایی که مادر بیمه‌ سلامت نداشته، اعلام نمیکند که فرزند بیمار است. مادر پس از یکماه بستری شدن و مداوا شدن از طرف پزشک دستور ترخیص می‌گیرد اما هر چی‌ منتظر میشوند کسی‌ نمیاید برای تسویه حساب. ناچار پس از 3 روز یکی‌ از دوستان فرزند برومند نه به عنوان دوست که به عنوان یک همزبان می‌رود مادر را تحویل می‌گیرد بدون پرداخت یک سنت. جالب اینجاست که این مادر جریان بیماری خود و کلک فرزندش را با چه آب و تابی تعریف میکرد و به فرزند برومندش افتخار میکرد. بله هموطنان ایرانی هر جا که باشد میداند که اینگونه موارد را چگونه حل و فصل کند. امام جمأعت بیمارستان ممکن است که بی‌ وجدان باشد ولی‌ پرستار ایرانی اینقدر بی‌ وجدان نیست که از کنار به اصطلاح چنین بیماری بی‌ توجه رد شود!!
  9
  8
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  قابل توجه کسانیکه با قیافه فیلسوف مابانه میفرمایند,ثروت خوشبختی نمیآورد
  7
  5
  ‌سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  اخه ما در مملکت امام زمان زندگی میکنیم و احساس هر گونه درد در مملکت امام زمان حتی در بیمارستانها ممنوع است.ببیم توله اخوند ها امثال جنتی هم در بیمارستانها اینجور روی زمین گذاشته میشن کسی به انها توجه نمیکنه!؟
  1
  0
  جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  ستش را به میخ اسلام گرفته شاد دنبال زن صیغه میگرده و بیمارستان را با قبر امان رضا اشتباه گرفته!
  1
  0
  جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.