حرکت جالبی که مهراوه شریفی نیا در یک تئاتر انجام داد

مهراوه شریفی‌نیا در نمایش ترن در یکی از صحنه ها حرکتی جالب انجام داد که در میان شبکه های مجازی سوژه قرار گرفت.
مهراوه شریفی نیا طی اقدامی نادر روی صحنه تئاتر زیر بغل امیر جعفری را گرفت تا او رااز روی زمین بلند کند. این حرکت ها در سینمای کشور ایران انجام نمی‌شود مگر به ندرت.مهراوه شریفی‌نیا در نمایش ترن در یکی از صحنه ها حرکتی نامتعارف انجام داد که در میان شبکه های مجازی سوژه قرار گرفت.مهراوه شریفی نیا امیر جعفری را روی صحنه بغل کرد
 نمایش روی صحنه و بازی زنده در تئاتر طرفداران خودش را دارد و علاقه مندان به این نوع نمایش کم نیستند.هر چند بازی در تئاتر و نمایش زنده آن هم جلوی دید تماشاگران سختی خودش را دارد اما تئاتر ایران با وجود مشقت های زیادش در ایران از استقبال خوبی برخوردار نیست.
 
تئاتر ترن چندی هست که به روی سن رفته هست در این نمایش امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا با هم در این نمایش هم بازی شدند.در این تئاتر نمایشی صحنه ای خیلی دیدنی و قابل تامل دیده می شود که در آن مهراوه شریفی نیا سعی می‌کند که با بلند کردن امیر جعفری به وی کمک کند.
+99
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران

  وا مصیبتا اسلام در خطر افتاد ،بشتابید پاچه خوارها و ساندیس خورها چه نشستید اسلام در خطر افتاد........ خدا لعنت کنه آخوندها را که اینقدر ما را عقب افتاده و بی جنبمون کردن که باید این خیلی برامون مهمه باشه ،ایران از نظر تجاوز و فحشا از اروپا هم بدتره !!هر چی فشار ودیکتاتوری باشه ملت حریصتر میشند !
  15
  121
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
  ۳۰
  salomeh_f - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا

  واقعا که چه اتفاق مهمی!!!!
  10
  111
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۱
  ۳۲
  Benzi - لیدز، انگلستان

  وقتی‌ ما خودمون چنین چیز کوچکی را ناهنجار اجتماعی تعریف می‌کنیم و ازش یک بمب خبری و سوژه شبکه‌های اجتماعی میسازیم نباید انتظار آزادی داشته باشیم.
  4
  114
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
  ۶۰
  kabootar e sefid - لاهور، پاکستان
  شاید قصدشون اینه که با اینگونه حرکات تماشاچی بیشتری جذب کنند و روحی تازه به کالبد تاتر ببخشند اما متاسفانه با وجود ماهواره ها مردم جذب اینگونه صحنه ها نمی شوند .
  23
  15
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱
  ۵۰
  مغربی - تهران، ایران

  ببینید چه برسرما اوردن که چه چیز های برامون جالبه.
  7
  112
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
  ۳۴
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان

  ببینید در چه عمقی از عقب افتادگی سیر می کنیم که این حرکت می شود رسانه ای . حکومت اسلامی ! هه
  5
  84
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  ۴۰
  آذری باهوش - میانه، ایران

  عجب حرکت سکسی بابا نذارید این تصاویر را من الان آب از دهنم راه گرفته. حداقل این تصاویر مستهجن را میگذارید +18 بزنید. زنها همه از راه بدر میشوند هوس میکنند بروند زیر بقل یکی را بگیرند. بچه ها دچار بد آموزی میشوند . این زن بدکاره باید به مجازات برسد
  8
  38
  یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
  نظر شما چیست؟