راز سر تراشیده علیرضا منصوریان!

سر تراشیده علیرضا منصوریان یکی از نشانه های مختص به خود این مربی به شمار می رود. در واقع دیگر کسی نمی تواند این مربی را با مو تصور کند.
 
به گزارش جام جم آنلاین ، اما ماجرای تاس بودن علیرضا منصوریان چیست؟ بسیاری می گویند او به دلیل اینکه تقریبا سرش خالی شده است و فقط دور سرش مو دارد ترجیح می دهد سرش یکدست بی مو باشد. اما در واقع تاس شدن کامل علیرضا منصوریان از آلمان شروع شد، یعنی وقتی هنوز بازیکن بود و در تیم سن پائولی آلمان به عنوان لژیونر به میدان میرفت. در روزهای پایانی حضور سن پائولی در بوندس لیگای دو چندتن از بازیکنان این تیم تصمیم گرفتند که در صورت صعود به بوندس لیگای یک موهای سر خود را از ته بتراشند و با صعود این تیم این بازیکنان به قول خود عمل کردند؛ یکی از این بازیکنان علیرضا منصوریان بود که پس از این اتفاق همواره ترجیح داد تا با سری تراشیده در میادین فوتبال و البته در اذهان عمومی ظاهر شود.
 
عکسی که در ادامه می بینید مربوط می شود به یکی از نخستین عکس های منصوریان پس از اینکه برای نخستین بار به طور کامل تاس شد. او در اینجا هنوز بازیکن سن پائولی بود.
+23
رأی دهید
-15
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  عجب خبر مهم و پرمحتوایى
  1
  47
  جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  نظر شما چیست؟