رشد ۳۶۹درصدی پناهجویان ایرانی در آلمان در سال ۲۰۱۶

 بر اساس آمار اعلام‌شده از سوی وزارت کشور آلمان، شمار ایرانیانی که درخواست پناهندگی‌شان در این کشور ثبت شده از ۵,۷۳۲ نفر در سال ۲۰۱۵ به ۲۶,۸۷۲ نفر در سال ۲۰۱۶ رسیده است. این آمار از رشد ۳۶۸/۸ درصدی تعداد پناهجویان ایرانی در آلمان در سال ۲۰۱۶ حکایت دارد و در عین حال بیشترین رشد در میان پناهجویان از ملیت‌های مختلف محسوب می‌شود.
 
این آمار هم‌چنین نشان می‌دهد که ایرانیان پناهجو در آلمان در سال ۲۰۱۶ بعد از سه کشور جنگ‌زده‌ی سوریه، افغانستان و عراق، از نظر تعداد در رتبه‌ی چهارم قرار داشته‌اند. این در حالی است که در سال ۲۰۱۵، ایران در رتبه‌ی نهم این فهرست قرار داشت.
 
در مجموع نیز تعداد درخواست‌های پناهجویی ثبت‌شده در آلمان به عدد ۷۴۵ هزار و ۵۴۵ نفر در سال ۲۰۱۶ رسیده که از رشدی ۵۶/۴ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۵ حکایت دارد.
+24
رأی دهید
-24
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  آذری باهوش - میانه، ایران
  پناهجو از سوریه بخاطر جنگ میرود. از ایران برای چی؟ درست است که آخوند ما را اذیت میکند ولی خداییش آیا قابل مقایسه است؟ ایرانی برود کیس همجنسگرا بدهد در حالی که همجنسگرا نیست و آلمانی هم میداند که دروغ میگوید ولی میگوید اینها گره گوری هستند و سگ خور بذار بیاید یک سوسیال هم این بگیرد. خلاصه اینها ایرانی را بدنام میکنند.
  26
  21
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  نظر شما چیست؟