اگر هوس غذای ایرانی کرده اید این تصاویر را از دست ندهید

+138
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  shaboruz - پاریس، فرانسه

  این ته دیگِ لعنتی !!!!!
  7
  123
  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  خونه ات ارد و خمیر. بابا نکن از این کارها. خانه خرابمان کردی با این عکس ها
  6
  99
  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  هموطنان عزیز در این ایام باشکوه نوروز جون هر کی رو که دوست دارید؛ برید تو یوتوپ؛ سرچ کنید «پرشین فود وی‌اس عربین فود» تا این عمرپرستها نیان اینجا و کامنت الکی بنویسن.
  117
  30
  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
  ۴۲
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. عمر سردار رشید و مرد بزرگی بود. صفویان ذلیل بد طینت بخاطر درست کردن جنگ بین شیعه وسنی او را در بین ایرانیان بدنام کردند. شروع کردند به جشنهای عمر سوزان و لعنت کردن به عمر. حالا توی نادان بی خرد بعداز پنج قرن شعارهای آن بیخردان را تکرار میکنی. من مذهبی نیستم و با هردوی شما مخالفم ولی از این نادانی شماها تاسف میخورم
  45
  60
  دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۲
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. اون عمریهای عمرپرست سالهاست که جلو من نوعی کم آوردن و نمیتونن مسلمون بودن عمر رو ثابت کنن. حالا تو اومدی عمر عمر میکنی! مرد شو و بیا از این ملعونا دفاع کن.
  72
  12
  دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::] ای بچه مغول عثمانی.اخرش ماهیت خودت را لو دادی.عمر مرد بزرگی بود ؟ بدبخت نوکر ! آخر به خویشاوندی خودت با سوسمار اعتراف کردی اسم آذری را بدنام نکن که شرف و جوانمردی از آن خطه میآید عمرپرست بدبخت....
  37
  34
  دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::iran2015 - وین، اتریش::]. عزیز دل برادر، شما اجازه بده، این جماعت رو سوسکشون میکنم. اینها عمرا نمیتونن مسلمون بودن خلیفه هاشون رو ثابت کنم. اونهایی که تو یوتوب مناظره اللهیاری رو در باره اثبات کفر عمر و ابوبکر دیدن، میدونن من چی میگم.
  45
  13
  دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶
  ۴۲
  آذری باهوش - میانه، ایران

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. توی این هیر و ویر دنبال تفرقه مذهبی هستی و خجالت هم نمیکشی. من بهت گفتم مذهبی نیستم و بحث مذهبی هم نمیکنم ولی این گند کاریها که تو میکنی باعث تفرقه بین مردم میشود. بر. تاریخ صفویه رو نگاه کن بعد بیا از این حرفا بزن.
  13
  36
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۸
  ۴۲
  آذری باهوش - میانه، ایران
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. ....جون آذریها اصل ایرانی هستندو برای پیدا کردن خون چنگیز در درون خودت بگرد.
  18
  28
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. آهان، پس تو هم جا زدی! همانطوری که گفتم اگر تمام عمریهای دنیا هم جمع شین، نمیتونید مسلمون بودن عمر رو ثابت کنید. خداوندا شکرت که اینها رو سوسک میکنم.
  42
  10
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۹
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]خودت را به آذری‌ها نچسبان به قیفت نمیخورد.عمر پرست.
  28
  11
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] من برادر تو نیستم من دشمن خونی تو هستم .مرده پرست!!.تهوع من از عمر بخاطر جنایت هایش علیه بشریت و نابودی فرهنگها است من لر بختیاری هستم هیچگاه به الله جنایتکارت ،محمد زن باز و دیگر جانیان کوچکترین ارتباطی نداشتم
  7
  39
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۰
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::iran2015 - وین، اتریش::]. خوب این از باب جهالت شما است، یک و دو اینکه شیطان در شما رخنه کرده. دعا میکنم که به راه مستقیم درآیید.
  40
  8
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::iran2015 - وین، اتریش::]. با پوزش، این رو فراموش کردم، همینکه ضد عمری هستند، دوست من هستید. خداوندا این بنده حقیرت را به راه راست هدایت بفرما. آمین.
  38
  8
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] ...خدا یک عقلی به تو بدهد و یک پولی به ما که اینقدر مجبور نباشم کار کنم .بروم مسافرت و حال کنم. البته اینکه از خدا خواستم برایت مثل نفرین است چون عقل خیلی آدم را آزار میدهد بی عدالتی میبینی دزدی و حقه بازی میبینی بهت سخت میگذرد .تا زمانی که با اسلام و آقا و الله و تجاوز و زن بازی و کشتن و وحشیگری هستی حال میکنی چون گنجایش مغزت اندک است و درک نداری.وای به داد روزی که صاحب عقل و صاحب اندیشه شوی .
  5
  33
  ‌سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::iran2015 - وین، اتریش::]. سفر بی‌خطر. اگر زمانی گذرتان به اینجا افتاد، بر اساس علم و حقیقت، وجودیت خداوند و حقانیت اهل بیت امیرالمؤمنین علی را برایتون ثابت کنم.
  34
  6
  ‌چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  ۵۲
  iran2015 - وین، اتریش
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] داستان رابطه جنسی عایشه را با عقب دار لشکر را که قبول دارید؟بعد علی ابن ابی طالب به محمد ابن عبدالله گفت بگذار گردن عایشه را بزنم .اینها که قبول دارید؟ شما قبول دارید که از همانجا عایشه شروع به دشمنی با علی کرد ؟.
  7
  12
  ‌پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان
  چرا ترش تره و شیرین تره در این عکسها نبودند :o
  3
  13
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::scandal - برلین، آلمان::]. بله؛ غذاهای رشتی حرف نداره. چون کله ماهی هم زیاد میخورین؛ فسفرش مغز رو تقویت و قدرت حافظه رو زیاد. یادمه اکثر معلمهای ادبیات؛ تاریخ و هنرمون رشتی بودن با همون پشت کله رشتی. یعنی طرف هنوز دهنش رو وا نکرده بود که لهجش لوش بده از پشتش میفهمیدیم.
  18
  8
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
  ۵۶
  علی بابا-نروژ - کریستیان ساند، نروژ

  تفکر اسـ... غذا چه ربطی به دین دارد که تو عقب افتاده ذهنی و غرق شده در منجلاب ولایت غذای ایرانی را به آن ربط میدهی؟ببین به جای اینکه در فکر تفرقه بین شیعه و سنی باشی سعی کن آدم شو چون مذهب چه از نوع سنی و چه از نوع شیعه به جز بدبختی و عقب افتادگی ذهنی هیچ سودی تا به حال به کسی نرسانده پس سعی کن آدم باش
  1
  21
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
  ۵۱
  دیکتاتورها سرمایه دارانند - پاریس، فرانسه
  اون توماتو کچاپپ هاینز المانی بدجور تو ذوق ادم میزد اون کره هام بهتر بود از قالب دراورده شده نشون دا ده می شدن البته من ادم شکمویی نیستم و هیکلم هنوز ورزشکاریه
  0
  2
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. نه عزیزم، چرا همه چیز را قاطی میکنی! آن لهجه شیرین شمالی ها بخاطر خوردن شیرین تره در ایام بارداری مادرمان است! و کله پختی رشتی ها که به "گهواره خوس" معروف است، دلیلش به ۳ جهت است: ۱- بخاطر فرار هزاران پناهندههای لهستانی به این منطقه و آمیزش با بومیان، ژن کله پختی آنان بر ژن رشتی پیروز شد. ۲ - و هم بخاطر خواباندن نوزادان در گهواره و دلیل سوم را فراموش کردم ;)
  2
  5
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان
  [::علی بابا-نروژ - کریستیان ساند، نروژ::]. دوست گرامی، فایده نداره!.
  0
  4
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::scandal - برلین، آلمان::]. سلام، خوب هیسی؟ دلیل سومش مال این همه تخم‌مرغ هایی هست که میخورین. یه دوست رشتی داشتم، خدابیامرز فوت کرد. هر موقع میرفتم خونش، با کته، نیمرو هم میخورد. کلا با هر غذایی. هی هم با قاشق روغن رو میریخت رو تخم‌مرغ ها که روشون هم بگیره. آخر کاری هم با کفگیر برشون میگردوند. خدایی نمیفهمیدی کدوم روشه، کدوم پشتش. یادش بخیر، روحش شاد. تخم‌مرغ هم که دیدی مثل پشت کله هاتونه.
  5
  4
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. بد نگوتی و بعیدم نیه! مونه هوس دکته! دانی ِچره؟ الان وقِت باقلیه! آی مزه دارنه، باقلی با کته ِپلا، سیر و پنیر! دو ِتا مرغانه بزنی ویی ِکش، ندانی چی بونه! خودت اهل کوجه هسی و چی خارنی؟!
  2
  1
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
  ۵۳
  رستگار1234 - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا
  [::آذری باهوش - میانه، ایران::]. عزیز وقتی می نویسی عمر مرد بزرگ و رشیدی بود هم داری طرفداری میکنی و اعمال و جنایتهای این شخص رو حداقل در مورد ملت خودت تایید میکنی بعد از این همه سال و جنایات ملاها هنوز شما تو سالهای اولیه اسلام گیر کردی
  2
  3
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اومدم یه کلمه بنویسم اون املت قهوه خونه ای توی زیر گلدونی الومینیمی خیلی حال میده، دیدم این قارداش زده به صحرای حجاز و شترش یاد عربستان کرده
  1
  0
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴
  ۸۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::رستگار1234 - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا::]. شما گوش کن ببین علامه اللهیاری که دو ساعت از خودت فاصله داره (سندیگو) چی می‌فرماید. ایرانی عمری نیست، عمری ایرانی نیست.
  3
  1
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۷
  ۵۳
  رستگار1234 - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. ضیه این نیست که عمری هستیم یا نه با ۱۰۰ دلار نمونه بزاقت بفرست تا بهت بگن جدت از کجاست. نکته اینجاست که اون سپاه اسلامیتون چه نیازی به لشگرکشی داشت. اول چون با دزدی و غارتگری این سپاه رو جمع کرده بودند باید دایما جنگ جدید راه میانداختند تا به منابع پول و زن و زمین دست پیدا کنند .بدین ترتیب اجداد ما قربانی طمع یک مشت وحشی بیابانگرد شدند
  0
  1
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.