مهدی خزعلی :ارزانترین فواحش بعد از کوبا حتی ارزانتر از تایلند در تهران ما و مشهد ما رواج دارد

ارزانترین فواحش بعد از کوبا حتی ارزانتر از تایلند در تهران ما و مشهد ما رواج دارد
هم سلولی دستفروش عراقی از  از عراق می آمد اینجا هم سلولی بود با ما به عنوان جاسوس آوردند بعد استغفار میکرد توبه کرده بود میگفت همین تهران نزدیک بازار تهران با سی هزار تومن یعنی 8 دلار  اونموقع دختر تهرانی بغل یک دستفروش عراقی می خوابید می گفت اگر ما در عراق بخواهیم استفاده کنیم  100 دلار باید بدهیم اینجا 8 دلاره ارزونه می ائیم اینجا من سرم رو پائین انداختم .
وقتی رضا شاه رفت استامبول وقتی که کمال آتاترک برای او یک دختر آورد نپذیرفت گفتند چرا گفت او وقتی بیاد ایران من باید یک دختر ایرانی ناموسم رو در اختیار او قرار بدهم من اینکار رو نمی کنم .
+314
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  چشمتون سیدعلی مفنگی و دار و دسته اش روشن
  15
  261
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۵
  ۵۲
  حکایتی - تهران ، ایران

  مزدورهای درپیتی بیسواد وطن فروش تازی پرست رژیم در به داغون پر از فساد و فحشای اسلامی،تشریف بیارین و زود تند سریع ماله کشی‌ کنین ،بله این واقعیتی هست که عربهای گشنه گدا با پول مفت به ناموس ایرانی‌ دست درازی می‌کنن ،کشوری که رو دریایی از نفت خوابیده باید زنها و دخترانش به خاطره ۳۰ هزار تومن خودشو در اختیار این کثافتها بزارن ،ننگ‌ به تکتکتان از اون علی‌ بنگی گرفته تا اونهایی که تو این سایت خودشون رو جر میدان برای این رژیم پر از کثافت .در ضمن کلاهتون هم بذارین پس کلتون .چون کاری به جز این بلد نیستین .
  14
  157
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۳
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  هرچی گفتی استاد درست بود ولی آقا این داستان دختر اوردن آتا تورک اینقدر مسخره است که آدم حالش به هم میخوره از این داستانهای مسخره شما چرا تکرار میکنی
  194
  25
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵
  ۴۰
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  اخوند که ناموس حالیش نیست، اینها برعکس از این حربه سکس ارزون استفاده میکنن براى مقاصدشون ! شما فکر میکنید چرا استان قدس رضوى در مشهد رو خانواده واعظ طبسى لعنت الله الیه و بعد از اون هم رئیسى جنایتکار کردنش شهرنوى مذهبى !؟ . ازدواج موقت و صیغه با آپشن ها و قیمت هاى متفاوت براى هر سلیقه و بودجه اى! عربها و عراقیها هم از قرار سر و دست مىشکنن براش! البته پورسانت اغا هم سر جاى خودشه!!
  11
  153
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۶
  ۳۶
  11david - لندن، انگلستان

  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. دادا شما خیال می‌کنین الان به غیرت علی‌ چلاق بر بخورو اون بی‌ غیرت خودش همه این چیزارو میدونه
  11
  135
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۲
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  مردک توله اخوند اگر مرد بودید بجای تعریف الان از رضا شاه جلوی تخریب یادبود رضا شاه را اوایل افتضاح اسلامیتون را میگرفتید،کم کم شما ... اقرار میکنید که مملکت را به باد فنا دادید
  31
  108
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  آقای خزعلی اگر صحبت شما بر سر وجود فحشاست که در تمام دنیا موجود است و در ایران از اکثر جاها کمتر . اما اگر درد شما ارزان بودن فحشاست خب شاید بهتر باشد صنفی راه اندازی کرده و مدیریت صنف را بر عهده بگیرید
  248
  15
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱
  ۴۰
  Dara20 - تهران، ایران

  اینا همه از نتایج انقلاب شکوهمند نسل احمق شما انقلا بیون بی‌ مغز است. انقلابی که وقوع آن‌ هیچ ضرورتی نداشت و تنها نتیجه آن‌ ویرانی تمام عیار ایران و فرهنگ ایرانی بود. اسلام نتیجه یی بجز نکبت و سیاه بختی برای بشر ندارد. بر شرف امثال پدر تو لعنت که با همدستان شدن با خمینی شیاد ایران را نابود کردند. تو هم خفه شو بچه آخوند. تو نیز مزدور این رژیم هستی‌.
  17
  121
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  راستی‌ تا یادم نرفته. سخن هفته گذشته آخوند مهدی ..... در مقابل اعتراض مردم مشد به خاطر صیغه : مردان عراقی که برای زیارت حضرت رضا می‌‌آیند زنان ایرانی‌ که صیغه اینها شوند. هم ثواب دارد هم تبرک. زیرا از عراق آمده بوی کربلا و بوی ..... می‌‌دهند. من گویم کاش آن دختر خودت باشد. که بوی کربلا توی خانه شما طنین انداز باشد.
  10
  109
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
  ۱۰۳
  amonbede - تهران، ایران
  والله بقیه که غریبه نیستد کدوم عراقی تو تهران30 هزار داده برا یک شب همخواب با دختر .. چرا جوانهای ایرانی تو تهران یا مشهد گیرشون نمیاد تازه با قیمت 30 تومن ... هدف از این گزارش چیزه دیگری هست فکر کنم هدف اینه که ایرانی ها رو بی غیرت جلوه بده بازم دوستان توضیح بهتری دارن بگن بقیه هم بدونن
  51
  38
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. باور جواب شاید دوست داشته باشد صنف راه اندازد. ولی‌ زورش به نماینده ولایت وقیع در مشد نمی‌‌رسد. اون صنف در جلوی حرم آقا رضا راه انداخته. بنده حقیر هم امروز لایکی کردیم با تقاضا از شما فرق پری بلنده زمان شاه را با مهدی بلنده شما توزیع دهید.
  12
  87
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
  ۶۹
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  ننگ و نفرین بر کسانی که جهل و فقر و فساد را برملت تحمیل کردن و بدروغ تهمت های ناروان به خاندان پهلوی نسبت دادند تا بتوانند در سایه دین باهداف پلید خود برسند.
  7
  90
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::zarduscht - فرانکفورت. والا من فرق این اسامی رو بلد نیستم . شاید بهتر باشه دانسته ها و تجربیاتتون رو در اختیار آقای خزعلی قرار بدید . با تقدیم احترام
  111
  19
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  مهدی خزبعلی . بر عالم و آدم پیداست که ممر زندگی شما از راه اظهار نظر در باره منافذ ادراری و تناسلی انسان است. بجای این خربعلات اگر استفاده از کامپیوتر را بلد هستید یا از کسی که بلد هست بخواهید نام صبیحه گوکچن را برایتان در اینترنت جستجو کند. تا بدانید آتاتورک بزرگ مردی بود که چنین دخترانی را برای وطنش پرورش داد. صبیحه گوکچن دختری بود که آتاتورک در ۱۲ سالگی به فرزندی پذیرفت و آن دختر توانست اولین خلبان زن هواپیماهای جنگنده در دنیا شود و بزرگترین فرودگاه بین المللی استامبول را نیز بیاد و افتخار این دختر نام نهاده اند.
  76
  23
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  لابقل کمی تاریخ بخوانید. حال شما دولتمردی مانند آتاتورک را که در نبرد چاناق قالا پنج دولت را بزانو درآورد با رضا پالانی که بزرگترین افتخارش سر طویله بانی سفارت هلند و گرفتن عکس بهنگام در دست داشتن افسار اسب سفیر هلند است را با چنین بزرگ مردی مقایسه می کنید!‌.
  92
  19
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. خیر این تجربه در اختیار شما . زمان شاه یک پری بلنده داشتیم. زنان از خیابان جمع می‌‌کرد. دست باج خوران را کوتاه. زنان را مجبور می‌‌کرد. هفته یکبار پیش پزشگ. برای جلو گیری از امراض جنسی‌، کلاس اکابر می‌‌گذاشت تا زنان بتواند شماره حساب باز کنند. در آمد ۸۰% زنان. %۲۰ پری بلنده در این %۲۰ خرج پزشگ . بیمه‌ .کرایه غذا همرا بود. زیر ۱۸ سال را هم می‌‌فرستاد خانه مراقبت زنان بی‌ سرپرست. تقاضای سکس بدون کاندوم هم .با پس گردنی بیرون می‌‌کرد. امروز آخوند مهدی بلند داریم. گوید صیغه دختر ۸ ساله ایرانی‌ با ظاهرین عراقی تبرک است .بوی کربلا می‌‌دهند. کندم این سوسول بازی‌ها هم غیر اسلامی .نتیجه سوزاک .سیفلیس . ایدز یرقان ظاهرین به زن ایرانی‌ نابالغ. درامد هم که چه عرض کنم . سرقفلی جلوی حرم ۳ برابر درآمد است. اون خدای عرب به کمرت زند. که وطن پرست تر بود ؟ پری بلنده یا مهدی بلنده نماینده ولایت؟
  17
  85
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴
  ۴۷
  سگ سبیل - کنت، انگلستان

  من نمی دنم ایشون چکاره ست یا چکاره بود ولی حرفش درست نیستت همه جای دنیا همینه نرخ ارزون داریم گرونم داریم اونیکه ارزون بوده مشکل زیاد داره شایدم ارزونتریناش گیر خودش با این قیافه ت.. اومده اون داستان رضاخان هم انقدر احمقانهست که کسی باورش نمیشه اینو چن د ساله خیلی جاها میگن ولی این امکان نداره واقعیات داشته باشه وگرنه خانواده پهلوی یا شهبانو درموردش حرف
  80
  14
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
  ۳۶
  ناباور - تهران، ایران

  رضا شاه به ترکها هم فهماند که ناموس یعنی چه ، و ناموس پرست کیست. او می توانست بی سر و صدا درین مورد سود ببرد ، ولی غیرتش اجازه نداد تا در مقابل به ایرانی اهانت شود .
  21
  59
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  ناباور گرامی - رضا شاه که خودش ترک بود. منظور شما در نوشته بالا از اینکه (رضا شاه به ترکها هم فهماند که ناموس یعنی چه) چه معنایی می تواند باشد؟ یعنی شما هنوز که هنوز است نمی دانید که هم رضا شاه خودش ترک بود آنهم از والدینی از آنسوی روز ارس و هم همسرش یعنی مادر محمد رضا شاه . یعنی هم آخرین پادشاه ایران و هم همسرش فرح هر دو ترک بودند؟آیا براستی آن روایت ساختگی از تبار رضا شاه را که به مازندران و مردمان آلاشت می رساند باور تان شده است؟
  60
  12
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۳
  ۵۱
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان

  من شما را به معنویت میرسانم من تو دهن آمریکا میزنم من من من من...
  7
  52
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  موضوع بحث در اینجا ولی موضوع تبار نیست. موضوع خزعبلاتی و نفرت پراکنی هایی است ترویج می شود. مهدی خزعلی مزخرفاتی می گوید که با تشویق حاضرین مواجه می شود. بر خزعلی هرجی نیست. این جماعت هزار سال است که نان سر سفره خود را از را اظهار نظر در باره منافذ تناسلی مردم تامین کرده اند. آنچه باید مایه بیم و نگرانی باشد آن کف زدنهای ممتد و تشویق ها است. یعنی در آن جامعه مردمانی زندگی می کنند نه تنها نگرانی از بابت آب سالم ندارند بلکه به تغذیه از مرداب فکری هم عادت کرده اند. این فرو رفتن در لجنزار فکری نشانه خوبی نمی تواند باشد و برای هر کسی که مشتاق زندگی در جامعه ای سالم است را نگران می کند. این تشویق ها نشانه عمق فاجعه در جامعه جهالت زده ایران است.
  46
  10
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۳
  ۴۵
  sarbaz007 - المان، آلمان

  بد میان راهیان نور راه میدنزن ،اگه اونا الان زنده بودن که تیک پارتون میکردن ،همونای که با ما جگیدن برای ناموسشون ولی‌ حالا کی‌ که ناموس بشناسه از سپاهی گرفته تا اون مثلا بسیجیش ، این یه موهای رضا شاه هم نمیشن
  6
  37
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
  ۴۳
  مهدی23370 - فرانکفورت، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. عزیز صنفی که گفتی قدمتی ۳۸ ساله داره .ریس این صنف علی وافور ی و نگهبانهای این صنف افرادی مثل تو هستند. خسته نباشی شب خوش.
  6
  52
  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۲
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. قبلا هم عرض کردم . شما اطلاعاتتون دقیقه و صاحب تخصص هستید . لطفا اطلاعاتتون رو با آقای خزعلی در میان بگذارید . با تقدیم احترام فراوان
  52
  12
  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰
  ۴۰
  Dara20 - تهران، ایران

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. باور سطحی، مزدور رژیم منفور اسلامی، صیغه در اسلام همان فاحشگی به روش دینی است که شماها از مجریان و مدیران و صد البته از سهامداران این صنعت اسلامی می‌‌باشید. خجالت بکش، واقعا از شرایط اسفناکی که این رژیم فاسد در ایران بوجود آورده شرم ندارید؟ فحشا ، اعتیاد، ناامنی، اختلاس، نابودی فرهنگ اجتماعی، فقر ، بیکاری ،. همگی از نتایج انقلاب متعفن اسلامی شما بود و هست. اگر جای تو بودم خودم را حلق آویز می‌کردم مزدور
  14
  42
  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹
  ۵۸
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. برای اولین بار می‌بینم ۴ ستاره شدی، نوش جانت ولی‌ چرا اینجا نمیگی که کسانی‌ پشت مثبت و منفی‌ دادن‌ها هستند؟؟ فقط زمانی‌ که از فرط چرت و پرت نویسی و پاچه گیری منفی‌ باران میشوی همه منفی‌‌ها کاذب می‌باشند ولی‌ اینجا ۴ ستاره شدن واقعی‌ هست؟؟ سعی‌ کن برای ستاره شدن پاچه کسی‌ را نگیری و هیچ وقت هم از پشت کامپیوتر بلند نشوی تا اولین کامنت باشی‌، تو که کاری نداری و مثل بی‌بی اسمارت ونکووری از همه چیز رها هستید، این خودش و هم یک دلمشقولی است برای یک پیر دختر...!!
  38
  23
  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
  ۳۷
  bozdel - شیراز، ایران
  این داستان رضا شاه و آتاتورک واقعا خیلی‌ احمقانه است. یعنی‌ رهبری در حد آتاتورک در اینجا شده در حد یک ببخشید . واقعا که نو بریم. با این داستان‌های خیالی
  25
  36
  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  ببینم این مردک قمی باید عمامه اش را کمی با بذاره،البته برای امثال این قمی که با نون صیغه بزرگ شدند و صیغه براشون کار پر درامدی شده خبر بدی نیست!.اینو هم مخالفان ولی وقیه نیگن بلکه یک توله اخوند میگه ان هم در ایران!
  5
  21
  ‌چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
  نظر شما چیست؟