مد عجیب و غریب دختران در سال ۲۰۱۷

مد امسال چیست؟ این سؤالی است که هر سال معمولاً درباره مد لباس و رنگ سال و... پرسیده می‌شود. اما ظاهراً باید مد صورت را هم به آن اضافه کرد! با شروع سال ۲۰۱۷ در میان دختران، مد عجیبی رواج یافته است؛ خالکوبی کک و مک روی صورت! عجیب است چون کسانی که روی صورتشان کک و مک دارند همیشه آرزو می‌کنند که ای کاش نداشتند اما حالا دختران جوان خودشان روی صورتشان کک و مک می‌کارند.
 
برخی در فصول خاصی و برخی برای کل سال کک و مک را روی صورتشان تاتو می‌کنند. اما برای کسانی که تحمل درد سوزن را ندارند روش ساده‌تری ابداع شده است. یک شرکت تولیدکننده لوازم بهداشتی وسیله‌ای تولید کرده که دختران به راحتی می‌توانند خودشان این کار را انجام دهند.
 
حالا اینکه کاشتن کک و مک روی صورت چه جذابیتی می‌تواند داشته باشد جای سؤال است.
+6
رأی دهید
-71
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  آنتیکور - بروکسل، بلژیک
  کک و مک به هر کسی نمیاد معمولاً بلوند طبیعی اگه باشی یکمی کک ومک جذاب میشه
  3
  22
  جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳
  ۷۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  اینها یه مشت نژادپرست هستند. مخصوصأ زدن تو یه مدی که سیاها کم بیارن.
  45
  13
  جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸
  نظر شما چیست؟