عضو شورای شهر کرج: ۴۵۰ هزار تومان خرج خمیر دندان و مسواک سفر یک روزه روحانی به کرج شد!

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه شهردار کرج ۴ نفر از کارپردازها را برای انجام خریدهای سفر رئیس‌جمهور در اختیار استانداری قرار داد و دستور هزینه‌کرد به عهده استانداری بود، گفت: ۴۵۰ هزار تومان صرف خرید خمیردندان و مسواک برای این سفر یک‌روزه شده است.
 
به گزارش تسنیم، روح‌الله کیان عضو شورای شهر کرج با اشاره به هزینه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان البرز عنوان کرد: هزینه سفری که در ابتدا اعلام شد 500 میلیون تومان بود که در مرحله بعد این مبلغ به یک میلیارد و 20 میلیون تومان رسید و در نهایت مبلغ یک میلیارد و 520 میلیون تومان در شورای شهر به تصویب رسید.
 
وی با بیان اینکه من در تمام مراحل با تصویب این مبالغ مخالف بودم، ادامه داد: شهردار کرج 4 نفر از کارپردازها را برای انجام خریدهای سفر رئیس جمهور در اختیار استانداری و نمایندگان دولت قرار داد و دستور هزینه‌کرد به عهده استانداری بود و شهرداری فقط خرید کرده است.
 
کیان با اشاره به اینکه به عنوان مثال فقط مبلغی حدود 450 هزار تومان صرف خرید خمیردندان و مسواک برای این سفر یک‌روزه شده است، افزود: صرف چنین هزینه‌هایی با "اقتصاد مقاومتی" ناسازگار است.
+17
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  یعنی دروغ می بندن که شیطان خشکش میزنه ..مرتیکه تو اصلا تو شورای شهر کرج کارت چیه؟ حقوق میلیونی میگیری خمیر دندون قیمت بگیری؟ خخخخ کاش دروغ استخون داشت و تو گلو گیر میکرد حداقل یه عده مثل این برادر سپاهی زودتر به دیدار شیطان می رفتند...
  10
  57
  ‌چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۳
  ۳۹
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان
  مثل سگ دروغ میگن که دزدی کنن تو جیب خودشون بزارن ببخشید از اسم محترم سگ استفاده کردم یک موی گندیدش می ارزه به کل خاندان این شیاطین
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۷
  ۴۰
  Compatriot - تورنتو، کانادا
  حد اقل از ریش سفیدت خجالت بکش. آخه یه چیزی بگو که با مغز تار عنکبوت بستت جور در بیاد. خودت که نفهمی مردمی که پای منبر تو میشینن از خودت نفهم تر.
  5
  15
  ‌چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  در اسلام برای کوبیدن مخالف هر کاری مجاز است.
  6
  15
  ‌چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۷
  ۴۶
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  اینها ظاهرا با خمیر دندان ماتحت و میشورن و بحد غسل میکنند،اخه این تفالها بوگندواصلا میدونند مسواک چیه،اینها هم مثل احمقی نجات که مادر بزرگش را میبرد نیویورک به خودش و ۴۰ نفر را هم برای اسکورت مادر بزرگش که مبادا در امریکا بدزدنش به همراه میبرد و چند میلیون دلار هم مخارج مادر بزرگش بود برای خرید لیف و لنگ و افتابه!اینها پول ملت براشون مثل علف خرصه،ملت هم تمام هم غمش حصر موسوی و کروبی است!
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
  نظر شما چیست؟