تصویر دکتر ایرانی در کنار بیمار آمریکاییش خبرساز شد

+537
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان

  ای ایران ای مرز پر گهر ای خاکت سرچشمه هنر دور از تو اندیشه بدان پاینده باشی و جاودان.تنها چیزی که به ذهنم رسید با دیدن این عکس.
  28
  218
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
  ۴۲
  محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان

  خب چرا منفی میزنی آدم مریض??!!!!
  38
  218
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  بنى ادم اعضاى یکدیگرند ، که در افرینش زیک گوهرند - چو عضوى بدرد أورد روزگار ، دگر عضوها را نماند قرار - تو کز محنت دیگران بى غمى ، نشاید که نامت نهند ادمى . نفرت پراکنى و تبعیض ودشمنى بین ملل را دولت ها با اهداف نا مشروعى شیطانى و مافیایى خود بوجود میاورند! در ضمن کسانیکه در این جور مطالب منفى میدن افرادى هستند که متاسفانه دچار از خود بیگانگى و بهم ریختگى شخصیت هستند!
  7
  116
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
  ۳۶
  سهیل ایرانی - برلین، آلمان

  [::محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان::]. من منفی زدم چون آمریکا با ممنوعیت سفر اتباع ایرانی در عمل به ایرانیان توهین کرده و ایرانیان نه تنها نباید برای ورود به آمریکا به اونها التماس بکنن، بلکه برای ورود به آمریکا باید از آمریکاییان به دلیل بازی با حیثت ملی آنها طلب خسارت سنگین هم بکنن. دولت ایران باید در صورتی به آمریکاییان اجازه ورود به ایران را بده که اولا، دولت آمریکا عذرخواهی رسمی بکنه. ثانیا، آمریکا باید هزینه خسارت روانی توهین به ایرانیان را هم بپردازه.
  138
  21
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
  ۴۱
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  [::محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان::]. بدلیل اینکه تنها ایرانى ها در این سایت و شرکت در نظرات شرکت نمى کنند ! از کشورهاى مجوار ایران و مخصوصا از افغاانستان هم هستند و گویی تمام بلاهاى افغانستان از ایرانى ها بر سر این مردم ریخته و یک عداوت خاصى دارند نسبت به ما البته نه همشون بلکه کم نیستند !!
  15
  109
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸
  ۲۴
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::سهیل ایرانی - برلین، آلمان::]. به اینکار میگن اعتراض نه التماس.فرقش واضح نیست؟ منفی رو بعضی اتباع غیر ایرانی عقده ای و تو سری خورده میدن.
  13
  95
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
  ۲۴
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::kiyanzx1 - استکهلم، سوئد::]. دقیقا درسته.
  11
  75
  ‌سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
  ۴۹
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  آفرین به این دکتر ایرانی موفق و صد آفرین به این بیمار آمریکایی قدر شناس ! ! اقلأ یکی پیدا شد که نترسه و قدرایرانیان رابدانه!!!
  5
  44
  ‌چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.