حکم اعدام برای عامل آزار دختر معلول

 مرد 50 ساله که یک دختر کم‌توان ذهنی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با حکم دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد. او برای نگهداری از پدر مبتلا به آلزایمر دختر به خانه آنها رفته بود اما مرتکب تجاوز شد.
 
به گزارش جام‌جم، اواخر سال 93 زنی به کلانتری چهاردانگه مراجعه کرد و به ماموران گفت: «پدرم آلزایمر دارد و با خواهر 37 ساله‌ام که عقب‌مانده ذهنی است زندگی می‌کند. ما مردی 50 ساله را برای نگهداری از پدرم استخدام کردیم و او مدتی بعد با همسر و سه فرزندش به خانه ما آمد و از پدرم نگهداری کرد. چند روز پیش، خواهرم به خانه من آمد و ماجرای شوکه‌کننده‌ای تعریف کرد. او گفت که مرد میانسال به او تجاوز کرده است. من هم او را نزد پزشک بردم و از وقوع آزار و اذیت مطمئن شدم.»
 
با ثبت این شکایت، مرد 50 ساله دستگیر شد اما در بازجویی‌ها خود را بی‌گناه معرفی کرد تا با قرار وثیقه صد میلیون تومانی از زندان آزاد شود. پزشکی قانونی اما پس از مدتی وقوع تجاوز به دختر عقب‌مانده را تائید کرد تا پرونده برای صدور حکم در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد. در جلسه رسیدگی که به شکل غیرعلنی برگزار شد، متهم بار دیگر خود را بی‌گناه دانست و شاکی را دروغگو خواند اما قضات براساس مدارک موجود و تائیدیه پزشکی قانونی، وقوع تجاوز را محرز تشخیص داده و متهم را به اعدام محکوم کردند.
+34
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران

  از این قصاص بسیار خوشبختم
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.