حکم اعدام برای عامل آزار دختر معلول

 مرد 50 ساله که یک دختر کم‌توان ذهنی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با حکم دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد. او برای نگهداری از پدر مبتلا به آلزایمر دختر به خانه آنها رفته بود اما مرتکب تجاوز شد.
 
به گزارش جام‌جم، اواخر سال 93 زنی به کلانتری چهاردانگه مراجعه کرد و به ماموران گفت: «پدرم آلزایمر دارد و با خواهر 37 ساله‌ام که عقب‌مانده ذهنی است زندگی می‌کند. ما مردی 50 ساله را برای نگهداری از پدرم استخدام کردیم و او مدتی بعد با همسر و سه فرزندش به خانه ما آمد و از پدرم نگهداری کرد. چند روز پیش، خواهرم به خانه من آمد و ماجرای شوکه‌کننده‌ای تعریف کرد. او گفت که مرد میانسال به او تجاوز کرده است. من هم او را نزد پزشک بردم و از وقوع آزار و اذیت مطمئن شدم.»
 
با ثبت این شکایت، مرد 50 ساله دستگیر شد اما در بازجویی‌ها خود را بی‌گناه معرفی کرد تا با قرار وثیقه صد میلیون تومانی از زندان آزاد شود. پزشکی قانونی اما پس از مدتی وقوع تجاوز به دختر عقب‌مانده را تائید کرد تا پرونده برای صدور حکم در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد. در جلسه رسیدگی که به شکل غیرعلنی برگزار شد، متهم بار دیگر خود را بی‌گناه دانست و شاکی را دروغگو خواند اما قضات براساس مدارک موجود و تائیدیه پزشکی قانونی، وقوع تجاوز را محرز تشخیص داده و متهم را به اعدام محکوم کردند.
+34
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  از این قصاص بسیار خوشبختم
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
  نظر شما چیست؟