واکنش ترامپ به جمع‌آوری لباسهای برند ایوانکا؛ رفتار فروشگاههای بزرگ با دخترم منصفانه نیست

پرزیدنت ترامپ به همراه دخترش ایوانکا و پسرانشدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توییتر شخصی خود از سیاستی که فروشگاه های بزرگ زنجیره ای آمریکا در قبال فروش محصولات برند دخترش ایوانکا در پی گرفته اند، انتقاد کرد.
 
چندی پیش دو فروشگاه بزرگ «نوردستروم» و «نیمِن مارکِس» در آمریکا فروش محصولات تولیدی ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری را متوقف کردند.
 
هر دو فروشگاه در بیانیه هایی گفتند که به خاطر فروش پایین محصولات ایوانکا ترامپ این تصمیم را گرفتند. اما برخی معتقدند تصمیم آنها سیاسی بوده و به کمپین موسوم به «کیف پولت را بچسب» ربط دارد. این کمپین که به تازگی تشکیل شده، مردم را به تحریم محصولاتی که تحت نام رئیس جمهوری آمریکا و دخترش ارائه و تولید می شوند، دعوت کرده است.
 
آقای ترامپ در توییتی نوشت « نوردستروم با دخترم ایوانکا رفتار غیرمنصفانه ای داشت. او انسانی خارق العاده است و همیشه به من فشار می آورد تا کار درست را انجام دهم. وحشتناک!»
 حساب رسمی توییتر رئیس جمهوری آمریکا نیز این توییت را به اشتراک گذاشت.
 
سهام نوردستروم، پس از توییت رئیس جمهوری آمریکا کمی پایین آمد اما دوباره بالا رفت. این شرکت، تا این لحظه پاسخی به اظهار نظر رئیس جمهوری نکرده است.
 
دو فروشگاه بزرگ دیگر «تی جی مکس» و «مارشالز» لباسهای ایوانکا ترامپ را از قسمت مخصوصی که به آن ارائه داده بودند، برداشتند و هر چند دیگر برایش تبلیغ نخواهند کرد اما به عرضه آن ادامه خواهند داد.
 فروشگاه «می‌سیز» که بزرگترین فروشگاه زنجیره ای آمریکاست نیز علی رغم انتقادها و فشارهای اخیر، هنوز محصولات مارک ایوانکا ترامپ را عرضه می کند.
 
فروشگاه دیگر، «بلومیندیلز» نیز پیشتر تعهد داده بود که لباسهای مارک ایوانکا را در هفت فروشگاه خود ارائه دهد اما سخنگوی این فروشگاه می گوید تعهدشان از این فراتر نمی رود. «بلومیندیلز» بیش از چهل شعبه در سراسر آمریکا دارد.
+71
رأی دهید
-15
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  aerosmith666 - ادلاید، استرالیا

  من نمیفهمم چرا این هویج فرنگی از زمین و زمان شاکی هست - فکر کنم فردا بره از خودش در پلیس فدرال شکایت کنه هاهاهاها
  5
  33
  ‌پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۲
  ۵۱
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان

  نوش جونت خودشیفته!
  5
  25
  ‌پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
  ۳۵
  delsokhteh - منچستر، انگلستان

  این چرا فکر میکنه به همه چیز باید واکنش نشون بده!؟ بابا تو خیر سرت رییس جمهوری الان، مو قشنگ!!
  3
  37
  ‌پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  جالبه این ابوفکل در باره روزنامه دیلی میل درباره "ضعیفش!!!!"که ادعا کرده بودند تبلیغ جهاد نکاه در فیلمهایش !!چمیکردهیزی تا به حال نگفته
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
  نظر شما چیست؟