روایت رسانه اماراتی از معضل بازی های دوستانه تیم ملی ایران

جدال دوستانه دو تیم فوتبال ایران و عراق طبق ادعای “ارم‌نیوز” از سوی طرف عراقی لغو شده است.
به گزارش فارس، وب سایت خبری – تحلیل ارم‌نیوز در گزارشی از سفر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به امارات نوشت و در بخشی دیگر از لغو بازی دوستانه عراق – ایران توسط فدراسیون فوتبال عراقی خبر داد.
 
براساس این گزارش، فدراسیون فوتبال عراق، از لغو بازی دوستانه تیم ملی فوتبال کشورش با تیم ملی فوتبال ایران خبر داد. این بازی قرار بود به تاریخ پنج‌شنبه ۱۸ مارس در استادیوم آزادی تهران برگزار شود.
 
در این گزارش البته از ادامه مذاکرات بین ایران و عراق برای برگزاری این دیدار دوستانه در تاریخی دیگر نوشته شده اما آنچه فعلا بین دو طرف قطعی است، لغو مصوبات قبلی خواهد بود.
 
این منبع خبری به نقل از محمد خلف مدیر بخش روابط عمومی و ارتباطات فوتبال ملی عراق نوشت: سرمربی تیم ملی فوتبال عراق برای برگزاری یک دیدار دوستانه بین تیمش و تیم ملی ایران رغبت زیادی دارد و این درخواست از فوتبال ایران صورت گرفته اما تاریخ تایید شده اکنون مورد رضایت دو طرف نیست و عراق خواسته برای تغییر تاریخ و بررسی سایر شرایط بازی، زمان بیشتری صرف شود.
 
بر این اساس عراقی‌ها درخواست دادند تا در تهران با لبنان بازی کنند.
 
در گزارشی دیگر از همین منبع خبری عرب‌زبان به سفر کارلوس کی‌روش اشاره شده و آمده است: کی‌روش راهی امارات شده تا مشکلات احتمالی را که می‌تواند منجر به لغو بازی این تیم برابر مراکش شود رفع کند.
 
بر اساس این گزارش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران وارد شهر دبی شد تا ضمن مذاکره با اماراتی‌ها برنامه‌های آماده‌سازی اردوی تیم ملی و بازی تدارکاتی برابر مراکش را مورد بررسی قرار بدهد.
+5
رأی دهید
-8

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.