بختیار رحمانی قلبهای آبی و عکسهایش با پیراهن استقلال را از پیج‌اش حذف کرد!

ستاره آبی‌ها عکس‌هایش با لباس استقلال را از صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام پاک کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در اقدامی قابل توجه بختیار رحمانی تمام عکس هایش با لباس استقلال و قلب های آبی که در صفحه رسمی اش گذاشته بود را حذف کرد!
 
رحمانی که در ابتدای فصل با سر و صدای زیادی پیراهن استقلال را به تن کرد همان ابتدا عکس های زیادی از خودش به اشتراک گذاشت و زیر بیشتر آنها هم قلب هایی به رنگ آبی منتشر کرد اما امشب تمام این عکس ها را از صفحه اش پاک کرد.
 
در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر جدایی این بازیکن و پیوستن به تیم فولاد خوزستان شنیده شد.
 کاوه رضایی هم راه بختیار را رفت/پاک کردن عکس‌های استقلال در اینستاگرامپس از بختیار،کاوه هم عکس‌هایش با پیراهن استقلال را از صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام حذف کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کاوه رضایی مهاجم آبی ها هم عکس هایی که با پیراهن استقلال داشت را از روی صفحه رسمی اش در اینستاگرام حذف کرد.این اتفاق در حالی افتاده است که در ابتدای فصل و زمانی که بختیار رحمانی، کاوه رضایی را تگ کرد چند روز بعد رضایی استقلالی شدو استقلالی ها مدعی شدند رحمانی هر کسی رواتگ کند بازیکن آن آبی پوش می شود.آیا این بار عکس این ماجرا دارد اتفاق می افتد؟
+10
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  تیتو تیتو - تهران، ایران
  عرق پول بوده و هست رنگ و باشگاه بهانه است .
  3
  19
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  اکثر خریدهای امسال منصوریان اشتباهی بود و اینا اصلا استقلالی نبودن و واسه پول آمدن و خوب هم شد که ریختنشون بیرون ...بازی نمیکردن بیخودی راه میرفتن
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.