آیا محمد بنا ایران را ترک می‌کند؟

دوباره بحث رفتن محمد بنا مطرح شده و این بار خودش هم با انتشار پستی در اینستاگرام، به این شایعه قوت بخشیده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ محمد بنا، مرد فراموش نشدنی کشتی فرنگی ایران یک بار دیگر در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرده که می تواند مدت ها خبرساز باشد. بنا که همه هواداران کشتی ایران دوستش دارند، در المپیک ریو نتوانست موفقیت های المپیک لندن را تکرار کند. او در لندن با سه مدال طلای شاگردانش تبدیل به اسطوره ای در کشتی فرنگی ایران شد.

در المپیک ریو هم همه انتظار داشتند که محمد بنا بتواند موفقیت های لندن را تکرار کند. اما بنا و تیمش عملکرد خوبی نداشتند، تا جایی که وقتی آخرین شانس مدال طلا هم از دست رفت، محمد بنا به گوشه ای رفت و گریه کرد. تصاویری که از آن صحنه ثبت شد، در ورزش ایران ماندگار خواهد بود چراکه اشک های مردی را نشان می دهد که همه ورزش دوستش دارند.

حالا با گذشت چند ماه از آن روزهای تلخ، محمد بنا متنی در اینستاگرام خود منتشر کرده که شایعات را قوت می بخشد؛ شایعاتی از این دست که او می خواهد از ایران برود و در کشوری دیگر زندگی کند. بنا در اینستاگرام خود نوشت: با سلام خدمت عزیزان. هیچ وقت این لحظه را که نتوانستم شادی را به شما هدیه کنم فراموش نمی کنم. و بعد از آن دست محبت شما را حس کردم ولی دیگر به خود قول دادم فقط به عنوان یک خاطره از روزهای زیبا در ذهنتان به یادگار باشم. و دیگر حرفی از کشتی نزنم. اگر هستم این جا فقط برای با شما بودن است. زمان می گذرد و یادگاری ها به یادگار می ماند. من فقط اگر قبول داشته باشید یادگار روزهای خوش باقی می مانم ولاغیر. دوست داشتن بی منت یادتون نره.

سال هاست که شایعه شده محمد بنا قصد زندگی در ایران را ندارد. این شایعه اخیرا قوت هم گرفته و حالا که خود بنا این پست را منتشر کرده، بعید نیست این موضوع حقیقت داشته باشد. دختر محمد بنا در اسپانیا زندگی می کند و ممکن است او برای ادامه زندگی، این کشور را انتخاب کند تا به دخترش هم نزدیک باشد. البته او پیش از این، درباره اینکه ممکن است ایران را ترک کند، حرف زده و تاکید کرده که قصد زندگی کردن در خارج از ایران را ندارد، اما از محمد بنا، مرد احساساتی کشتی ایران که تاثیرپذیری زیادی از اتفاقات روز دارد، بعید نیست که طی این چند ماه نظرش عوض شده باشد و بخواهد ایران را ترک کند.
+17
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.