تهییج افغان‌های تیپ فاطمیون سپاه پاسداران پیش از شروع عملیات در حلب

«چه ایرانی، چه پاکستانی، چه لبنانی، یا افغانی، یا عراقی/ به فرمان سید خراسانی/ همه پشت قاسم سلیمانی»
در فیلم زیر که ماه گذشته ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶ ضبط شده است، مداح حکومتی ایران احمد واعظی در سفر به حلب و در حال مداحی در جمع افغان‌های تیپ فاطمیون سپاه پاسداران قبل از آغاز عملیات دیده می‌شود. در سمت راست او نشسته بر زمین، جواد جهانی، عضو ایرانی‌ تیپ فاطمیون حضور دارد که روز پس از این فیلم در ۱۳ نوامبر کشته شد. احمد واعظی در مراسم تشییع او در تهران به این جلسه اشاره کرده است:
«قرار بود عملیاتی انجام بشه، من به شهید جهانی گفتم بچه ­ها را جمع کن تا توسلی داشته باشیم. موقع روضه جواد پیش من نشسته بود و حال عجیبی داشت و گریه زیادی کرد و حتی موقع سینه­ زنی حال و هوای خاصی داشت. حسین هریری هم همینطور بود و نمی­ دونستم که این آخرین روضه و سینه­ زنیشون است
+41
رأی دهید
-140

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران

  یک مشت چرندیات و اراجیف خورد این بدبختهای مغز شستشو شده میدن و با وعده وعید‌های پوچ و توخالی همه را به کشتن میدن ،بر‌ا‌ی کی‌ و بر‌ا‌ی چی‌؟؟؟برای قاتلین اجداد ایرانیان اشک ریختن و تو سر زدن ،در هیچ کجای دنیا برای قاتلین اجداد خود سوگواری نمیکنن ،مثل اینکه مردم کشورهای که در جنگ دوم جهانی‌ توسط ارتش نازی قتل و عام شدن هر ساله برای هیتلر اشک بریزن واقعا خنده دار هست،هر کسی‌ که برای این تازیها میره و سقط میشه همون بهتر که بدرک واصل بشه . تو روح تک تکشون .
  144
  289
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  چرا مجتبی پسر عنتر عنقلاب نمیره کربلا وسوریة ؟!!!
  95
  267
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  دمتون گرم شیرمردای عرضه شجاعت و شهامت . از برکت خون شما و شرف شما، مملکت ما از شر این حرومی ها در امان ماند و خواهد ماند . داعش و اربابش سعودی و مابقی اطراف خلیج فارس آرزوی یک انفجار در ایران رو به گور بردند . تو روح اموات تک تک بدخواهاتون
  373
  372
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::حکایتی - تهران ، ایران::]. یعنی تو واقعا نمی فهمی مسئله اصلا اجداد قاتلین و فلان بیسار 1400 سال پیش نیس ؟ یعنی واقعا نمیفهمی اگه این چرندیات نباشه و این آدم ها تو سوریه با داعش نجنگن تا الان داعش تهران رو هم گرفته بود و با ... یه وصلت غیر مسالمت آمیز هم راه انداخته بود . اونهم تو بازار برده فروشی . داعشی که عربستان سعودی داره ساپورت میکنه تا بالاخره شیعه رو نابود کنه . یکم فهم و شعور هرچند ناچیز در آدمیزاد خوب چیزیه . خجالت بکش . نشستی تو خونت و تویی که داری اراجیف می بافی ...
  227
  212
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::حکایتی - تهران ، ایران::]. یعنی نمیدونم از مثال جنگ جهانی دوم که زدی خندم بگیره یا به حال و روز و عقل نداشته ات گریه کنم . ، از همون روزی که تازی ها به ایران حمله کردن و ما رو به زور شمشیر و تجاوز مسلمون کردن تا همین امروز دشمن شماره یک ما هستن . تو یعنی هنوز متوجه دشمنی و جنگ ایران با عربستان نشدی ؟ نمیدونی اصلا چرا 99 درصد اعضای داعش عربستانی هستن ؟ نمیدونی هدف حمله به ایران و نابودی شیعه است ؟ نمیدونی اگر همین آدم ها تو سوریه نمی جنگیدن تا امروز خواهر و مادر تو مورد لطف داعش قرار گرفته بود ؟ نمی خوای یکم بفهمی ؟؟؟؟؟؟؟؟.
  205
  63
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. باز رفتی‌ منبر. من به اینها کاری ندارم. ولی‌ حرامی کیست . تا آنجا که ما می‌‌دانیم ما شیعه‌ها حرامی و نجس هستیم از اسلام در رفته. من نمی‌‌گویم .دوستان فلسطینی لبنانی عراقی‌ می‌‌گویند. خون اداهی ما را قبول ندارند. می‌‌گویند نجس است و آن را می‌‌فروشند. می‌‌دانم که فقط عربی‌ درک می‌‌کنی‌ ولی‌ از نظر حسابی‌ هم ما حرمی هستیم. ۱.۲ میلیارد مسلمان. از اینها فقط ۲۰۰ میلیون شیعه .از این ۲۰۰ میلیون هم ۱۹۶ میلیون شیعه هستند ولی‌ گویند گودرز به ریش آقا . اصلا آقا نمی‌‌شناسند و پوزخند می‌‌زنند گر‌ گوهید آقا رهبر مسلمانان جهان. مانده ۴ میلیون آخوند. بسیجی‌ .پاسدار. آبدارچی . روزگار غریبی است. ۴ میلیون مفتخور گویند ۱ میلیارد ۱۹۶ میلیون حرامی هستند. آخر تا چقدر خود فریبی ؟ در اینجا می‌‌گوایند. کسی‌ که زیاد دروغ می‌‌گواید مریض روانی‌ است- زمانی چاخان‌های خود را هم باور دارد.
  45
  144
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  یکی از این بدبختها نمیپرسه آقا بچه های خامنه ای چرا اینجا نیستند اگر بهشتی بود باور کنید این آخوندها برای رفتن به بهشت بلیط میفروختن اول از همه هم خودشون جلو صف می ایستادن
  23
  139
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. من معمولا کامنت های تو رو نمیخونم. ولی اینبار که خوندم..تو کامنتت دقیقا این جمله رو نوشتی ؛ مملکت ما را از شر این حرومی ها در امان ماند.؛ خواستم بگم. آیا میدونستی که اون حرومی ها که خطاب میکنی. الله رو به عنوان پروردگار میشناسند. محمد رو به عنوان پیامبر میشناسند. و قران رو بهتر از تو میدونن. که لااقل زبونشون عربیه. به بهشت و جهنم معتقدن. در واقع اون حرومی ها. برادران دینی تو هستند. خواستم بگم که تو به برادرت رحم نمیکنی وای به حال غیر برادرت. البته این خصوصیت ذاتیه یک مسلمان ه.
  69
  156
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  فرامرز تهرانی - تهران، ایران

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. تو روح اموات تازی خودت که دیگران را به مانند برده و غلام به جنگ میفرستید و خودتان پشت مانیتور قایم می‌کنید و ساندیس میخورید و اراجیف میبافی. چرا خودت نمیری شهید بشی‌ که ۷۲ تا غلام گیرت بیاد، نکنه مهره نداری؟؟
  122
  174
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  تیتو تیتو - تهران، ایران

  به امید سرنگونی روحانیت ولد بنی العباس بالاخص شاه هارون الرشید مامون خامنه ای عباسی
  105
  143
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۱
  هژبر توتونچی - آمستردام، هلند

  بی وجود عوض نشستن پشت کامپیوتر و اراجیف تایپ کردن تو هم پاشو برو یه فیضی ببراز این سفره پِهِن،گشنه میمونیا .
  24
  131
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۱
  هژبر توتونچی - آمستردام، هلند

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. [::باور عمیق - قم، ایران::]عوض نشستن پشت کامپیوتر و اراجیف تایپ کردن تو هم پاشو برو یه فیضی ببراز این سفره پِهِن،گشنه میمونیا .
  29
  141
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  اصلا مهم نیست این دلاوران با مداحی تهییج روحیه بشن یا با شعارهای باقی مانده از دوران امپراطوری رم که سربازای آمریکائی دوران جرج بوش در عراق یا در عملیات طوفان صحرا برای آزادی کویت تهییج بشن. مهم فقط حاصل کاره که هم اخلاقیه (آزادی سرزمین اشغال شده) هم قانونی(حلب بطور رسمی شهر سوریه ست) هم مشروع (اکثریت مردم آسیب دیده خواهان آنند). ایران با سوریه سالها پیش پیمان متقابل نظامی بسته بود و باید از هر ابزاری برای انجام تعهدش استفاده کنه،همونطور که سوریه در جنگ عراق بسیار به ایران کمک کرد.بقول باور عمیق تو روح تک تک بدخواهان
  185
  30
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  razmandeh - استکهلم، سوئد

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. جدا خجالت داره برای شخصی مثل شما که مثلا خودشو انسانی معتقد به موازین دینی نشون میده!!!مثلا!!!! اگه کسی نظری داشت که مخالف نظر شما بود باید بروح پدرش و امواتش فحش و بدو بیراه بدی !!!!مگه شما میدونی پدر این افراد و گذشتگانشان هم مخالف نظر شما بودند!!! شما میدونید استفاده احساسی از افراد به هر دلیلی اشتباه و غیر اخلاقیه!!! این شکل نوحه خوانیها فقط جهت فریب و شستشو مغزیه !!! کسی که سرباز حرفه ایی باشه نیازی به شستشو مغزی نداره !!!! بدون که همه این افراد نه بخاطر اعتقاد بلکه بخاطر گرفتن اقامت برای خانواده شان به این جهنم مذهبی رفتند !!!!
  20
  124
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  باوجود تمام توهین هائیکه بساندیس خور های این سایت میشود بازهم باکمال پرروئی دراین جاکامنت میگذارند!؟!؟معلومه که ساندیس پروپیمانی بانها میرسد!؟!؟
  28
  91
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Imod.barbekan - منامه، بحرین

  فکر کردم اینایی که با مخالفین حکومت میجنگنن سوریهای اصیل هستند
  12
  73
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا

  [::hassan5 - تهران، ایران::]. با یک میلیونیم آ‌‌‌ی کیو----می‌توان نوکران کثیف ملای هزار پدر را در کامنت‌های بمال بمالشان تشخیص داد..منتها تعدادی از بی‌ سوادی..تعدادی از بی‌ هویتی..به این آشغالها اجازه ی نشو و نما میدهند...۴۰ سال قتل اعدام دزدی میشود دومین حمله ی سوسماران به ایران...حمله ی اول همان قاتلان دزدان بچه بازان گور بگور شده ی ۱۴۰۰ سال پیش انجام شد.
  137
  106
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  یا ساندیسسسس، یا ساندیسسسس، پیاده میروم من نزد ابلیس، برایم میخرد یک جعبه ساندیس! شهید راه جنگ داعشم من، از اینور هم تو چنگ داعشم من! مدافع میشوم بنده حرم را، تو پٌر از نوحه کن مغز خرم را! عمیقا باورم را کرده محکم! که از جیره مواجب نآورد کم!
  149
  126
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران

  درود بر بشار اسد و مبارزان علیه تروریست ، که ایران ما را از این ریشوهای بی‌ سیبیل وهابی سلفی به دور نگاه داشتن ، عربستان چه عقب نشینی کرد خوشم اومد.
  168
  111
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  [::لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا::]. چون میدونه چرندیات ساخته معز پوک بابای بیبته اش و امثال او هستند
  12
  73
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]]. زیاد ذوق زده نشو ، ای داعش بدتراش ایران و ۳۷ ساله قبضه کردن
  31
  95
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  شیخ و شآه - قم، ایران
  یکی اون بالا مالاها نوشته بی وجود لازم دیدم محض عرا بنویسم که چندین فروند از این قسم از نه زمستان به اینور تو همین سایط ایرانیان بریطانیا از پیشاهنگان فلسفه بی وجودی بشمار میرن که دهها بار هم کورذهنی دگم شونو اثبات کنی باز میرن سراغ این سوال که اول تخم مرغ بوده یا اول ملکه انگلیس پا به عرصه جهان گذاشته بوده یا برعکس یکی نیست بگه عنصر سوسماریوم رو از جدول مندلیف خودت استخراج کردیم تو حیساپ کیتاپ این دسته ولی از عنصر فکریوم خبری نیست و مچنان پا رو پدال گاز جهالت و بی ترمزی میتازونن
  89
  78
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::Sepas - تهران، ایران::]. رژیمی..لابد آن ده هزار نفر که در تابستان ۶۷ اعدام شدند وجود نداشتند نه؟؟؟؟ فقر ۳۰ میلیون در ایران اعدام در خیابان‌ها سنگسار قطع دست و پا تجاوز به پسر و دختر در زندان!!!! نرگس محمدی ..و---و-و‌میلیاردها دلار از جیب ملت به اسد---گور بابای اسد بابا جان ملایت------ملا مگر چه تفاوتی با داعش دارد که با بیشرمی از ایران اسیر--- بهشت می‌سازی----ننگ‌ بر تو
  92
  92
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. [::باور عمیق - قم، ایران::]. تا حالا فکر کردین که چرا زمان شاه از این وهابیون خبری نبود؟ آیا فکر کردین چرا پادشاه عربستان جلوی شاه ما چوپونی میرقصید؟ , بله (سیاست). مخصوصا تو که عقده آقا خطاب شدن داری!
  84
  100
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  [::parvin55 - مادرید، اسپانیا::]. چرا بدو بیارا میگی‌، پس همون سزاوار تو ریشوهای بی‌ سیبیلن ، پیوند شما با تروریستا مبارک ، خوبه اینجوری بگم ؟
  92
  91
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  [::parvin55 - مادرید، اسپانیا::]. حاضرم قسم بخورم اگر مملکت را دست تو و امثال تو بسپارند همون روز اول نصف بیشتری ایرانی ها را به جرم مسلمان بودن گردن بزنی و اعدام کنی و روی چنگیزخان مغول و همه خونخوارهای تاریخ بشریت را رو سفید کنی
  92
  95
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  جالبه در کنار فرهنگ فحاشی دارند فرهنگ وطن فروشی هم با این مثبت و منفی ها هدایت میکنند! خاک بر سر تو ایرانی که خارج کشور جای امن نشستی و نمیفهمی این جنگ قدرت است و باید وطنت را حمایت کنی نه مستقیم و غیر مستقیم پاچه خواری دشمن را بکنی! برو بمیر بی لیاقت وطن فروش
  92
  92
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  یک مشت نادان نشستند اینجا و می گویند ایران چرا در سوریه دخالت می کنه احمقها فراموش کردند که شاه هم ارتشش را به عمان فرستاد چون نمی توانست تحمل کنه که حکومت کمونیستی بیخ گوش ایران تشکیل بشه تردیدی ندارم اگر شاه امروز حاکم بود نیروهاش را برای مقابله با داعش و وهابیون راهی سوریه می کرد حالا چون شاید او طرف غرب بود با همکاری با آنها انجام می داد ولی بلاخره انجام می داد فقط یک مشت احمق می توانند بگویند ایران نباید در سوریه و عراق دخالت کنه
  89
  82
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  وقتی نمیتونید موقعیت رو تشخیص بدید، ببندید لطفا. بحرانی که سالها قبل نقشه اش رو کشیدن تا خاور میانه جدید رو از خاکسترش در بیارن و بخوردمون بدن، رو این دلاوران مبارز واسه ما سپر شدن و نگذاشتن تروریستهای نیابتی به پشت در اطاق خوابتون برسن حالا طلبکارم هستید؟! هشتاد درصد عمری ها واسه کشورمون دندون تیز کردن حالا شما میگید چرا افغانی و پاکستانی دارن به ما کمک میکنن! خب بهتر مگه بد میشه. تو لشگرکشی های تهاجمی داریوش و خشایارشاه ملیتهای غیر فارس از ساتراپ های دوردست و نیز نیروهای کشورهای دوست در لشگر شاه ایران زیاد بودن،اون خوب بود این بد؟ این که بیشتر دفاعیه تا تهاجمی. در ضمن صحبت از یک عامل مهم روانی در مباحث نظامی(تهییج سرباز) مطرحه که هر کشوری بنا به فرهنگ و مقتضیات زمان داره ازش استفاده میکنه، دیگه چه ربطی به معتاد ایدزی و زندانیان خلقی سال شصت و هفت داره که گودرز رو به شقایق ربط میدید. خط قرمز مملکت امنیت ارضی اونه که مسائل داخلی جدا از این مبحثه، باید صبر کنیم داعش بیاد با شما ضعیفه ها پیمان عقد موقت ببنده تا بفهمید کی دوسته کی دشمن؟ تو روح آدم نفهم
  91
  83
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. جون به جونتون کنن تو و امثال تو... و بی‌سواد هستین،آخه ....که عقده آقا بودن داری ،هر وقت یکی‌ از این اراذل اوباش وحشی اسلامی ...میشه که بدرک که.... میشه و تو .. تو و امثال تو .. .... میبافین که اگر اینها نباشن داعش ،،،، میخوره و اون،،،،،،،، دیگرو میخوره ،برین جمع کنین بابا ،اگر تو و امثال تو بی‌ ،،، در خواب هستین و چشمتون قدرت بینایی نداراه که 38 ساله داعش در ایران چمبره زده به من چه که تو و امثال تو ..،،،، ...،تو به فکر.... خودت باش اگر خیلی‌ ترس ،،،،،، داری پشت ..ر .تو روح تک تک هر چی‌ سپاهیو بسیجیو و هر چی‌ مزدور بی‌ ،،، رژیم کثیف آخوندی و هر چی‌ تازیو تازی پرسته .
  68
  79
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  اونایی که میگین اگه تو سوریه و لبنان و اینجاها نجنگیم داعش میاد مارو فلان و بیسال میکنه,منطق شما یعنی اینکه سگ رو خونه همسایه ببندی که دزد وارد حیاط خونه خودت نشه؟!!!!
  48
  77
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. من خودم تو ویکی پیدیا " جستجو کردم . در قسمت فال گیری نوشته بود که " نه اگه شاه مومده بود. به سوریه ارتش نمی فرستاد. چون اگه شاه بود خاور میانه در ارامش باقی میموند. نه داعشی وجود میداشت نه حمله ای و چنگی...... اندازه حاج پشمک الله هم عقل نداره. واسه من جای شاه داره پیشگویی میکنه. بسیجی مفت الله. تو رو چه به این حرفا.
  72
  75
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::حکایتی - تهران ، ایران::]. بله حرف حق سوزش هم داره . چنان سوزشی ایجاد کرده حرف من که یه کلمه از حرفاتو نفهمیدم . برو کامنتمو چند بار دیگه هم بخون و سعی کن بفهمی چه خبره و بعد بیا مثل آدم حرف بزن تا سانسور نشی و ببینم چی داری میگی . آباریکلا گل پسر
  74
  59
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::بیدار58 - بابلسر، ایران::]. یعنی مثالی که زدی تو حلق خودت . بابا فهمش ساده است . همین الان که داعش رو به سوریه پس زدن هر روز کلی داعشی که از مرزهای غربی ایران وارد ایران میشه دستگیر می کنن . وای به روزی که داعش بیاد بچسبه بیخ گوشمون و هم مرز با ما بشه و عربستان و امریکا هم که حمایت می کنن ببین چه اتفاقی میافته . یعنی فهم این مسئله برات انقد سخته یا دنیات فقط به مساحت بابلسر خلاصه شده که نمی فهمی چه خطری داره کل ایران رو تهدید می کنه ؟ این دیگه صدام حسین نیس که هواپیماهاش فقط شهرهای غربی رو بمباران کنن و شماها تو بابلسر خیلی راحت تماشا کنین و تخمه بشکونین . یکم بهتر مغز فندقیتون رو باز کنین . واسه من مثال زده . سگ همسایه رو ببندم که فلان بیسار نشه . خندم میگیره از هرچی مغرفندقی دربدره
  75
  48
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا::]. ارادتمند افکار شما هستم. درست میفرمائید، ایشون یک بار سوتى عمیقى بابت استناد به ویکیپدیا داد و آبروى خودش رو هم برد اما ماشالله رو که نیست! حالا هر چقدر توضیح هم بهش بدیم، گمان میکنه چون تو اینترت چاپ! شده عین آیه قرآن و کلام خداست. البته اصل مطلب اینجاست که این ها در حقیقت مامور هستند و معذور. فارسى نوشتن این ها ایرانى بودنشان را ثابت نمیکند و چون ایرانى نیستند و فقط دارند به وظیفه عمل میکنند، نگاه ما به اینها باید نگاه یک ارباب به یک مزدور گدا گشنه باشد. مزدور جیره خوارى که اگر من و شماى ایرانى .... پرت کنیم و یا دو ریال بیشتر کف دستش بگزاریم آماده خدمت به ما ایرانیان میشود.
  65
  74
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. اول از همه باید به تو و امثال تو ،،،،،،،، گفت که به من چه ربطی داره وقتی‌ تو سواد و فهم درک کردن کامنت منو نداری ،یعنی‌ اینکه نه تنها تو مزدور تازی پرست فهم و درک کامنتها و حقایقی که ما در مورد خبرها درج می‌کنیم رو نداری بلکه هر کسی‌ که از این رژیم و تازیهای بی‌ همه چیز طرفداری میکنه ....و ادراک این مطالب رو نداره ،چون یک مشت در پیتی درب داغون... بی‌ سواد هستین که از این تازیهای ... و از این رژیم کثیف طرفداری می‌کنین ،.... شد؟؟؟!!! ولی‌ به نظر نمیاد فهمش رو داشته باشی‌ که بفهمی ،هاهاهاهاها،در آخر هم تو ،،،،، اصلا به ما نمیخوری که من با تو ،،،، بحث کنم ،،،،،، مزدور .
  72
  73
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا
  [::Sabokbalam - کالیفرنیا، ایالات متحده امریکا::]. درود بر شما دوست عزیز. توجه داشته باشید که رژیم ورشکسته هزینه سنگینی رو در این مورد میکنه. و ترس فراوانی داره..پس همه اینها که چند نفری با اسامی مختلف ظاهر میشن. بیشنر از یک یا دونفر نیستند. از این رو که پشتیبانی از خانواده پهلوی در دهه اخیر در ایران بیشتر شده. بدبخت رژیم صغیر شروع به افزایش بسیجی ضد پهلوی کرده و حتا ساختن فیلم علیه شاه.... بماند که رضا پهلوی فقط نقطه اتحاد هست و نرس رژیم هم از این است. موفق باشین.
  59
  60
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. متوجه حرفم نشدی پسر...بشین ساندیست رو بخور.اگه خیلی به حرفات معتقدی میتونی پاشی بری سوریه بجنگی تا خونوادت به یه نون و نوائی برسن
  21
  65
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  مرگ برجمهوری کثیف اسلامی و خامنه ایی خونخوار . من طرفدار جمهوری اسلامی نیستم . اما خدا پشت و پناه مدافعان حرم زینب باشه . امیدوارم که به حق حضرت زهرا (س) همه داعشیهای حـ... نابود و تیکه تیکه بشن . دست ابلفضل و دست عیسی مسیح خدای زنده پشت و پناه همتون باشه .
  59
  39
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::حکایتی - تهران ، ایران::] . نه . تو راست میگی. سواد تو داره فواره میزنه . برو کتاب حسن صباح رو بخون و ببین چطور از دانشگاه های مصر ، تاریخ ایران رو استخراج کردن و دوباره برگردوندن به ایرانی که کتابخونه هاش خاکستر شده بود و سیصد سال بود بهشون اینو باور داده بودن که عرب و زبانش یعنی نژاد خداوندی و زبان پارسی مال سگه که نجس اسلامه . که از اون موقع تا به امروز هنوز داریم میگیم سگ پارس میکنه . یعنی به فارسی حرف میزنه . برو بخون تا بدونی ایرانی ها به خدا می گفتند جان ده . یعنی کسی که جان به یک موجود بیجان میده و اعراب کاری کردن که به فاحشه بگیم . که همون لقب خدای ایران باستانه که رفت رو فاحشه ها. بگذریم . بعد اینکه یکم مطالعه کردی احتمالا دیگه فحش و زر و هاهاها نزنی واسه مردم . اونوقت تازه میرسی به زمان شاه اسماعیل صفوی که چطور به زور کتک مردم عرب پرست یا احمقی مثل خودت رو شیعه کردن . این مطالعه ات رو که دیگه امیدی به مغزت ندارم که بتونی ادامه بدی برا همین صاف بیا به زمان حال و ببین چرا ما امروز باید شیعه باشیم ولی مغرت بجر زر و هاها کردن ظرفیتی نداره
  62
  47
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  هفت تیر کش شده واسه من قورباغه
  61
  35
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::بیدار58 - بابلسر، ایران::]. داداش امثال .. . که زمان جنگ صدام هم نشستن تو بابلسر و به هیچ جاشون هم نبود که اصلا غرب وطنشون چه خبره (البته اگه وطن بجز مساحت بابلسر یا متراژ خونشون برای مغز کوچیکشون چیز بیشتری باشه) باعث شدن که بخاطر رفاه بعضی نکبت ها که کارشون هدر دادن اکسیژن و پر کردن چاه های توالته نخوام برم جونمو به خطر بندازم . ولی دم همینایی که رفتن هم گرم که میدونن امثال شماها تو کشور زیاده ولی باز رفتن که گزند و خطر رو از وطنشون دور نگه دارن .
  64
  44
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خیلی جالبه اون عده که عرضه دزدی میون این ملت دزد پرور رو نداشتن همیشه دم از ساندیس میزنن ! پس چرا ما نمیزنیم ؟ شماها حسودی اون ساندیسی رو هم می کنین که میگید بسیجی ها دارن مفت میخورن و ما نخوردیم. بابا دزد ها میلیاردها تومن پول خارج کردن و شما چشمتون به ساندیس بسیجی هاست ؟ خاک تو کله خامتون بکنم . یه عده دزد بالفطره که عرضه دزدی هم ندارن دارن کامنت می نویسن و به خدا اگه سر سوزن عرضه شو داشتن الان به یه گونی اسکناس هم حاضر بودن وطنشون رو بفروشن و تخته گاز در برن اروپا . شماها معنی خاک رو هم نمیدونین وقتی که میگم واقعا خاک تو سرتون کنم
  63
  47
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  [::با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا::]. نه پاچه خواربی سواد همایونی شاه اگر بود طبق معمول چمدون به دست فلنگو می بست 😝
  62
  72
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفرنیا، ایالات متحده امریکا::]. نه سبکی فارسى نوشتن این ها ایرانى بودنشان را ثابت نمیکند ولی پاچه خواری و نوکری شماها از تو سوراخ موش و توهم خودبزرگی بینی بیماری شماها را ثابت میکند 😎
  63
  71
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. جناب دانشمند با مطالعه زیاد که شما باشى هیچوقت از خودت سوال کردى که چرا شاه اسمائیلى که مردم عرب زده را با کتک شیعه کرد، کوروش رو اون بالا ننشوند و یک عرب دیگه رو تو حلقوم ملت فرو کرد؟ نکنه امام حسین عجم بود؟!
  39
  58
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا

  این پاچه خواران شاه پرست بعضی وقتها چنان توهم تمدن بزرگ می زنند که ولشون کنی میگن شاه اگر زودتر به دنیا اومده بود جلوی جنگ جهانی اول و دوم را میگرفت یا کمی زودتر به دنیا می آمد بابل را اون فتح کرده بود و جای کورش کبیر می نشست و فرماندهی دنیا هنوز دست ما بود خخخ بابا بشینید سر جاتون اینقدر جوک نیگید شاه یک عروسک بازیچه دست امریکاییها بود که اربابش با کودتا به قدرت رسوندنش و چهار تا سلاح بهش داده بود که منافع خودش در منطقه حفظ بشه وقتی هم سال ۵۷ اجازه سرکوب مردم را خواست اربابش بهش گفت نزدیک چهل سال سرکوب کردی جمعه سیاه هم حمام خون راه انداختی و اجازه نیست و وقتی پشتش را خالی کرد دربدر دنیا شد مگر اون بنده خدا اراده ای هم از خودش داشت؟ آره بابا تو فکر کن اگرشاه بود الان تو فضا بودیم و کره مریخ هم فتح کرده بودیم! بیا از اون فضا پایین آدم فضایی همایونی 😀
  63
  85
  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا::]. قولو، تو که پاچه خوار ملا شده اى - از بهر چه پیش او تو دولا شده اى؟ گیریم که چندى به تو ساندیس بدهند - کرده اى گمان که آیت الله شده اى؟! منشین که به روز عاقبت توبه کنى - روزیکه دچار مالیخولیا شده اى!
  64
  61
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. اینجور که بوش میاد انگار بد جوری آتیش گرفتوی و سوختی آخه بسیجی‌ ساندیسخور بی‌ سواد بوش داره تا اینجا هم میاد هاهاهاهاها،ببند باب ،از طرز نوشتن کامنتت معلوم هست که چه مقدار بهت فشار اومده ،به پا یه وقت سکته نزنی‌ بابا،،هاهاهاهاها.حیف نون.هاهاهاهاها
  29
  61
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران
  [::پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا::]. حیف نون تو نمیخواد اینقدر اراجیف ببافی تو برو اول ماهیت خودتو ثابت کن که کی‌ هستی‌ و با چند تا آیدی میایی اینجا اراجیف نباف بعد بیا ،،،،،،،،کن توهمی ،اخبار مربوط به شاهنشاه ایران پدر ایران زمین اینقدر عصبانیت میکنه که دست خودت نیست توهمی میشی‌ و هی‌ میری آیدی عوض میکنی‌ و بارها ،بارها اینجا چرتو پرت می‌نویسی که اینجوری عقدهاتو خالی‌ کنی‌ ،امثال تو ،توهمی، تو این سایت زیاد هستن ،حتما یک سر به دکتر بزنین،هر چند که دیگه کار از کار گذشته ،هاهاهاهاها.
  64
  61
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  [::حکایتی - تهران ، ایران::]. حیف اکسیژن تو پاچه خوار همایونی و بقیه شما آفتابه لیسان همایونی که این سایت را به گند کشیدید تک تک می شناسم آدمتان میکنم فعلا این اسم کاربری را ببینید و حالش را ببرید الان هم برو تو یک تشت آب یخ بشین کمی خُنک بشی هر چند خُنک خدایی هستی 😀
  42
  60
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  سبکبال که پاچه خوار شاه شده ای - چرا اینقدر رنگت زرد و ذلیل و خار شده ای - پاچه خواری شاه و آخوند هر دو یکی است - چون پاچه خواری میکنی اینقدر ابله شده ای - پاچه خواری و آفتابه لیسی که افتخار نیست - چون سبک مغزی عاشق آفتابه شاه شده ای - کمتر هذیون بگو قولو کیست؟ - چرا آخر عمر بیمار سبکسر شده ای؟ 😎
  43
  60
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پاچه خواران همایونی - امریکا، ایالات متحده امریکا
  از منفی دادن دَم و دقیقه تون معلومه چه ترس و وحشتی تو جونتون افتاده خخخخ بخورید که حقتونه دربدرهای پاچه خوار و پاچه لیس دروغگو شیاد دغلباز که با مثبت و منفی ها همه را اینجا ترسوندید که اکثریت طرفدار شما اسکولهای بیسواد حقه باز شاه پرست هستند آدمتان میکنم اراذل اوباش همایونی 😎
  44
  47
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Sabokbalam - کلیفرنیا، ایالات متحده امریکا::]. آی کیو . فسفر . . ما باید بهانه ای پیدا می کردیم که هم مسلمون باشیم و در عین حال هم از یوغ اعراب آزاد بشیم که علی و حسین رو بهونه کردیم . کوروش به کدوم مذهبی وصله که میشد یا میشه بهش وصل بشیم ؟؟ گیرم به زرتشت وصل باشه . تو حالیت نیست که همینجوری که شیعه هستیم ما رو مسلمون نمیدونن و سعی دارن مسلمونهای دنیا رو هم به بهانه اینکه ما از اسلام خارج شدیم علیهمون تهییج کنن ؟؟ وای به روزی که علنا بگیم که از اسلام خارج شدیم و چسبیدیم به یه چیز دیگه مثل کوروش . اونوقت هر مسلمانی طبق اسلام هر ایرانی رو بکشه ثواب کرده . بدم میاد هیچی ندارین و از فلانجای کوروش آویزون شدید
  43
  33
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  فقط مغز یه گوساله ابله از درک این مسایل عاجزه
  42
  13
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::حکایتی - تهران ، ایران::]. خندم می گیره . فرق من و تو اون چیزی که باعث میشه با هاهاهاها زدن بیافتی سواد من و کله پوک توعه . حالا هی بشین از سوزش هاهاها کن . تو لیاقت زندگی تو ایران رو نداری . باید تو سوریه بودی و تو دست داعش یکم کهریزکی میشدی .
  45
  14
  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. نشستی پای سیستم و .... رو باز کردی و نمیفهمی چی میگی.مازندران تعداد شهداش رو با استانهای دیگه مقایسه کن بعد ...
  3
  46
  ‌سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::بیدار58 - بابلسر، ایران::]. آی کیو . شهدای مازندران تو مرز شهید شدن . شماها تو بابلسر دیدین یه هواپیمای عراقی بالا سرتون باشه ؟ الان خطر داعش همه شهرهای غربی رو تهدید میکنه و روزی نیس که یه داعشی رو وقت ورود به خاک ایران دستگیر نکنن . اصلا شماها تو بابلسر ککتون میگذه ؟ خب نمیگذه که واسه من اراجیف میبافی و حالیت نیس چرا ایران تو سوریه داره میجنگه
  39
  4
  ‌سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. تا حالا ندیده بودم یه نفر اینقدر خودشو به نفهمی بزنه خخخخخخخ.دوست مغز فندقیه من مگه نگفتی ما تو بابلسر از جنگ بی خبریم؟خب وقتی شهید دادیم یعنی لب مرزم اومدیم .....نه که شما الان زیر حملات داعشی و لب مرزی خخخخخخخخ
  0
  31
  ‌چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.