فیلم واقعی تعقیب و گریز در شب پلیس تهران با سواری مزدا سفید

سارق داخل خودوری تهران بعد از یک تعقیب و گریز پلیسی با شلیک گلوله متوقف شد.
به گزارش رکنا، عصر یکشنبه، 28 آذر ماه سال جاری ماموران پلیس آگاهی تهران در حال گشت زنی در منطقه خزانه بودند که به رفتارهای غیرطبیعی خودرو مزدا 3 مشکوک می شوند.
ماموران با بررسی شماره پلاک خودور مرموز متوجه شدند این خودورو سه روز قبل در جنوب تهران سرقت  شده است. ماموران با فهمیدن این موضوع به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده در این مرحله سرعت خود را بیشتر کرد و ماموران هم به تعقیب او پرداختند.
به گزارش رکنا، در ادامه تعقیب و گریز پلیسی ماموران با شلیک کردن چند تیر هوایی قصد متوقف کردن خودور داشتند که راننده جوان با حرکت مارپیچ سعی داشت از سایه پلیس فرار  کند که پس از تصادف  با چند خودوری عبوری وارد کوچه بن بست شد.
در این مرحله سارق سعی داشت با ضربه زدن به خودوری ماموران راه را برای فرار باز کند که بی فایده بود که ماموران با شلیک به پای سارق فراری موفق به دستگیری شدند.
صاحبان خودروهایی که سارق جوان در حین فرار با خودورهای آن ها تصادف کرده بود تصمیم به کتک کاری با راننده فراری داشتند که ماموران مانع از این کار شدند.
ماموارن پس از دستگیری متوجه می شوند متهم یکی از سارقان حرفه ای خودور و داخل خودرو است و از چندی پیش تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار دارد.
بنا به این گزارش متهم پس از درمان با دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت.
+47
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Ferulcheh - کیف ، اوکراین

  خخخخ داد میزانه داره میزانه به بنز!!!!!! خاک تو سرت که این همه استرس داری ارواح ....پلیس هم هستی‌ خودش بیشتر از سارق ترسیده بود اینقدر داد زد باد فتقش در رفت
  26
  135
  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  قربون غیرتتون . قربون شرف و تعصبتون . اگر شماها برای کوچکترین مظهری از مظاهر نا امنی اینطوری گلو پاره نمیکردید، امروز ما از این نعمت امنیت تمام و کمال برخوردار نبودیم . پلیسای آلمان و فرانسه اگر یک هزارم غیرت شماهارو داشتن امروز مردمشون اینطوری سلاخی نمیشدند . درود بر غیرت شما
  77
  17
  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  skywave - بوستون، ایالات متحده امریکا

  این پلیسه سکته نکرد شانس آورد
  3
  89
  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  مرکز این پلیس بفرستید حتما دوره پلیس مرکز ! !!!!
  1
  27
  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  paydar22 - لاهه، هلند
  از اینکه با سارقین باید با شدت برخورد شود حرفی نیست اما تراندازی به هر سارقی جای تعجب دارد سارقی که مصلح نیست و صلح کرمی هم همراه ندارد واقعن جای تعجب و بحصبرانگیز است چرا که اگر امار واقعی که در مورد مجروح و مرک رهگذاران و مردم بی گناه میشود پخش شود باور نکردنیست گهکاه بعضی مواقع اخبار چنین حوادثی که بی کناهی در چنین ماجرای هدف کولوله ناخسته مامورین حین انجام وظیفه شده اند شنیده و یا خوانده ایم جالب این است که در بعضی اوقات مرک طرف را هم به حساب فراری میگذارند و در بعضی اوقات هم کسی مقصر تشخص داده نمی شود و با یک عزرخواهی و یا دادن یک مقام شهد به فرد کشته شده سر وته قضیه رو هم میارند قافل از اینک یک خانواده را شاید به بدبختی و قم دوچار کرده اند من پلیس نیستم ولی در این صحنه بدون تیر اندازی و این همه خرابی با یک طرح مهار و بدونه انکه اقای دوزد بفهمد در تقیبش هستن راهش را سد کرده و مجرم را دستگیر کرده و عشق پلیس بازی این اقایون پلیس در حد جنون و خود نمای بود بس
  8
  15
  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  سیرابی - استانبول، ترکیه
  جالبه مرکز میگه آرامش خودتو حفظ کن. پلیسی که آرامش و تمرکز نداشته باشه و نتواند به اعصابش مسلط باشه اگر گفتید به چه دردی میخوره؟!
  0
  12
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.