مقتول پیش از مرگ قاتل را لو داد

 پسر جوان که بر سر متلک‌گویی با دوستش درگیر شده بود وقتی کلت کمری‌اش را برداشت تا او را بترساند تصورش را هم نمی‌کرد که دست به جنایتی هولناک بزند.
 
نیمه شب 30شهریور امسال مأموران پلیس شهرستان ایرانشهر در جریان جنایتی در خیابان امام خمینی این شهر قرار گرفتند. جوانی 19ساله در مقابل خانه‌شان هدف گلوله فردی ناشناس قرار گرفته و به‌شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شده بود. مأموران پلیس وقتی به بیمارستان رسیدند که پسر جوان جانش را از دست داده بود.
 
او اما پیش از مرگ توانسته بود در چند جمله هویت قاتلش را برملا و او را یکی از دوستانش به نام وحید معرفی کند. با این اطلاعات مأموران راهی خانه وحید شدند اما او گریخته بود و کسی از مخفیگاهش خبر نداشت. تحقیقات برای دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه بعد از گذشت بیش از 3ماه مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد قاتل 22ساله در یکی از روستاهای اطراف ایرانشهر مخفی شده است.
 
مخفیگاه وی به محاصره پلیس درآمد و مرد جوان در یک عملیات ضربتی دستگیر شد. وحید پس از انتقال به اداره آگاهی به جنایت اعتراف کرد و گفت: من قصد کشتن دوستم را نداشتم و همه‌‌چیز در یک لحظه اتفاق افتاد. او ادامه داد: روز قبل از حادثه مقتول به من متلک گفت که خوشم نیامد و جوابش را دادم و سر همین مسئله بحثمان شد.
 
آن روز ماجرا با همین جر و بحث ساده تمام شد اما من هنوز عصبانی بودم. می‌خواستم او را بترسانم و به یاد کلت کمری افتادم که در خانه داشتم. با خودم گفتم که اگر آن را در دستم ببیند حتما می‌ترسد و حساب می‌برد. برای همین کلتم را برداشتم و به مقابل خانه آنها رفتم. مقتول دم در آمد و وقتی کلت را همراهم دید، مرا مسخره کرد.
 
دوباره با هم مشاجره کردیم و این بار آنقدر عصبانی بودم که به طرفش شلیک کردم. بعد از شهر گریختم و در این مدت هر بار برای اینکه دستگیر نشوم مخفیگاهم را تغییر می‌دادم تا اینکه گیر افتادم. سرهنگ جلیلیان، رئیس پلیس ایرانشهر با بیان این خبرگفت: پس از اعترافات متهم او با قرار قانونی راهی زندان شد.
+22
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.