مسعود کیمیایی: فائقه آتشین زن بزرگوار و پاکیزه ای بود

کافه سینما: مسعود کیمیایی در مصاحبه با حسین دهباشی،در باره زندگی اش اطلاعاتی ناشنیده ارائه کرد.
وی در برنامه تاریخ ایرانی، از سه ازدواج زندگی اش گفت: «در ۲۲ سالگی ازدواج کردم. دخترم گیلدا از این ازدواج است، که دلم برایش تنگ شده. همسر بعدی من [گیتی پاشایی] مادر پولاد است که فوت شدند. خانم بسیار خوبی بودند. ازدواج سوم من با خانمی [فائقه آتشین، گوگوش] بود که در زندگی خصوصی من بسیار خانم بزرگوار و پاکیزه ای بودند. من زندگی دیگرش را نمی شناسم. انسان فوق العاده ای بودند. و ایشان هم دیگر نیستند.»
او درباره معیشت و خانه خریدن اش ادامه داد: «در سن ۷۶ سالگی نه بیمه دارم و نه ارث. پنج سال پیش این آپارتمان را به کمک خانمی که در دفتر من کار می کرد، به همراه پولاد و… خریدم. آخرش هم که کم آوردم، تلویزیون ۱۳۰ میلیون تومان، فیلم هایم را خرید.» او همچنین گفت: «با شرافت زندگی کردن، تاوان دارد.»
ویدیوی کامل این مصاحبه
+139
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  بنیانگذار فرهنگ چاقوکشی در ایران
  168
  55
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Big_Bang - دورتموند، آلمان

  مانند مسعود کیمیایی فکر کردن خیلی‌ جرات می‌خواد، حالا در هر حرفه‌ای. به همین دلیل کمتر کسی میفهمد که او چه می‌گوید. اکثرا ایشون را میشناسند و دورش حلقه میزنند ولی‌ با این‌حال ایشون چنین تنها می‌گوید.
  19
  110
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سبز علی‌ بیقرار - ایوانکی، ایران

  تا به حال ندیدم یک مصاحبه گر‌ تو برنامه‌های ایرانی‌ با سوالات درست حسابی‌ و از پیش تعیین شده با یک فیلمساز مصاحبه کنه، کیمیایی خوابش گرفت
  10
  38
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران

  فائقه آتشین "گوگوش" همان خانمی بزرگوار و پاکیزه ای!!؟؟ بودند که زمانی که زنده یاد "گیتی پاشایی" بی خبر از بیمارستان به خانه مراجعه میکنند، ناگهان با صحنه معاشقه شوهرشان که در آن هنگام همین آقای کیمیایی بودند با ایشان روبرو میشوند.. که همین ضربه روحی و بیماری اش سببی بر مرگ زودهنگام ایشان میشود.
  105
  85
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  sara-de - برلین، آلمان
  یک هنربند حکومتی مثل کیمیایی باید هم از گوگوش آقا خوبه دفاع و تعریف کنه
  87
  97
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  لطفا کسانی که اطلاع دقیقی از موضوع ندارند بیخودی وارد موضوع نشده و کامنت نذارن!
  23
  79
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  راست میگه، منم شنیده بودم گوگوش پاکیزه هست و زیاد حمام میکنه!
  66
  49
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  [::zavareh - رودسر، ایران::] باهاشون بودی ؟؟ اونجا بودی ؟ مامان گیتی پاشایی بودی که همچین صحنه ای رو دیده بوده و اومده بوده برات درد کرده بوده ؟؟ خواهرش بودی ؟ چرا کارتون فقط داستان در اورن و حرف در اوردن و تهمت و ناروا زدن به دیگرانه ؟؟؟.
  38
  117
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان

  پدر فرهنگ لات پرور قیصر وفرمان وسید وآقا رضا سرچشمه.به احترام عکس اون بزرگوار روی طاقچه از اظهار نظر بیشتر بابا لات دوست وعشق بچه تهرون خودداری می کنم.همینمون کم مونده گوگوش جان عفیف واسطوره اخلاق بهمون چپونده بشه.و قیصر به عنوان وارث کوروش وفرهنگ 2500 ساله.
  73
  38
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. کم لطفی‌ می‌‌کنید.در باره فیلم قیصر می‌‌توان زیاد سخن گفت، ولی‌ اولین فیلمی بود که به پایان خوب آبگوشتی فیلم‌های ایرانی‌ پایان داد و بعد از آن فیلم‌های مثل سوته دلان .گاو و و و ساخته شد. می‌‌توان مخالف بود و گفت فهرنگ جاهلی و لات بازی را رواج داد. ولی‌ داش آکل قبل از قیصر بود. کیمیاهی چیزی نشان نداد. بجز زندگی‌ میدان توپخانه تهران. ربطی هم به فهرنگ ایرانی‌ ندارد. قیصر نمی‌‌گفت یا مولا کورش بزرگ بلکه یا مولا علی‌. لات بازی را ما از زمان صفویه و اوج آن در زمان قاجار از صدقه سر آخوند. زمانی که کلمه ناموس در دهان ما گذاشتند و کشور را غارت کردند. امسال شیخ فضلل نوری. فهرنگ ایران خواهی. ؟ گیو با پرچمش با نقش ببر مازندران. سیاوش با نقش زیبا روی رومی. رستم با نقش اسب سیستانی. گیلمش با نقش گراز خونین دهان مازندران. کاوه . آرش کمانگیر. بابک . قیصر و داش آکل هم در میان اینها چه خواهی چه نخواهی . هنر این است که کدام را جلوه دهی . آخوند است که لات می‌‌خواهد . ما آرش می‌‌خواهم فکر کنم کیمیاهی همچنین
  24
  64
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. نه شما بودین واسه همین این کرگدن بی هنر را ستایش می کنی .برو پای صحبت همون خانمی که این مردک ازش کلی سواستفاده کردهم بنشین وکسی که دورغ بگه مفت گرونه.یادم هست که باوخاحت گفت میت فروغ را خودش شسته.یعنی بینوا فروغ اینقدربدبخت بود که این حمام آخرش را انجام داده
  43
  28
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  شیخ و شآه - قم، ایران
  سوال خوبی بود این :چرا کارتون فقط داستان در اورن و حرف در اوردن و تهمت و ناروا زدن به دیگرانه ؟؟؟ ولی خودت نمی دونی یعنی کار زشت خودتو نمی بینی که خودتم همچی کارایی در جاهای دیگه کردی و میکنی خار رو تو چشم بقیه میبینی تیراهن رو تو چش خودت نمیبینی
  10
  18
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  [::خورشیدخانم - وین، اتریش::]. حالت خوبه دایی جون.قرصات رو سر وقت خوردی?
  9
  22
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز، کیمیایی داش آکل رو ۲ سال بعد از قیصر ساخت، اتفاقا خیلی‌ هم در قصه دست برد و صدای خانواده مرحوم هدایت رو در آورد. و اما فیلم قیصر پایان فیلم‌های آبگوشتی نبود که هیچ، خودش شروع یک سری دیگه از فیلم‌های آبگوشتی شد که حول محور اون خانمی که تو کافه می‌رقصید و آواز میخواند شکل گرفته بود. کیمیایی صحنه پرداز خوبی‌ هست، ولی‌ فیلم نامه هاش همه از مغز یک آدم علیل تراوش کرده که به وضوح میشه عقده‌های دوران جوانیش رو در اون دید، + یک سری شعار‌های مذهبی‌ بی‌ محتوا...
  17
  12
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. نخیر نه من آنجا بوده ام و نه خوشبختانه مادر ایشان هستم، و در واقع روابط خصوصی افراد به من و دیگران مربوط نمیشود. ولی زمانی که جراید و افراد سعی در مظلوم نمایی کسانی را دارند که ابدا در استحقاقش نیستند، بهتر دیدم که این ماجرا را که در آنزمان بر سر زبانها بوده و در برخی از سایتهای داخلی و خارجی منعکس شده بود را یادآور شوم. ناگفته نماند زمانی نام گوگوش فاش شد که دیگر خانم گیتی فوت کرده بودند و اطرافیان ایشان که از هوییت خانمی که کیمیایی با ایشان رابطه داشتند، نام را فاش کردند.
  21
  14
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. دقیقا.
  17
  6
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. آره عموقرص هات روسروقت خوروندم بهت.منهی اینقده گیجی که یادت رفته.
  14
  6
  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا
  گوگوش از بس نازنین بود هشت بار شوهر کرد وهر بار نیز وارد زندگی زن دیگری شد وگرنه از پسرهای مجرد خیلی خوشش نمیامد وشرط ازدواجش با مردان این بود که حتمااا متاهل ودارای همسر باشند .
  7
  6
  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.