راز جنایت در سینه شاگرد اخراجی موبایل فروشی

شاگرد اخراجی فروشگاه موبایل فروشی، وقتی پی برد صاحبکارش قصد دارد فیلم دزدی‌های او را منتشرکند، نقشه هولناکی طراحی و اجرا کرد.

به گزارش خبرنگارحوادث «ایران»، نیمه شب 28 آذر امسال،  رهگذران هنگام عبور از روستایی در بخش «لشت‌نشا»ی رشت با مشاهده خودروی پژویی که به‌صورت عجیبی در حاشیه جاده رها شده بود با پلیس 110 تماس گرفت.

 دقایقی بعد از این تماس مأموران خود را به محل مورد نظر رساندند. آنها هنگام بررسی خودرو آثار و نشانه‌هایی از خون در صندلی عقب مشاهده کردند. به همین دلیل مأموران با احتمال اینکه حادثه ناگواری رخ داده باشد خودرو را به کلانتری انتقال داده و تحقیق در این باره در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه مالک خودرو شناسایی و مشخص شد مرد 36 ساله که در شهرستان «کوچصفهان» مغازه موبایل فروشی دارد به‌دنبال خروج از مغازه‌اش به‌طورمرموزی ناپدید شده و خانواده‌اش درجست‌و‌جویش هستند. بدین ترتیب تجسس‌ها برای ردیابی مرد موبایل فروش در دستور کار مأموران قرار گرفت تا اینکه پیکر بی‌جان و خون آلود وی در حالی که با اصابت ضربات کارد از پا در آمده بود در یکی از روستاهای حوالی آستانه‌اشرفیه حوالی پل «کورکا» در منطقه دهستان چهارده پیدا شد.

 با کشف جسد، مأموران که خود را با معمای جنایی روبه‌رو می‌دیدند تلاش برای به‌دست آوردن ردی از قاتل یا عاملان جنایت را در دستور کار قرار دادند.

در جریان این بررسی‌ها مشخص شد قربانی حادثه مدتی قبل و به‌دنبال بروز اختلافاتی، شاگردش را اخراج کرده بود. به همین خاطر پسر22 ساله بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت.

 کامران در تحقیقات مقدماتی منکر هر گونه اطلاع از ماجرا شد و خود را بی‌گناه دانست تا اینکه با مشاهده مدارک پلیسی رازجنایت را فاش کرد.

وی گفت: «صاحب مغازه تهدید کرده بود در صورت بازنگردان پول‌های مسروقه مغازه، فیلم سرقت‌هایم را در اختیار دوستانم قرار خواهد داد به همین خاطر تصمیم گرفتم او را از این کار منصرف کنم. به همین خاطردرکمینش نشستم و بعد از بستن مغازه به تعقیبش پرداختم. بعدهم درفرصتی مناسب سوارماشینش شدم. حوالی پلیس‌راه رشت- آستانه بودیم که پس ازمشاجره‌ای جدی درگیرشدیم که من هم ناگهان با ضربات چاقو او را به قتل رسانده و جسد را در منطقه «دهستان چهارده» از ماشین بیرون انداختم. بعدهم خودروی پژو را در نزدیکی پل کورکا در آستانه‌اشرفیه رها و فرار کردم.

سرهنگ محبوبی -فرمانده نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه -در این باره گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم وی همچنان با دستور قضایی در بازداشت به سر می‌برد.

به گفته وی، عامل جنایت اهل رشت و ساکن کوچصفهان است که در کمتر از 12 ساعت بعد از کشف جسد دستگیر شد.
+27
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Ferulcheh - کیف ، اوکراین

  خوب خدا رو شکر حالا دوستات فیلم طناب افتادن دور گردنت رو ضبط میکنند که بزارند توی تلگرام معروف شدی عوضش،خدا رو شکر که از این دیوونه خونه دور هستیم ،هر چی‌ اخبار از ایران می‌خونیم مربوط به گرانی،فقر،اعدام ،خیانت،کارتن خوابی‌،کودکان کار،کلاه برداری،طلاق،زور گیری،تحریم،بی‌ ارزش شدن پول،...است خدایا میشه یه روز یک خبر خوش هم برسه
  5
  35
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.