رحمتی: به خاطر نیمکت نشینی تسلیم نمی شوم

مهدی رحمتی نسبت به شایعه نیمکت نشینی اش در بازی روز گذشته با سپاهان واکنش نشان داد.
ورزش سه: مهدی رحمتی در مورد شایعاتی که در مورد ناراحتی اش از نیمکت نشینی به راه افتاده است به ورزش سه گفت: از ابتدای فصل عده ای جوسازی کردند که من در تصمیم های فنی و غیر فنی باشگاه نقش تعیین کننده ای دارم.
 
امیدوارم هواداران استقلال امروز متوجه شده باشند که مهدی رحمتی یک بازیکن است مثل همه بازیکنان تیم و در طول دورانی که فوتبال بازی می کنم همیشه یاد گرفته ام به تصمیم سرمربی تیمم احترام بگذارم. حالا هم نیمکت نشینی ام در بازی با سپاهان تصمیم آقای منصوریان بوده و هیچ مشکلی با آن ندارم.اگر دروغهایی که عده ای در رسانه ها و شبکه های اجتماعی پخش کردند،واقعیت داشت دیروز در بازی با سپاهان اتفاق دیگری رخ می داد.
 
او در مورد شایعه جدایی اش از استقلال هم گفت: این شایعه،هدف همان گروهی است که از طریق برخی رسانه ها به دنبال آن هستند اما من بازیکنی نیستم که به خاطر نیمکت نشینی تسلیم بشوم و به احترام تک تک هواداران استقلال که هیچ چیز برایم در فوتبال مهمتر از رضایت آنها نیست، در استقلال خواهم ماند و طبق اصول حرفه ای تا زمانی که با باشگاه قرارداد دارم به تعهداتم پایبند خواهم بود.
 
کاپیتان استقلال درباره اینکه گفته می شود قلعه نویی در روز قبل از بازی با سپاهان به منصوریان توصیه کرده که رحمتی را بازی ندهد،گفت:درباره مسائلی که از آن اطلاع ندارم،صحبت نمی کنم.
+10
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان
  بابا جان تو حرفه‌ای حرفه‌ای میکنی‌ ولی‌ هنوز اخلاق حرفه‌ای نداری. کیروش هم تو رو شناخت کنار گذاشت . من خودم استقلالیم ولی‌ از بازیکن سالاری متنفرم هر کس می‌خواد باشه.
  3
  14
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.