کاپشن قدیمی بشار اسد خبرساز شد

رئیس جمهور سوریه در بازدید از کلیسای صیدنایا، همان کاپشنی را به تن داشت که دو سال پیش در بازدید از منطقه جوبر دمشق پوشیده بود.

بشار اسد و همسرش اسماء و فرزندانش یکشنبه ۵ دی ماه، همزمان با روز میلاد حضرت مسیح ، به کلیسای صیدنایا در ریف دمشق رفتند و به مناسبت سال نو میلادی، از کلیسای سیده صیدنایا و یتیم خانه آنجا دیدن کردند.
 
در این بازدید، بشار اسد کاپشنی را به تن داشت که دو سال پیش هم در بازدید از منطقه جوبر به تن کرده بود و همین امر موجب جلب توجه کاربران اینترنت شد.
 
برخی هواداران رئیس جمهور سوریه در واکنش به انتشار این تصاویر نوشتند: به نظر می رسد که بشار اسد بر خلاف تمامی رؤسای جمهور، "ریاضت اقتصادی" را در زندگی شخصی‌ خود در دستور کار قرار داده است.
 
فرزند یک دیپلمات سوری در واکنش به کاپشن قدیمی اسد نوشت: کاپشن امروز اسد، همانی بود که دو سال پیش هم او را با آن دیدیم. سوالی که به ذهن می رسد این است که آیا هیچ رئیس‌جمهوری را سراغ داریم که دو سال یک لباس را بپوشد؟ باز هم برای طرفداری ما از اسد دلیل می‌خواهید؟!
 
یادآور می شود، رئیس جمهور سوریه در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴ و در آستانه سال نو میلادی، به دیدار سربازان سوری حاضر در منطقه جوبر دمشق رفت و ساعاتی را با آنان گذراند و در کنار آنان غذا خورد؛ اقدامی که در آن زمان بازتاب بسیار داشت و مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفت.
 
وی در آن دیدار نیز کاپشنی را به تن داشت که روز گذشته در بازدید از کلیسای صیدنایا پوشیده بود.
+93
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  سلام بر حضرت اسدالله، بعد از مرگ ایشان آماده باشید برای یک امام زاده جدید دیگر با پول های مفت مردم بدبخت ایران .
  47
  111
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  HELLBOY0049 - برلین، آلمان

  نمیدونم چی‌ بگم اما اینجا تو آلمان از خیلی‌ از این سوری‌ها می‌پرسم اسد خوبه یا بد قریب به ۹۹ درصد میگن خوبه اما از اینطرف رسانه‌ها چیز دیگیه میگن
  12
  94
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سهیل ایرانی - برلین، آلمان
  خب که چی؟ دو ساله از این سوراخ موش میره تو اون سوراخ موش. اینم مثل باباش یه چند سالی با خونریزی باقی میمونه و بعدش هیچ. من واقعا تعجب میکنم یه سری افراد مثل خامنه ای، فرانکو، هیلتر، صدام یا قذافی چقدر میتونن شیفته قدرت شده باشن که حقیقت بزرگی به نام مرگ را نمی بینن. جالبه تمامی این افراد سعی میکنن واسه خودشون یه هدف مقدس تعریف کنن تا به شکلی وجدان خودشون را آروم کنن و البته هیچ کس به اندازه خودشون از این دروغ در رنج نیست.
  46
  45
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سخت کوش - کردستان، ایران

  الهی درد بلات بخوره تو سر اول از همه اردکخان بعد اون فیصل بی مصرف و داعشیها کثیف
  33
  61
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  کاپشن قدیمی مموتی سال هاست که خبر سازه. البته رنگش احتمالا از بژ به قهو های تبدیل شده !
  6
  55
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  کاپشن مموتی تو رکورد گینس ثبت شده و هنوز کسی نتونسته رکوردش رو بزنه
  2
  44
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  razmandeh - استکهلم، سوئد
  از فردا باید تو ایران کمکهای مردمی جمع کنیم یک کاپشن طلا واسه این بیچاره درست کنیم !!!!من که اصلا تحت تاثیر قرار گرفتم !!!!!
  6
  18
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان
  Helboy_Berlinدوست عزیز مسئله اینه که این آقا دیکتاتور هستش و این روش مملکت داری در قرن حاضر برنمیتابه.
  17
  11
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دیکتاتور خوب دیکتاتور بد ..دیکتاتورها همشون سروته یه کرباسن ...ارتش فاسد اسد نمونه بارز یک دیکتاتوری هستش که هر منطقه ای رو میگیرن خونه های مردم خودشون رو خالی میکنند و کامیون میکنند می برن
  11
  8
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::HELLBOY0049 - برلین، آلمان::]دوست عزیز: با شما کاملا موافقم و بنده در گذشته با همکلاسی‌های دانشگاهی‌ام که صحبت می‌کردم همگی‌ از دولت اسد راضی‌ بودن و همگی‌ هم ارز دانشجویی میگرفتن،حالا هم از دولت خودشون طرفداری میکنند.ما چرا فقط یک طرف سکه را نگاه می‌کنیم، مگر اکنون کشور سوریه پاتوق مشتی تروریست وحشی و بیسواد نشده،آیا این دأعشیها و دیگر گروهای افراطی میخواهند حکومتی بهتر از اسد درست بکنند،بر سر لیبی‌، افغانستان،یمن،عراق.نیجریه چه دسته گلی‌ گذشته‌اند که حالا نوبت سوریه باشد؟بنده همین حکومت اسد را بمراتب بهتر از اقتدارگرایان دینی کشور خودمان میدانم.بدرود
  5
  27
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  بقول بعضی ها اسد یه دیکتاتوره، بفرض هم اینطور باشه مگه روش دیگه ای هم تو خاور میانه وسط یه مشت کشورهای تولید کننده سلفی ها جواب میده؟ همون موقع که زیر ماشین سعد حریری نخست وزیر محبوب لبنان بمب ترکوندن و انداختن گردن سوریه،اسد فهمید که بزودی با توطئه های دیگه هم میان سراغ کشورش لذا مردونه عزم کرد که بایسته و از کشورش دفاع کنه. در صورتی که میتونست مثلا به روسیه پناهنده بشه یا خیلی راحت همون اول ،اسرائیل رو به رسمیت بشناسه که اصل فتنه بخاطر امنیت یهودیه ست ولی از اصولش تخطی نکرد. رسانه های جهانی هم تحت کنترل راپرت مرداک جهودن و انتظار حقیقت گوئی ازشون نیست. ما به گواه خود اکثریت مردم سوریه اکتفا میکنیم نه چیزی که تو ماهواره بخوردمون میدن
  9
  13
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.