بازگشت فرگوسن به تمرین منچستر یونایتد

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد از الکس فرگوسن، سرمربی قدیمی و اسطوره این باشگاه دعوت کرده تا چند بار در تمرین این تیم حاضر شود.
 
مورینیو گفت: "او از زمانی که تیم را ترک کرد برنگشته بود اما من او را پیش بچه‌ها برگرداندم. می‌خواستم بازیکنان این مرد بزرگ را ببینند و ما بتوانیم در کنار هم دقایقی را با بازیکنان بگذرانیم و ناهار بخوریم. هر دوی ما از این کار لذت بردیم."
 
سر الکس فرگوسن ۷۴ ساله که سه سال پیش بازنشست شد، موفق‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر انگلستان و منچستر یونایتد است. فرگوسن ۲۶ سال در این باشگاه حضور داشت و منچستر یونایتد با رهبری او توانست ۱۳ بار قهرمان لیگ انگلستان، ۲ بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، ۵ بار قهرمان جام حذفی، ۴ بار قهرمان جام اتحادیه انگلستان شود.
 
مورینیو که پس از دیوید مویز و لوئی فان‌خال، سومین جانشین فرگوسن محسوب می‌شود، گفت: "من جزء آدم‌های متوهم نیستم. به گذشته احترام می‌گذارم و می‌دانم که فرگوسن عاشق باشگاه است. ما با هم رابطه خوبی داریم و من می‌دانم که اینجا خانه او است. او می‌داند که هر وقت بخواهد می‌تواند این جا بیاید، به رختکن تیم برود یا تمرین را ببیند، قدمش روی چشم است."
+17
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.