مرگ یک دختر ده ساله در پرواز تورنتو به لندن

عکس تزئینییک دختر ده ساله پس از به هم خوردن حالش در هواپیمایی که در مسیر کانادا به بریتانیا پرواز می کرد، جان خود را از دست داد.
 
بوئینگ ۷۸۷ هواپیمایی «ایر کانادا» با ۲۳۰ مسافر، روز شنبه، ۴ دی، شهر تورنتو در کانادا را به مقصد لندن بریتانیا ترک کرده بود. به گفته مقامات هواپیمایی ایر کانادا، پس از بروز مشکل برای این دختر ده ساله، هواپیما مجبور به فرود اضطراری در شهر «شانون» در ایرلند شد.
 
بنا به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، طی پرواز، یک پزشک و پرستار از میان مسافران به همراه خدمه هواپیما در تلاش برای کمک به این دختر ده ساله بودند.
 
پس از فرود اضطراری نیز نیروهای امدادی به کمک بیمار شتافتند اما به گفته مقامات محلی بهداشتی، بیمار پیش از فرود جان خود را از دست داده بود.
 
روزنامه «آیریش سان» روز یکشنبه گفت که دفتر پزشک قانونی در جریان این سانحه قرار گرفته و سعی دارد با اجرای کالبد شکافی، علت مرگ را شناسایی و اعلام کند.
 
هواپیمایی ایر کانادا و دولت کانادا هنوز ملیت این دختر ده ساله را اعلام نکرده اند.
+51
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  راه روشن - هلسینکی، فنلاند

  حالا اگر این اتفاق توی یکی از پروازهای ایران افتاده بود بیا و ببین، دین اسلام و حضرت محمد و تیمش هدف قرار میگرفتا :o ;) ;) ;)
  151
  55
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::راه روشن - هلسینکی، فنلاند::]. دوست محترم شما هواپیمایی ایران را با هواپیمایی مدرن خارجی یکی میدونی من خودم شاهد بودم در فرودگاه اصفهان میخواست بر گردم تهران از موتور هواپیما روغن میچکید روی زمین یک نفر را گذاشته بودن اونجا تا روغن نریزه روی سر مردم که میخوان سوار هواپیما بشن بعد اومدی اینجا زر مفت میزنی
  5
  1
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  راه روشن - هلسینکی، فنلاند
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. آب و بریز اونجا که میسوزه،حداقل روغن باعث کشته شدن آدم نشده،که تو داره.....میکنی. :o ;)
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.