«۴۰ دختر و پسر مجرد» در یک مهمانی در ارومیه بازداشت شده‌اند

فرمانده نیروی انتظامی ارومیه از دستگیری «۴۰ دختر و پسر مجرد» در یک میهمانی مختلط شبانه در این شهر خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری ایرنا، حسین صمدپور روز یکشنبه پنجم دی ماه، اعلام کرد که پس از یک تماس تلفنی از سوی یکی از شهروندان ارومیه با پلیس ۱۱۰ و اعلام خبر برگزاری پارتی شبانه در یکی از محلات این شهر، موضوع به سرعت در دستور کار مأموران پلیس شهر ارومیه قرار گرفت.
 
به گفته این مقام انتظامی «مأموران مبارزه با مفاسد اجتماعی» پس از «دریافت مجوز» از مقام‌هایی قضایی، به خانه‌ای که محل این میهمانی وارد شده و «۴۰ دختر وپسر مجرد» را به دلیل برگزاری «میهمانی مختلط غیرمجاز» بازداشت کرده‌اند.
 
او اضافه کرده که بازداشت‌شدگان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
 
در ماه‌های گذشته فرماندهان انتظامی در برخی از استان‌های ایران در موارد متعدد از سرکشی به باغ‌ها و باغ‌تالارهایی که به گفته آنان احتمال برگزاری جشن مختلط در آنها وجود دارد، خبر داده‌اند.
 
همچنین در ماه‌های گذشته انتشار گزارش‌های مبنی بر بازداشت شهروندان استان‌های مختلف، به اتهام شرکت در «‌پارتی‌های مختلف» یا «‌مصرف مشروبات الکلی»‌ افزایش یافته است.
 
در تازه‌ترین مورد، دو روز پیش خبرگزاری فارس از بازداشت ۲۵ نفر از جمله یک بازیگر و نویسنده برنامه‌های طنز در یک مهمانی خبر داده بود.
 
هفته گذشته نیز رئیس حوزه قضایی بخش گل‌بهار در استان خراسان رضوی، به بازداشت ۱۸ تن در یک مهمانی مختلط اشاره کرد.
 
در خردادماه امسال نیز اجرای حکم شلاق برای ۳۵ دانشجو به دلیل شرکت در یک «پارتی مختلط شبانه» در قزوین با اعتراض‌ها و انتقادهای زیادی در ایران مواجه شد، اما غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه، اجرای این حکم را «قانونی» دانست و گفت که قوه قضائیه «شواهد و قرائنی» دارد که «پارتی‌هایی» که در چند استان کشور برگزار شده، «با هدایت یک جریان خاص» بوده‌است.
 
عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، نیز دهم مرداد این اقدامات را «سازمان یافته» خوانده و خواستار «اشراف اطلاعاتی» ضابطان قوه قضائیه بر «تمام مراکز مهیا برای فساد» از جمله باغ‌ها و تالارها شده بود.
 
دامنه بازداشت افراد در میهمانی‌های خصوصی به جشن‌های تولد و عروسی نیز کشیده شده و تاکنون ده‌ها نفر در این ارتباط بازداشت یا به قید تعهد و پرداخت جریمه آزاد شده‌اند.
+6
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  HELLBOY0049 - برلین، آلمان

  مسخرشو درآوردن
  2
  22
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا
  آخوندها دارن قبر خودشون رو میکنن.
  1
  12
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ
  این حیوانات نیروی بی عرضه و فرومایه انتظامی جمهوری اسلامی فکر نمیکنند که مهمانی رفتن انسان ها چه مجرد و چه غیر مجرد چگونه جرم و گناهی باید باشه که اینا میرن مهمانی مردم رو به هم میزنند ؟ یعنی یک انسان اینقدر میتونه از خودش خالی باشه که مثلا هر چه مذهب و قوانین مبتذل مذهبی دیکته کرد قبول کنه و بره زندگی خصوصی مردم رو مختل کنه ؟ ایران و ایرانی تاریکترین تجربه های خودش رو داره انجام میده .
  1
  10
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  انتلکت_مجازی - باربادوس، باربادوس
  [::HELLBOY0049 - برلین، آلمان::]. به نظرم ما هم باید مسخرمون و در بیاریم
  1
  3
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۴
  Berdia-Iran - قم ، ایران
  دوستان باور کنید اگه تو هر کشور دیگه این جریان را تعریف کنی مثلا بگی ما جشن گرفتیم ولی پلیس ریخته و همه را دستگیر کرده فکر میکنن جک تعریف میکنی یا دروغ اول اپریله اخه کجا دنیا دیدید به خاطر شادی و شاد زودن بزن برقص جرم محسوب بشه و زندانت کنن واقعا اززمردم ایران بدبختر تپ هیچ کجا نیست افغانستان هم ازادیست
  2
  9
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان
  اخه کجا دنیا دیدید به خاطر شادی و شاد زودن بزن برقص جرم محسوب بشه و زندانت کنن??خب تو ایران این هم جواب کجا
  1
  8
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.