عامل جنایت خانوادگی کرمان بازداشت شد

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم از دستگیری قاتل حادثه تلخ و دلخراش روستای جهان آباد شهرستان فهرج خبر داد و افزود: دستگاه قضائی با جدیت و خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.
 
“محمد ضیالدینی” با اعلام این خبر اظهار کرد: طی یکسری اقدام اطلاعاتی توسط ماموران پلیس اطلاعات ایرانشهر، دقایقی پیش قاتل متواری در استان سیستان و بلوچستان و در شهر ایرانشهر طی یک درگیری مسلحانه با مامورین دستگیر شد.
 
این مقام قضائی گفت: قاتل جوانی ۲۶ ساله و دارای سابقه کیفری است که متاسفانه در تاریخ ۲ دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش اقدام به تیراندازی و قتل ۱۰ عضو خانواده و همسایگانش و همچنین مجروح کردن ۴ نفر دیگر شده بود.
 
وی بیان کرد: انگیزه وعلت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر و خانواده همسرش داشته است .
 
دادستان بم با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده در دادگاه عمومی شهرستان فهرج در حال انجام است، تاکید کرد: دستگاه قضائی رسیدگی به این پرونده را باجدیت در دستور کار قرار داده است وانشاالله در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی قضائی به این پرونده صورت خواهد پذیرفت و متهم به اشد مجازات محکوم خواهد شد.
+55
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  کسانیکه با خانمشان مشکل دارن و تقصیر اختلافشان را به گردن خانواده پدر زنشان میاندازن از نادانی شان است و یا نمی خواهند این را باورکنند که خانمشان نمیخواهد با او زندگی کند. اگر اقایان این را درک میکردن که خانمشان تمکین نمیکند و خانواده پدر زن مقصر نیستن و این خانمشان است با گریه و زاری خانواده پدرش را راضی کرده از او حمایت کنن . هرگز قتل و جنایتی رخ نمی داد. خانمها اگر علاقه بشوهرنشان داشته با شن حاضرند تو یک چادر در بیابان با شوهرشان زندگی کنن ولی اگر علاقه ای نداشته باشن حاضر نیستن تو کاخ هم با همسرشان بمانند.
  3
  43
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Hamed-irooni - سیستان، ایران

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::] این براش زن مهم نبوده مشکلش این نبود که دختره و خانوادش چرا نگفتن مهرم حلال جونم آزاد.
  2
  22
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  میگه به سرعت رسیدگی می‌کنیم و به اشد مجازات خواهیم رساند . خوب مردک تو که حکم رو صادر کردی دیگه رسیدگی چه اعدامش کنید بره..
  4
  27
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.