شمار پناهجویان کرد از ترکیه به آلمان افزایش یافته است.

+20
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  از آن پناهنده ها 99 و نیم درصد از شرایط بهانه ایجاد کرده اند که در آلمان جواب بگیرند درست مثل هزاران ایرانی که بویی از حرکت قرمه سبزی شهری مرکزی نبرده بودند ولی کیس اصلی آنها در کشورهای اروپایی شرکت در تظاهرات سال 88 بود ،
  27
  31
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند
  [::باباجان - لندن، انگلستان::]. از قورمه سبزی خوشت میاد٫ پختشو بگو
  18
  15
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  اگر جنبش سبز حرکت قرمه سبزی !!! جنبش طرفدار های نژاد پرست گاری چیزها یا به قول تو ارتش سرخ اذربایجان 😂 چیه ؟ جنبش قیمه نذری امام اردوغان و الهام علیف !!! 😂😂😂[::باباجان - لندن، انگلستان::].
  4
  12
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::مرغ آمین - تهران، ایران::]. ارتش سرخ همیشه در صحنه جوانان آذربایجان اولین خیزش خود را در این1385 در 15 شهر ترک نشین ایران به نمایش گذاشت یعنی درست 3 سال قبل از حرکت قرمه سبزی در شهرهای مرکزی فارس نشین ایران که شعار انها فحش ناموسی و حرکت انها شکستن شیشه مغازه های هموطنان و موقع دیدن یک موتوری از 3 کیلومتری، پا به فرارگذاشته و شعار آنها از روی التماس " نترسید نترسید ما همه باهم هستیم " و گاه در تاریکی شب روی پشت بام ها " الله اکبر و مرگ بر این و آن می گفتند " ! ولی شعار ارتش سرخ آذربایجان در سال 85 ترجمه ترکیش این بود که " ما به مرگ آماده ایم، ما سرباز بابکیم " و در مقابل رئیس جمهوری رژیم در تبریز بجای صلوات ، تراختور تراختور گفتند ! همان با مقایسه شعار می شود عمق جسارت طرفین را سنجید، .
  9
  5
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  من مَی گویم شما .......بی سواد هستید بهتون بر میخورد ! 😂 برو سایت تی ار تی مَی دونم ترکی بلد نیستی برو بخش فارسیش قسمت تاریخ تا با نام اوران ترک 😂 که یکیش بغتای کبیر است اشنا شوی ! این بغتای کبیر و معتصم خلیفه ترک زاد بود که بابک خرمدین را کشت و شکست داد نه أفشین ! یعنی شما ترکها خودتون برای کسی که کشتید عزاداری مَی کنید ! مثل همون عرب هایی که حسین کشتند و امروز برای ان عزاداری مَی کنند بخاطر همین به جنبش شما جنبش قیمه نذری ترک مَی گویند ! 😂 جنبش قیمه امام اردوغان فقط تبریز ، اردبیل و ارومیه بود اما همون جنبش سبز از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران را در بر گرفت ! شعار انها هم این بود رای من کجاست ؟ اما شعار شما مرگ بر فارس بود یعنی شما یک مشت فاشیست و نژادپرست و بربر بیشتر نیستید . سر صف قیمه نذری امام بغتای کبیر دعوا راه ننداز برادر 😂[::باباجان - لندن، انگلستان::].
  0
  3
  ‌سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.