بابانوئل و کریسمس در ایران از نگاه رسانه‌های بین‌المللی.

+61
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران

  تصحیح می کنم.مسیحیان ایران علاوه بر آشوریان و ارامنه ، شامل نوکیشان ایرانی هم میشه ، که اغلب پرتستان هستند و البته زیر فشار . من که تهران شهید بهشتی درس می خوندم ، بگونه ای بین جوون ها گرایش به مسیحیت مد شده بود. و عده ای هم البته زرتشتی و عده ای هم متاسفانه شیطان پرست یا گروه های عرفانی. تو ارومیه کمتر غیر گرویدن به مسیحیت دیده میشه ولی حضور ارامنه و آشوریان در کلیساهاشون پر رنگ تر و چشمگیر تر از تهران و یا اصفهان و تبریز است.
  2
  22
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbilam - کلیفرنیا، ایالات متحده امریکا
  تهرانم زیاد میرن کلیسا من خیلی رفتم بهترین دوستام از قدیم ارمنی بودن و هنوزم بهترین دوستای خونوادگیمون ارمنی و آشوری هستن چون تو امریکا تعدادشون زیاده ادمای باحال و کاری و اکثرشون هم متخصص مکانیکی ماشین سنگین و سبک و فنی هستن به همه آشوریها و مسیحیها و همه تبریک میگم ولی مثل قدیما دیگه نمیشه قدیما همه چی باحال بود و ساده الان نه
  2
  19
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Jalal50 - تهران، ایران
  حالا یک عده ایرانی دروغگوی وطنفروش با داستانهای جعلی ادعا میکنند که از مسلمانی مسیحی شدن و تقاضای پناهندگی در خارج کشور دادن. ادعا میکنند که مورد شکنجه دولت قرار گرفتن. ای ننگ بر شما های بی وجدان که هدف همه چیز را برایتان توجیه میکنه.
  24
  9
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  shirzan - برلین، آلمان
  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. این را که شما گفتید معلول بود که همه میدونند لطفا شما میشه علتش رو بفرمائید. چرا آدم عاقل باید پشت به مملکتش بکنه چه کسانی باعث میشند.
  5
  6
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  ننگ و مرگ بر جمهوری اسلامی و مزدورانی که پاچه خواریشون رو میکنند
  4
  7
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  شما فقط به مسیحیان اشاره فرمودین در حالی که همه شاهدیم که نه تنها مسیحیان بلکه خیل عظیمی از مردم ایران به مناسبت این روز جشن میگیرند و تمام صفحات مجازی پر شده از پیامهای محبت آمیز و تبریک و تهنیت . این یعنی پیامی آشکار به سران بی لیاقته حکومت و رای منفی به نوع حکومت اسلامیه آنها .
  3
  7
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.