داعش ۲ سرباز ترکیه را سوزاند+تصاویر

گروه تروریستی داعش دو سرباز ترکیه را که پیش‌تر گروگان گرفته بود، زنده زنده به آتش کشید.
موسسه جست‌وجو برای نهادهای تروریستی بین المللی (سایت) در صفحه توییتر خود اعلام کرد، گروه تروریستی داعش اخیرا ویدیویی را از سوزاندن دو سرباز ترکیه منتشر کرده است.بر اساس گزارش‌ها، این دو سرباز حدود دو هفته پیش در منطقه الباب به اسارت گروه تروریستی داعش درآمده بودند.
+23
رأی دهید
-163

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان

  چاقو بالاخره دسته خودش رو برید.
  35
  82
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک

  چنین جنایات هولناکی فقط از دست این اورانگ اوتانگ های الله اکبر گو بر میاید. :(
  6
  142
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  لعنت بر ظالمین ولعنت بر سیاستمداران پلید لعنت بر ذات پلید لعنت بر شیطانی که خود را خدا نامید .
  9
  92
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  واقعا اگر محمد بن عبدالله و پسر عموی صاحب شمشیر ذوافقارش اینقدر بیرحم نبودند که پسر عمو کسی بود که در یک روز هفتصد نفر را گردن زد یا اون عمر بن خطاب که در بیرحمی دست اون دو پسر عمو را از پشت بسته بود و یا آیه های شیطانی و خشن قتلوا قتلوای قرآن نبودند آیا داعش و دیگر گروهای اسلامی اصیل، دست به چنین اعمال اسلامی میزدند؟ دوست داران اسلام مثل همیشه عاجز از جواب به سوالات این بنده حقیر هستند؟؟؟؟؟
  62
  123
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  سرباز هر کشور جانش در راه وطن اش قربانی هست ، ارتش آزاد سوریه چند تا از داعشی ها سالم گرفته بود و از آنها می پرسیدند ما با ارتش بشار اسد می جنگیم شما که چرا به ما حمله می کنید، آنها هم می گفتند به ما گفتند شما نیروهای اسد هستید !
  25
  31
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  az tabare korush - بروکسل، بلژیک

  هیچکس وهیچ جایی از شر این دین سرتاسر خشونت درامان نیس .آرزوم اینه  که قبل از مرگ نابودیه این دین و طرفدارای خشک مغزش و در تمومیه عالم ببینم .
  31
  111
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  انا تومروس - اردبیل، ایران

  داعش از این وحشی بازی ها خیلی درآورده ولی عده ای به عمد نمیخوان حملات داعش به ترکیه را ببینند نزدیک به ده بمب گذاری و ترور در ترکیه و جنگ رودر رو باز میگن ترکیه حامی داعش است کاش حرفها کمی. منطق داشت
  69
  28
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  negeen - کلن، آلمان

  ناجوانمردانترین عملی که ممکن است در حق یک اسیر جنگی اعمال شود ننگ و نفرین بر شما و دینتان باد .
  11
  104
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خان بختیاری - ریو، برزیل

  ۱۴۰۰ ساله که مسلمانان در حال جنگ و کشتار هستند ، به نظر شما اگر محمد نمیومد و اعراب در جاهلیت میموندن دنیا از این بهتر نمی‌شد؟؟؟؟!!!
  17
  111
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  tilord - هامبورگ، آلمان

  اصل اسلام ناب حضرت محمد ( ص) صله علی وال و صلم ، همینه دیگه دنبال چی میگردن این مسلمون های نازنین،!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
  15
  88
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  یاد روایت سوزاندن غالیان مدائن به دست علی افتادم! اسلام دین توحش است!
  22
  99
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  علی میهن - میلتونکینز، انگلستان

  لعنت خدا بر شما حـ... های بی شرف تف بر دینی که شما وهابیون عبادت میکنید از حیون کمتر هستید مرگ بر داعش کثیف مرگ بر ابو سگ بغدادی
  4
  57
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران

  این یک نمونه کوچک از وحشیگری پیروان این دین اسلامی هست،الان با داشتن تکنولوژی مردم دنیا از جنایات این وحشی‌ها با اطلاع میشوند ،۱۴۰۰ سال پیش که این امکانات نبوده ببینین چه جنایاتی که انجام نمی‌دادن ،و الان این بی‌ همه چیزها جنایات اجدادشون رو تکرار می‌کنن ،دین اسلام دین مهربانی و انسان دوستی ،زرشک
  33
  54
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  salmand - گنت ، بلژیک

  درود. داعش با اسیران اینچنین می‌کند در ایران اگر ایرانی‌ بر خلاف آخوند حرف بزند خودش و خانواد‌ش و فامیلش دائماً میسوزند پس داعش کمی‌ مهربان تر است
  12
  44
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  گردنبند زنجیری مخصوص زندانیان که در زندان گوانتانامو استفاده میشه،تلویزیون و شبکه مخصوص داعش، کنترلر از راه دور که ایجاد جرقه و آتش میکنه، جلیقه ضد گلوله و اسلحه دوربین دار مجهز داعش آیا توسط کشورهای تولید کننده عمده سلاح که عضو شورای امنیت هستن تامین نمیشه؟ چه کانال ارتباطی امن و دقیقی بین این دو آمر و عامل وجود داره؟ بجای فقط احساساتی شدن و ناله و نفرین ، به حامیان متعدد وجریان پر نفوذ و ثروتمند جهانی که از این موضوعات نفع میبره فکر کنیم
  17
  45
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  هیچ انسانی چنین تحقیری رو نباید تحمل کنه حتی برای دشمن خودش. رسم اسیر داری و مرام برخورد با اسیر همیشه چیزی بوده که انسانها درباره اش حرف زدند. این گروه بویی از انسانیت نبردند و به نظر من پسترین موجودات هم چنین رفتاری با همنوع خودش نداره. البته ما ایرانی ها 1400 سال پیش بیش از 300 سال چنین رفتارهایی رو از طرف پدران این حـ... ها دیدیم و برامون این رفتارها تازگی نداره وقتی که به ایران حمله کردند چیزی بدتر از اینها برسر مردم ما آوردند ولی برای دنیا شاید این چیزها تکان دهنده باشه. عثمانی باشند یا ایرانی یا روس و اروپایی هیچ فرقی نمیکنه واقعا برای این انسانها متاسفم شدم. ولی بدانید که کسانی که در قدرت می مانند و دنبال قدرت هستند حالا به هر اسمی توان اجرای هر جنایتی رو دارند حالا میخواد خامنه ای و سعید امامی باشه یا بغدادی و آشغالاش یا اردوغان و پوتین ...در زندانهای اینها هم بهتر از این چیزها اتفاق نمیافته
  2
  24
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. جواب سوالت رو برو از شیخ های مسلمان قطر و امارات و عربستان سعودی بگیر که نفت به آمریکا می فروشن و اسلحه ی مدرن می خرن! چرا آخه باید یک مکتب و دین فاسد سنتی با چندین شاخه (سنی و شیعی و حنفی و سلفی گوفت و زهر ) وجود داشته باشه که کسی بخواد پیروان یکی رو تقویت بکنه یا نکنه!
  6
  9
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  انا تومروس 😂 تومروس ملکه سکاها یا ماساژت ها نه ترکها بوده است !!! و مکان زندگی ماساژت ها در افغانستان امروز نه اذربایجان بوده است . اقوام اذربایجان مانناها و اورارتو ها ( ارامنه ) بودند که توسط اشوری ها مغلوب شدند نه هخامنشیان !. اشوری ها ایلامی ها و اورارتو ها را مغلوب کردند و مادها اشوری ها را مغلوب کردند و پارس ها مادها را !!! . کمی تاریخ بدانی بد نیست !.[::انا تومروس - اردبیل، ایران::].
  15
  6
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  آن دوسرباز ترک چه گناهی داشتند.کشتن اسیرجوانمردی نیست.یکیشان نام ایرانی شاهین داردروانشان بیدرد باد.روزبه روز اشکال توحش اسلامیون بیشتر آشکار میشود.ننگبر الله مدینه.
  3
  10
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران-هموطن حرف حساب جواب ندارد.پیامبر اسلام نیزهیچ ترحمی برجنبنده ای نداشت. زن شاعره عربی را که هجومحمدرا میگفت را پس از فتح مکه فرمان به سربریدن داد.تمام دشمنان کینه دارش را پس ازفتح مکه بکشت.شعرهای تبت ابالهب وتب نمونه ای از رافت اسلامی محمد این شیادهزار چهره دروغ پرداز است.اگرمحمدمهربان بودچراچنین کینه توزانه آرزوی مرگ و سوزادندن اورا و زنش را دارد؟علی نیزبیرحم بود.700یهودی را در یک روز گردن زدو نخلستانشان را به آتش کشید.حسین دستانش تا بازودرخون مرد وکودک طبری ئ دیلمی رنگین بود.حسن زن باره ای فاسد بودهمش زن میگرفت و طلاق میداد.جعفر صادق نیز دروغزنی شهوت ران بود.رضانیز به طمع حکومت با مامون ساخت و بافامیلش به خراسان آمد بافیشی نجومی که دهقان ایرانی کار کندرضاضامن بخورد.حسن عسگری نیزابتربود و شجره ملعونه خبیثه شان همینجاقطع شد تا امام دروغکی زمان را ساختند.همه تان ننگتان باد با پرستندگان الله مدینه.
  10
  13
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  behran - کردستان، ایران
  متآسفانه اخباری انتشار یافته که دست کم یکی از این سربازان بنام صفرتاش کُرد بوده و بهمین دلیل اردوغان جهت آزادیشان اقدام نکرده و چه بسا از قبل با داعش هماهنگی کرده باشند!
  1
  11
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::دژمن الله - روسیه، روسیه::] بله،شیخ های قطر و عرپستان اگه مسلمان ظاهری نبودن با کروز نمی اومدن سیدنی دنبال خمر شراب و عیاشی یا تو قمارخانه های لاس وگاس پول بیت المال مسلمین رو به باد بدن. تعارض اندیشه ها و تاویل ها و کثرت قومیتها همیشه باعث بوجود اومدن انواع شاخه ها در هر دین و ایدئولوژی میشه :پروتستان کاتولیک ارتدوکس شاخه های اصلی و صد ها شاخه فرعی تر در مسیحیت نیز وجود داره. در سیاست هر کشوری به مقتضای قانون اساسی متفاوتش احزاب لیبرال، کارگر،حزب سبز، پیشروان توده،رادیکال راستگرا ،چپ کلاسیک،جمهوری خواه، دموکرات،یک ملت،سوسیال مسیحی،اصلاح طلب و و و و وجود داره. نکته تقارن اندیشه هاست که یه عده پس از دو جنگ خانمان سوز جهانی فهمیدن حالا باید چی کار کنن اما یه عده هنوزم رویای امپراطوری از نوع ترکی یا عربی بدلشون مونده. بیچاره دین که بهونه ای بیش واسشون نیست.
  1
  1
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  [::behran - کردستان، ایران-درسته کرد بودن احتمالا.یکیشونم نام شاهین داشت.البته اردوغان اوشکول زبان نفهم پدرخوانده داعش است.لعنت بر گور پدر اردوغان و مردم طرفدار نفهمش با اسلام دروغین آدمکش هر دو.
  1
  5
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.