افسر پلیس بعد از متوقف کردن راننده‌ی دانشجو به دلیل سرعت غیرمجاز، کراوات او را برایش گره می‌زند- ویدیو

این ویدئو که روز ۳۰ نوامبر امسال (۱۰ آذر) در نزدیکی دانشگاه "ویسکانسن-استاوت" در شهر "منومنی" ایالت ویسکانسن امریکا ثبت، و به تازگی منتشر شده، یک افسر اداره پلیس این شهر را نشان می‌دهد که بعد از متوقف کردن یک راننده‌ی دانشجو به دلیل سرعت غیرمجاز، کراوات او را برایش گره می‌زند.
 
آن‌گونه که اداره پلیس "منومنی" اعلام کرده، افسر "مارتین فلوزیک" حدود ساعت ۹ صبح، راننده‌ی یک خودروی بی.ام.دبلیو را به دلیل سرعت غیرمجاز تحت نظر می‌گیرد و او را در نزدیکی دانشگاه متوقف می‌کند. راننده خودرو اما در توضیح علت سرعتش به این افسر پلیس می‌گوید که می‌خواسته زودتر خودش را به دانشگاه برساند تا پیش از "ارائه" (Presentation)، از دوستش بخواهد کراواتش را برایش گره بزند.
 
در ادامه، افسر "فلوزیک" کراوات این دانشجو را می‌گیرد و آن را برایش گره می‌زند. او هم‌زمان از راننده می‌خواهد تا گواهینامه و مدارک بیمه‌اش را بیاورد. وی بعد از اطمینان از اندازه‌ی درست کراوات، راننده‌ی متخلف را با یک تذکر شفاهی و بدون برگه جریمه بدرقه می‌کند.
 
بر اساس این گزارش، رییس اداره پلیس "منومنی" نیز بعد از دیدن ویدئو از این دانشجو دعوت کرده به این اداره برود تا روش درست کراوات زدن را به وی یاد بدهد.
+156
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان

  تو این ویدیو میشه کاملاً نابودی آمریکا رو دید! خمینی بی پدرو مادر خواست تودهنی به آمریکا بزنه مشت برگشت تو حلق خودش و آرزوشو به گور برد!راستی دیگه اون باد م. خمینی خمینی راحت ادامه دارد نمی وزد! موسوی خواست دوباره بابش کنه اما انگاربدجوری تو دهنی خورد!
  13
  53
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  مثبت ندیدن..ایا اگر همین راننده سیاه بود همینکار رو میکرد؟ خیلی مصنوعی و به نظر من دروغ بود. پلیس اینجا طوری آموزش می بینند و انقدر توسری میخورن و توهین میشه بهشون که وقتی قدرت دستشون میرسه مثل اینه که دارن با دشمنشون حرف میزنند. بسیار خشک بسیار بی احساس هستند و این ویدئو صددرصد دروغه . اگر سیاه بود الان اسلحه می کشید براش ...کلا پلیسا انقدر ترسونده شدند که فک میکنند هر آدمی الان اسلحه میکشه و می کشدشون ..توجه کنید در ماشین رو نباید باز کنی تا زمانی که پلیس بگه شرط می بندم اگر یه سیاه بود و در ماشین رو اینطوری باز میکرد صددرصد اسلحه میکشید براش
  61
  18
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  مگه چیه فکر کردین فقط مامورای شما مهربونن ، ما هم برادرای نیروی انتظامی رو در کشورمون داریم . انقدر مهربونن که حد و اندازه نداره . تازه برادرای مهربون بسیجی و سپاهی رو هم داریم ، همونایی که وقتی مردم اعتراضی و تجمعی انجام میدن میان و مردم رو با مهربونیه تمام همراهی میکنن و مواظب مردم میشن تا کسی آسیب نبینه. مثل سال 88 که واقعا واسه مردم سنگ تموم گذاشتن .
  15
  51
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  هر پلیسی در شرایط بخصوص عکس العملهای متفاوتی نشان می دهد. تصور می کنم این پلیس از نوع فهمیده اش بوده. البته فکر نکنید که منظورم پلیس ایران است!
  7
  48
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا

  به این میگن پلیس باحال و متخلف راستگو
  2
  45
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  برین دایى خودتون رو بیچاره کنین ! پلیس گردون روشن کنه یا دنبال ماشینى به علت تخلف باشه هیچ احد و واحدى حق نداره از ماشینش پیاده بشه ! بَبُو نیستیم که ! راننده در رو باز کرده چندین تانیه ! در اینجور مواقع پلیس هشدار میده از ماشین پیاده نشو !! اصلا چنین چیزى امکان نداره الا پلیس اجازه بده پیاده بشه براى تفتیش بدنى یا صندوق عقب ! راننده سر خود دو سه بار برمیگرده بسمت ماشین ! حتى اگه بخواد چیزى از ماشین برداره باید به پلیس بگه که اون در جریان باشه دلیل برگشتنش به ماشین اینه که مدارک در داشبورد هستش ! این اقاى راننده همینجورى براى خودش میرفت و میومد !! باشه حالا ما باور کردیم ! شما هم بگین زده تو محل خوبیت نداره !!! سلامت باشین !!
  4
  9
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  SADEGH2017 - مونیخ، آلمان
  اوه اوه خدانکنه حالا اتفاق توی ایران بیافته افسر پلیس بعد فرستادن ماشین طرف به پارکینگ خود طرف رو هم میفرسته دادگاه پیش یه آخوووووند!
  0
  3
  شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.