اپرا وینفری: همه چیز می خورم اما ۱۸ کیلو وزن کم کرده ام

خانم وینفری ۶۲ ساله است. اپرا وینفری، مجری برنامه تلویزیونی، تهیه کننده، بازیگر، و فعال حقوق بشر سالها با اضافه وزن دست و پنجه نرم کرده است اما می گوید با روش جدیدی توانسته ضمن اینکه همه چیز می خورد، ۱۸ کیلو وزن کم کند.
 
به گزارش خبرگزاری «ای نیوز» خانم وینفری به تازگی ۴۰ پوند معادل حدود ۱۸ کیلوگرم وزن کم کرده و می گوید آن را مدیون رژیم غذایی انعطاف پذیرش است. او در حالیکه از یک گیلاس شراب لذت می برد در ویدیویی می گوید: «هر چیزی که دوست دارم می خورم، تاکو (ساندویچ مکزیکی)، ماکارونی ... هیچوقت حس نمی کنم که خودم را از غذایی محروم کرده ام.»
 
البته این رژیم بخشی از تبلیغات او برای کمپانی رژیم غذایی «ویت واچرز» Weight Watchers است.
 
اپرا که ۱۰ درصد از سهام این شرکت را خریده است، ماه اکتبر سال گذشته اعلام کرد که سخنگوی «ویت واچرز» شده و اکنون نتیجه رژیم غذایی اش با آن را اعلام می کند.
 در تبلیغی دیگر، اپرا وینفری از تعادل بخشیدن بین زندگی سالم با آنچه برای او لذت بخش است صحبت کرد.
 
«مثل همه، دوست دارم که زندگی غنی ای داشته باشم. شادی در زندگی ای که مورد علاقه ام است. انرژی زیاد که با سلامت بدن می آید. خوردن غذاهایی که از آنها لذت می برم. و با «ویت واچرز» مجبور نیستم بین لذت بردن از زندگی و وزن کم کردن یکی را انتخاب کنم.»
 
سیستم رژیم غذایی «ویت واچرز» ترکیب غذای سالم با بالا بردن فعالیت فیزیکی روزانه و ورزش است. «ویت واچرز» اعدا میکند که مشتریان همه چیز می توانند بخورند ولی از هر غذایی به مقدار حساب شده؛ تا مقدار مصرف کالری روزانه اشان از یک حد خاص بالاتر نرود.
 
برعکس خیلی از رژیم های غذایی که برای مثال باید نان، برنج، شیرینی، یا چربی را از غذا حذف کرد، «ویت واچرز» می گوید همه چیز بخورید ولی کم و به اندازه حساب شده؛ که البته خودش میزان یا بقولاً «پوینت های» هر غذا را برای مشتریان تعیین می کند.
 
«ویت واچرز» برنامه های رژیم غذایی متفاوت، هم آنلاین و هم بطور شخصی دارد که بنابه آنچه مشتریان انتخاب کنند قیمت گزاری شده است.
+26
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  منتظر المهدی - مونت کارلو، موناکو

  البته یک چیزهم زیاد میخوری اونهم شکر زیادیه که با روسای جمهور نادان امریکا با هم و با پالوده میخورید مرگ بر شما ای امریکایان حرام خوار بیشرم وحیای مفلوک
  58
  5
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  فعلا مرگ یقه خامنه ای راچسبیده که بزودی قراره بره زباله دان تاریخ.
  5
  20
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  ایشون چرند زیاد میگه از کجا معلوم که جراحی کوچک سازی معده نکرده ؟
  3
  10
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  [::منتظر المهدی - مونت کارلو، موناکو::]. دوست عزیز شما بهتره تو جمکران با مهدی قایم باشک بازی کنید فکر نکنم موناکو به مهدی ویزا بده 😂
  2
  4
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.