مشاجره در داروخانه،جنایت درخیابان

مرد جوان پس از مشاجره با دوجوان وقتی به خودرواش بازگشت، از سوی دوجوان عصبانی تحت تعقیب قرارگرفت و سرانجام در یکی از خیابان‌های شهر مقابل چشمان بهت زده همسر و فرزندش هدف ضربه‌های کارد قرارگرفت و کشته شد. عاملان این جنایت با تلاش کارآگاهان پلیس زاهدان و همکاری سران و ریش سفیدان، شناسایی و تحویل پلیس شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، غروب 26 آذر امسال، کارآگاهان پلیس سیستان و بلوچستان از قتل مرد 34 ساله‌ای باخبرشدند که مقابل چشمان همسر و دختر نوجوانش و با ضربات چاقو در یکی از خیابان‌های شهر زاهدان کشته شده بود. به‌دنبال اعلام خبر جنایت، کارآگاهان پلیس وارد عمل شده و در تحقیقات دریافتند مقتول به همراه خانواده‌اش با یک دستگاه خودرو پراید برای تهیه دارو، به یکی از داروخانه‌ها رفته بود که پس از ورود به داروخانه، دو مرد جوان با او درگیری لفظی پیداکرده بودند. با به دست آمدن این سرنخ، رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. به گفته سرهنگ ملاشاهی- رئیس پلیس آگاهی زاهدان- بلافاصله کنترل دوربین‌های مداربسته داروخانه در دستور کار قرارگرفت و هویت متهمان که دو جوان 20 و 23 ساله بودند شناسایی و تلاش برای دستگیری آنان آغازشد. تجسس‌ها در این باره ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با همکاری ریش سفیدان و سران طوایف این دو جوان را دستگیر کردند. متهمان در بازجویی‌های تخصصی به درگیری با مقتول به خاطر نوبت دهی هنگام دریافت دارو در داروخانه اعتراف کردند. بعد هم گفتند از شدت ناراحتی و عصبانیت به تعقیب وی پرداخته و اورا با چاقو در یکی از خیابان‌های زاهدان، جلوی چشمان خانواده‌اش از پا درآورند.
+21
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  من نمی دونم آیا این مصداق توحش نیست؟ به آمار نگاه کنید ببینید در سال چندتا از این اتفاق ها و جنایت ها در ایران می افته؟ آیا مردم ما آیا خاورمیانه ای ها خشمگین و وحشی نیستند؟ هستند!
  6
  73
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  اینها همه تربیت شده در دامان پر عطفت اسلام هستند وقوانین اسلامی را اجرا میکنند انشالله وقتی رفتند روی دار با شهدا مشهور میشن در اون دنیا
  6
  47
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  dorood bar shah - نمور، بلژیک

  دست پرورده های جمهوری اسلامی
  5
  36
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.