عکس قاتل سفیر روسیه با اردوغان

در پی ترور سفیر روسیه در آنکارا، تصاویری از دیدار قاتل وی با رئیس جمهور ترکیه منتشر شد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ بخش فارسی پایگاه اینترنتی شبکه العالم نوشت: در پی ترور سفیر روسیه، رسانه‌ها، عکس‌هایی از قاتل در دیدار با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، منتشر کردند که ثابت می‌کند این شخص، عضو حزب حاکم بود. 
 
به نوشته وبگاه «ویتو»، عکس‌های منتشر شده از «مولود مرت آیدینتاش»، قاتل سفیر روسیه در آنکارا، نشان می‌دهد که وی از اعضای فعال حزب عدالت و توسعه در دوران نخست وزیری اردوغان بود. 
 
برخی دیگر از عکس‌های منتشر شده، رجب طیب اردوغان را در حال دست دادن با قاتل سفیر روسیه نشان می‌دهد. در این عکس، قاتل لباس نیروهای ویژه ارتش پلیس را به تن دارد. 
 
سفیر روسیه در ترکیه، روز گذشته، در یک نمایشگاه هنری در آنکارا به دست یک افسر پلیس ترکیه، ترور شد. 
 
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، می‌گوید ضاربِ سفیر روسیه «مولود مرت آیدینتاش» نام دارد که به مدت یک سال و نیم تا دو سال در پلیس ضدشورش آنکارا بود. 
 
هنوز صحت عکس‌های منتشر شده و وابستگی قاتل به حزب عدالت و توسعه محرز نشده است.
+166
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  آخرین سلطان عثمانی چندتا نگهبان صددرصد مورد اطمینان را در کنار خود داشت و از ترسش در اطراف کاخ غاز نگهداری میکرد که اگر آدمی در نزدیکی آنها میآمد سروصدا میکردند.کم کم اردوغان بخاطر مانورهای سیاسی که مجبور به انجام آنها است ناچار خواهد بود از محافظان و بادیگاردهای خارجی استفاده کند و این دوستان اسلامیش را کنار بگذارد.
  10
  75
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  عجب بلبشوی راه افتاده در بین سیاست مداران ترکیه و چند کشور دیگر ! اردوغان می بایست با کشور های مسلمان مثل ایران دوست و برادر باشد ولی با عربستان هم پیمان است خامنه ای می بایست روابطش را با کشورهای مثل ترکیه و عربستان خوب کند ولی با پوتین کمونیست و بشار اسد علی والله ای که در نظر مذهب شیعه خامنه ای , بشار اسد باید کافر باشند چون علی را خدا خودشان میدانن . همه سیاستها و مذهبها و پیوندهای منطقه ای بین کشورهای دوروبر کشور ایران به هم خورده , خدا رحمی بر مردمان این کشورها بکند که از این بیشتر به خاطر ندانی رهبرانشان به مشکلات و دربه دری و بدبختی نیفتن.
  13
  52
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  تابلوست که دستور رو از خود اردک خان گرفته بوده ولی احمق گمان نمیکرده زنده از ماموریتش بیرون نخواهد .
  8
  46
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  sara-de - برلین، آلمان
  آیا واقعا سفیری کشته شده؟!!!کسی‌ خون از این طرف دید رو زمین؟یک فیلم به روش هالیوودی ۰۰۷ نمایش دادن به مردم بی‌چاره...سیاست چی‌ می‌خواد و میخوان با مردم بی‌چاره چه کنن خدا داند و بس
  37
  46
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::sara-de - برلین، آلمان::]. من هم زیاد به فیلم افتادن سفیر روسیه نگاه کردم ولی خونی را ندیدم از او بدنش جاری شود. وقتی گلوله ها از پشت بر بدنش اثابت میکند بلوزش از جلو حرکتهای میکند مثل فیلمهای که درست میکنند که زیر لباسشان مواد انفجاری بی خطر می اندازن . در هر حال افتادنش به زمین هم مشکوک است و خیلی واقعی به نظر نمی رسد. ولی باید اشاره ای به خبرنگاران هم بکنیم اگر ماجرای ترور سفیر روسیه حقه باشد خبرنگاران فضول در ترکیه و روسیه و حتی دیگر کشورهای جهان وجود دارند که فورا" راستی و حقه بودن ماجرا ترور سفیر را کشف میکنند.
  15
  11
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::sara-de - برلین، آلمان::]. بله؛ صد در صد کشته شد. یکی از علاقه‌های من دیدن افرادی است که مورد اصابت گلوله قرار میگیرند. در یوتوپ به وفور قابل دسترسی و دیدن است. همون زمانی که گلوله بهش میخوره؛ شوک تیر در صورتش کاملأ هویدا میشه. بعد از چند ثانیه هم که مثل لش افتاده رو زمین؛ دست راستش میره یه ذره بالا؛ میوفته پایین. اون قسمت لباسشم که زده بیرون؛ در اثر خروج گلوله از سینه‌اش است که از پشت هدف قرار گرفته. گلوله در هنگام عبور از قفسه سینش (بخاطر چرخشی که خان در لوله اسلحه بهش میده) تا شعاع تقریبأ ده سانتیمتر تو سینه همه چی رو میپوکونه. دلیل اینکه خون ندیدی: ۱: طرف چاق بود و چربیهای زیر پوستش مانع خون‌ریزی سریع شد ۲: لباس تیره بدنش خون رو استتار کرده.
  30
  24
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  sara-de - برلین، آلمان
  دوستدار - استهکلم، سوئد. با تمام این حرفها باز هم قانع کنند نیست به هیچ عنوان،،فراموش نکنید مدیا کاملا در دست قدرت و سیاست هست و نه دست افراد عادی مثل منو شما.همینکه خبرنگار سر جاش میمونه و با وجود سلاح فرار نمی‌کنه خودش بودار هست و ثابت می‌کنه این یک نمایش محضه
  11
  26
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  از فاصله نزدیک از پشت زد! حتی کابوهای فیلمهای وسترن این مرام رو ندارن از پشت به کسی تیراندازی کنن. بزودی تو پاچه حزب توسعه وعدالتتون چوب میره. ترک نامرد
  4
  21
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  تفکر اسلامی-کپنهاک::از دیدن این فیلم چقدر لذت بردی؟؟؟؟آیا خودت هم بارها در این نوع ترورها دست داشتی؟؟؟در خارج از کشور(فرنگی کاری) چند تجربه داشتی؟؟
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.