دوربین مخفی : دوست دخترت رو چند می فروشی؟؟

در این دوربین مخفی "جویی سالدز"  به سراغ دختر و پسر جوانی رفته و ابتدا به پسر جوان پیشنهاد می کند که در ازای 1000 دلار دوست دخترش را در اختیار او قرار دهد . پسر جوان ابتدا ناراحت میشود و "جویی" پیشنهاد خود را اضافه کردن  یک بسته ده هزار دلاری به هزار دلار قبلی به یازده هزار دلار افزایش می دهد .  با هم بقیه ماجرا را ببینیم.

 
+31
رأی دهید
-69

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  کلمه عشق دیگه تهوع آوره همه جای دنیا همین شده
  11
  66
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pastafarian - تهران، ایران

  تحمیق مردم زیاد تفاوتی نداره که از نوع قرائتی باشه یا از نوع مسلمان زاده ای با لهجه نیویورکی ! این آقا فیلم درست میکنه , یعنی بازیگر استخدام میکنه تا این اراجیف رو به خورد مردم بده , خیلی راحت میتونید آگهی های استخدام بازیگر این مردک رو توی کریگزلیست پیدا کنید ! درسته که لهجه , بایسپس , و خالکوبی ممکنه ظاهر اصلی این آدم رو تغییر داده باشه ولی ساختار فکری , هنوز همون ساختار بیمار خاور میانه ای باقی مونده , که فکر میکنه مرد صاحب زنه و برای معامله باید به سراغ اون بره , پول رو هم مرده باید بگیره ! مطمئن باشید جواب یک مرد آمریکایی در مقابل چنین پیشنهادی اینه که از خودش بپرس نه آره میگه نه میگه نه ! چون آمریکاییه خودش رو مالک زنه نمیدونه که با ساختار فکری بیمار اسلام زده هماهنگ باشه و معامله کنه ! حالا همین سوال رو مثلا در خیابان های قم بکنیم ! برادر حاضری زنت رو طلاق بدی , ۲ ساعت صیغه من بشه , ۱۰۰ میلیون هم بگیری , مشکل شرعی هم نداره ! حتما جواب خواهد داد که اگه کسی نمیفهمه با کمال میل !
  19
  75
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  بی خیال بابا، اینا یه درینک واسه خریدنشون کافیه تو حالا داری حرف از ١٥٠٠٠ تا میزنی؟ پسره چرتکه رو درآورده میگه این پول ٣ ماه زندگیمونه. مارو باش که فکر میکردیم این فقط مسلمونا هستن که به زیر شکم فکر میکنن
  67
  20
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  مثل جوامع مرتجع جاهلی آسیائی -آفریقائی، دختر تو جوامع لیبرال هم یه کالاست واسه فروش.فقط به بیلبوردها ی تبلیغاتی خیابونا نگاه کنید، کالا و اشانتیون کالا با هم قابل خریده . به زنان در هر دو تفکر داره ظلم میشه
  58
  22
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  negeen - کلن، آلمان

  انقدر این فیلم ساختگی و مسخره است که داد میزنه اگر توی المان این اتفاق بیفته حتما یارو از بیمارستان سردر میاره . دوم اینکه دختره راه میفته میره یعنی مردم خرند ؟؟؟؟!!!!!
  6
  26
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kalo palang - لندن، انگلستان
  منم بودم همین کارو مىکردم مگه چیه؟ آخه با یک ساعت سکس که دنیا خراب نمىشه، . برخیز و مخور غم جهان گذران. بنشین و دمی به شادمانی گذران. در طبع جهان اگر وفایی بودی. نوبت بتو خود نیامدی از دگران.
  25
  12
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  تو ایران اسلامی خمینی زن بدبخت واسه سیر کردن شکم بچه هاش یا گرفتن لباس و کیف و وسایل مدرسه حاضر به هم خوابی‌ میشه،،نه اینکه .. یا بدکاره باشه نه،،فقط و فقط واسه مخارج فرزندان و پول اجاره و گذران چن روز زندگی‌،،فقط یه کلام‌ , ای تو روحت روح الله،،به جان مادرم که یک موی اونو با دنیا عوض نمیکنم،،زن با شرف با گریه از قصاب یک مقدار گوشت قاطی میگیره تا بچه هاش لا اقل بتونن بعد ا زچن هفته و ماه چن کنجه گوشت بخورن،،چیز هایی دیدیم از بدبخت‌ها و محتاج هایی که گیر اقا زده‌ها و آخوند‌های دادگاه و خانواده افتادن،،پیرزن پولدار فکر اینه که یک جوون را ببره خونه و اونو برده کنه قلاده به گردنش انداخته مثل سگ تو سرش میزنه تو دهنش جیش میکنه :o اینم از زنان سالمند ایران اسلامی عدل علی‌ هسته اتمی نماینده‌های خدا و خواندن قرآن و یادگیری قرآن زیر دست طوسی و ... با اون دهنی که قرآن هم میخونه :o
  6
  17
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  arash_ir_021 - آمستردام ، هلند
  لازم نیست برای دفاع از یک ملیت آدم خودش رو به لجن بکشه و بخاطر دفاع از فساد یک آمریکایی بی دلیل به خاورمیانه ها توهین کنه , شما حتما میدونی که به چشم امریکا ها زن شوهر داری که مشغول بازی در فیلم های پورنو هست در حال کار کردن هست و اصلا به فساد مربوط نمیشه ,, شما که اینقدر روی ملت امریکا تعصب الکی داری و اینقدر راحت قمی ها رو تن فروش فرض میکنی حتما باید آخر نوشته هات یک مرگ بر پوتین هم می نو شتی [::Pastafarian - تهران، ایران::].
  20
  13
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.