ماجرای حمله ارتش جمهوری اسلامی به یک کارواش خصوصی!

آیا در شان ارتش جمهوری اسلامی است که به جای پیگیری موضوع اختلافی با بخش خصوصی از مراجع قانونی، به صورت مستقیم می خواهد موضوع را تعیین تکلیف کند؟
 
به گزارش پارسینه، ماجرا از این قرار است که ارتش قرارداد اجاره ای ۷ ساله با بخش خصوصی بسته است که در پی آن، در این زمین کارواش و مرکز تعمیرگاهی ایجاد شده و حدود ۲۵۰ نفر در آن مشغول به کار هستند.
  حال وقتی ارتش با بخش خصوصی به مشکل خورده است، به صورت مستقیم و بدون حکم قضائی به مجموعه وارد شده و البته با حضور به موقع نیروی انتظامی ماجرا موقتا فیصله یافته است.
 
در این میان، به گفته کسانی که در این کارواش و مرکز تعمیرگاهی کار می کنند، پس از این ماجرا یک روز برق قطع می شود، روز دیگر آب و ... .
 
حال این پرسش مطرح است که آیا در شان ارتش جمهوری اسلامی است که به جای پیگیری موضوع اختلافی با بخش خصوصی از مراجع قانونی، به صورت مستقیم می خواهد موضوع را تعیین تکلیف کند؟
پیشنهاد می شود اگر واقعا مستاجر تخلفی کرده، ارتش موضوع را از مراجع ذیصلاح پیگیری کند و از رویارویی مستقیم با بخش خصوصی بپرهیزد؛ همانطور که بخش خصوصی برای رفع موضوع اختلافی، از طریق قوه قضائیه شکایت کرده و پرونده ای هم در این باره در دادستانی تهران تشکیل شده است.
با این وجود، خبرنگاری از سخنگوی قوه قضائیه پرسید اخیرا در خیابان آجودانیه نیروهای ارتش در اثر اختلافات به یک مجتمع خودرویی وارد شدند که این عمل موجب تجمع بیش از یکصد نفر شد که البته با تدبیر معاون دادستان شمیرانات و نیروی انتظامی منطقه، موضوع حل و فصل گردید. حال سئوال این است آیا نیروی ارتش می تواند بدون حکم قضایی وارد شهر یا یک مکان شخصی شود؟ که حجت الاسلام محسنی اژه ای در پاسخ به این سوال گفته است: خیر، ارتش اجازه این را ندارد که بدون حکم قضایی وارد کسب و کار و مکان های شخصی دیگران شود.
+75
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  karaji - کرج ، ایران

  خوب داره از جان و مال و ناموس ملت دفاع میکنه ، از در عقب !!
  6
  77
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  یعنی مملکت انقدردیگه بی صاحاب ؟
  4
  69
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  کشوری که مردمش ثابت کردند به احوال خود بی اعتنا هستند وترس برذهنشان قالب شده ازاین تو سری خورهم می شود.
  4
  16
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  خب مملکت هزار دستان همینه دیگه بدبخت ارتش هم آمده مثل باقی پاچه خاران ارزندام کنه که البته آگه اینکار توسط سپاه و یا قاری های محترم ویا....... انجام شده بود اشکال نداشت.
  1
  18
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mashhabib - قم، ایران
  اگر برادران چپاولگر سپاهی بودند بودند با تانک از روی کارواش و کارکنانش رد میشدند و همه رو به فیض عظیم شهادت نائل میکردند ؟؟!!!!
  2
  18
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  خوب وارد دوران هرج و مرج و ملوک الطوائفی این حکومت ننگین شده ایم.هر کس در هر ولایت نوایی سر میدهد.در خراسان که رییسی و رییس ثامن الحجج همه کاره است وکنسرت لغو میکند.پسر مطهری به شیراز میرود امنیت جانی ندارد و از سوی استاندار وقت احمدی دزد(جالب این که این مردک احمدی در شیراز چقدر دزدی زمین کرده در شهر صدرا و پول ها را به حساب توله اش در دبی میریزد) تعقیب میشود.در خراسان که میرود دادستانی سخنرانیش را فسخ میکند و در یزد هم امام جمعه متعفن او را راه نمیدهد.حالا نیز زورشان به کارواشی ها رسیده.همه شده اند باجبگیر سر گذر و حق بگیر و قداره کش
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  میبینیم که ارتش نیز برای آنکه از سپاه کم نیاورد دارد وارد کارهای اقتصادی میشود.دزدی و اختلاس طبقه های جمهوری اسلامی و مسلمانان ماتحت به بالا و سجده بر خاک.ننگتان باد
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.