اصغر نعیمی , کارگردان و فیلم ساز :خیلی پروژه ها بهانه ای برای پولشویی هستند

اصغر نعیمی، کارگردان و فیلم‌ساز، روز شنبه (۲۷ آذر-۱۷ دسامبر) در برنامه‌ی بامدادی "فرمول یک" که با اجرای "علی ضیا" از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش می‌شود، به موضوع ورود «سرمایه‌های مشکوک» و «آقازاده‌ها» به سینمای ایران پرداخت و گفت که این‌گونه سرمایه‌گذاری‌ها احتمالا با هدف «پول‌شویی» صورت می‌گیرد.
+44
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک
  فسادها و اختلاس های در این حد نشانه ای بر پایان یک حکومت است ،پایان یک حکومت استبدادی در خاورمیانه میتواند آغاز استبدادی دیگر باشد اگر مردم آگاه نباشند. تاریخ چه راحت برای بعضی جوامع تکرار میشود.
  1
  13
  یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  چون شما نمی فهمید و نمیدونید یا به شما نگفتن و به شما گزارش ندادن پولشون از کجا میاد شده پولشویی؟ تو دنیا کلی شرکت میان سرمایه گذاری میکنند و فیلم نمی فروشه و بازم سرمایه گذاری میکنند و فیلم می سازند آیا این به این دلیله که پولشویی میکنند؟ دیگه تو ایران یک میلیارد رقم درشتی نیست . اگر کسی درآمدی ارزی داشته باشه صادرات و وارداتی به نظرم خیلی دور از انتظار نیست . در ضمن چطور وقتی سپاه و بخش فرهنگی سپاه از جیب مردم میلیارد میلیارد هزینه بیلیوردها و فیلم هایی مثل طوق طلایی و. خیلی هزینه های بیخودی دیگه میکنند اینا مشکوک نیست ولی حالا یکی بیاد اینجا سرمایه گذاری کنه و به شما نگه از کجا پول آورده میشه مشکوک و پولشویی؟ ایشون خودشون رو چکاره می دونند که باید بقیه بهشون گزارش بدهند؟ آیا این حرفا واسه اینه که پروژه ای هم به ایشون داده بشه؟ حق السکوت میخوای؟ شما اول خودت بگو این مجری این برنامه یه مجری برنامه یک ساعته اس از کجا میاره که خونه اونطوری و ماشین اونطوری زیرپاشه؟ از حقوق این برنامه اس؟
  2
  2
  دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.