گزارش لحظه به لحظه: مظنون دستگیرشده پناهجویی با چندین هویت است.

+49
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  مردم بیگناه ، احتمالا راننده رو کشتن ماشین رو دزدیدن و خودشون زدن به چاک
  6
  65
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  احتراز - دورف، آلمان

  طرفدار‌های مرکل کجا هستند تو این سایت خودشون جر می‌دادند. این تازه اولشه.
  22
  56
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  حکایتی - تهران ، ایران

  به این نمک نشناس‌های بی‌ همه چیز نباید رحم بشه، اگر کشوری امن و با آسایش و بدون دغدغه میخواین همشون رو بریزین بیرون ،چون این بی‌ همه چیزها از انسانیت به دور هستن .
  6
  68
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  صدر اعظم نفهم! هرچی وحشی و بی تمدن و مسلمان توی هفت کچلون خاورمیانه بود و نبود راه دادید توی اروپا که الله اکبر گویان کافران را بکشند و دین مبین را گسترش دهند و به دختران و زنان کافر تجاوز کنند بی شعورهای اروپایی!
  13
  75
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  srdash - تبریز، ایران

  خوب مگه این شماهانبودین واسه وروداین تروریستهاکف میزدین خوب حالااینم تاوانش .البته بله انصاف نیست همه روبه یک چشم دیدن ولی خوب خودکرده راتدبیرنیست.
  10
  57
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  خانم مرکل مقصر واقعی هست و باید جوابگوی منش سیاست خارجی خود باشد.برای آرامش درآلمان ,باید آلمان از پرونده خارجی هائیکه از سه سال پیش وارد آلمان شده مورد بازنگری مجدد قرار بگیرد و با کوچکترین تردید بلافاصله از المان اخراج شوند
  1
  9
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران
  تروریست رو باید در تمام دنیا از بین برد اینها یک مشت بیمار روانی‌ هستن
  0
  8
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  [::احتراز - دورف، آلمان::]. اگر سیاست مهاجرتی مرکل یا صدر اعظم های قبلی نبود تو الان در المان نبودی سالیانه صد ها هزار پناهنده وارد اروپا میشوند و چند نفری هم تروریست از آب در میان جالبه کسایی سیاست های اروپا و بخصوص المان رادر خصوص نحوه گرفتن پناهنده زیر سوال میببرند که خودشان با همین سیاست درهای باز اروپا وارداین کشورها شدند
  14
  10
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  احتراز - دورف، آلمان
  [::sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا::]. آره جون ....تو درست میگی‌، من با اومدن پناهنده‌ها مخالف نیستم. من با این که یهویی در باز کنی‌ هر کس سرش بنداز بیاد مخالفم. تو این ۱۲۰۰۰۰۰ نفری که آمدن آلمان ۵۰ تروریست هم باشه برای کل اروپا کافیه. راستی‌ تو چه جوری رفتی‌ آمریکا گوگولی؟؟؟
  5
  9
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  [::احتراز - دورف، آلمان::]. من در یکی از بهترین دانشگاه امریکا با توجه به سوایق تحصیلی در ایران پذیرش گرفتم و با توجه به معدل خیلی خوبم در یکی از شرکتهای امریکایی مشغول به کار شدم و باعث سربلندی ایرانی و ایران هستم وخیلی هم شیک و مرتب از کشور خار ج شدم مثل شما سوار خر نشدم و مثل شما ادعا نکردم که ... هستم و کشورم را نفروختم و مثل شما تن به هر کاری ندادم که بیام المان درخواست ولفر بکنم و ننگ جامعه آلمان وجامعه ایرانی باشم ... برو ولفرت را بگیر کریسمس را.. جشن بگیر تو را چه به اظهار نظر درباره سیاست های کلان دولت المان .تنها کسایی که نگران افزایش پناهنده ها هستند بعد از خود مردم المان ایرانیهای هستند که آویزان دولت و ولفر گیر هستند نگرانیت را درک میکنم نگران نباش از مبلغ ولفرت چیزی کم نمیشه . به نظرم بک نامه بزن دفتر مرکل و تگرانیهایی که از نحوه پذیرش پناهندگان داری را اعلام کن ولی در بالای نامه خودت را اینطور معرفی کن یک ولفرگیر بی خاصیت برای جامعه المان که وجود پناهندگان را مضر برای المان میدانم
  6
  0
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  احتراز - دورف، آلمان
  [::sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا::]. خخخخخ خودت لو دادی معلوم خودت هم اونجا ولفر بگیری، من که نمیدانم ولفر چیه. کسی‌ که با این چیزها سر کار داره قوانینش هم میدونه. بعدش تو که دم از وطن وطن پرستی‌ میزنی، تو هم که خودتو فروختی، میموندی به کشورت خدمت میکردی. لازم هم نیست به مرکل نامه بزنم این زنیکه خودش گور خودشو کنده چند ماه دیگه اینجا انتخابات عمرا خودش و حزبش رای بیارند.بعدش دهنتو ببند تو در بار کشوری که توش ....هستی حرف بزن جیرهخور آقازاده.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان
  [::sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا::]. افتخار ایران و ایرانی هستی ؟اتفاقا مایه ی ننگ ایران و ایرانی تو و امثال تو هستن که اینجوری میایین اروپا و آمریکا و فخرتونو به دیگران میفروشن . من 2 سالم بود بغل ننم بودم و مهاجرت کردیم اومدیم آلمان و تا الان امثال تو رو زیاد اینجا دیدم و انقدر با امثال تو اینجا سر کار داشتم و سر کله زدم و دیگه با چشمای بسته ببینم امثال تو رو از 2 کیلومتری میتونم بشناسمتون . واقعا حالم از امثال تو بهم میخوره و اگه اروپا و آمریکا دست من میدادن .....
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  [::احتراز - دورف، آلمان::]. کار ما به کجا رسیده که یک پناهنده دوزاری که معلوم نیست چه کارهای ذلیلانه ای کرده که پناهندگی بگیره به من میگه چه کار کنم همه میدانیم پروسه پناهندگی چطوری است و یک بی لیاقتی مثل تو باید چقدر خودش را خار و ذلیل بکنه تا بتونه تو یکی از دهاتهای المان اجازه واکس زدن کفش آلمانیها را داشته باشه . کله سیاه بیسواد من به وطنم الان دارم خدمت میکنم وطن من امریکاست مثل تو که المان وطنت است .وطن، جایى است که انسان آن را براى اقامت و زندگى خود اختیار کرده است تنها تفاوت تو با من در این است که من به وطنم خدمت میکنم ولی تو باعث ننگ وطنت هستی . دانشمند هاهاها 47 سال سنت است هنوزمفهموم وطن پرستی را نمیدانی. آلمانی زد تو سرت هموطنات میزنن تو سرت چقدر تحقیر میشی عادت کردی درسته ؟ اگر هیتلر بود ادمهای بی خاصیت و بیسوادی مثل تو را میکشت هر زور که از خواب بلند میشی باید زانو بزنی برای مرکل که اجازه بهت داده زمین شهرهای المان را لیس بزنی با این سطح اگاهیت برگرد ایران حتما وزیر میشی چون اونجا به ادمهای بی کفایتی مثل تو شدید نیاز دارند.
  4
  0
  ‌پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  احتراز - دورف، آلمان
  [::sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا::]. از حرف زدنت معلومه چه قدر نخود مغزی دانشمند.....
  1
  2
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.